3 KOLEJKA TYPERA ŁLD |
Autor |
Wiadomość |
Dartles
Leszek Puchowski
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2002 Posty: 5340 Skąd: Poole, UK / Łódź
|
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 9:46 pm 3 KOLEJKA TYPERA ŁLD
|
|
|
Trzecia kolejka Łódzkiej Ligi Darta zostanie rozegrana w weekend 6-7 listopada (chyba, że komuś przyjdzie do głowy grać w czwartek lub piątek). Przypominam i dziękuję za "niezaśmiecanie" typera postami innej treści. Życzę miłej zabawy .
Rokita Team - Młode Metropolis - : -
V Element - ŁKD LEG Łowicz - : - UWAGA, MECZ 2 LISTOPADA
Tomi Widzew - Schenker Intrako - : -
Red Boys - Bazyliszek - : -
Staropolskie - Remiza/Aztex - : -
Nadzieja - Zagłoba - : -
Pomorska Team - Intrako Blues - : -
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic - : -
American Pie - Czarny Koń - : -
DC Kapeć - JKA Widzew - : -
Ciężko wybrać w tej kolejce największe hity, ale z pewnością te będą ciekawe...
Wysłany Wto Paź 26, 2004 8:19 pm:
Rokita Team - Młode Metropolis 4 : 6
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 0 : 10
Red Boys - Bazyliszek 7 : 3
Staropolskie - Remiza/Aztex 4 : 6
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 5 : 5 |
Ostatnio zmieniony przez Dartles Wto Lis 09, 2004 1:02 am, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
|
CzarekMichał
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy Wiek: 48 Dołączył: 26 Lis 2002 Posty: 4703 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 10:31 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 4 : 6
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 1 : 9
Red Boys - Bazyliszek 8 : 2
Staropolskie - Remiza/Aztex 5 : 5
Nadzieja - Zagłoba 9 : 1
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 2 : 8
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
MTMats
Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56 Dołączył: 05 Paź 2003 Posty: 308 Skąd: Sunsvall
|
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 10:38 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 4 : 6
V Element - ŁKD LEG Łowicz :
Tomi Widzew - Schenker Intrako 1 : 9
Red Boys - Bazyliszek 7 : 3
Staropolskie - Remiza/Aztex 5 : 5
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
Monika Sowa
Zołza
Pomogła: 4 razy Dołączyła: 31 Mar 2004 Posty: 953 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 27, 2004 6:10 am
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 5 : 5
V Element - ŁKD LEG Łowicz 1 : 9
Tomi Widzew - Schenker Intrako 3 : 7
Red Boys - Bazyliszek 8 : 2
Staropolskie - Remiza/Aztex 6 : 4
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
Viola
Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy Wiek: 43 Dołączyła: 12 Lis 2003 Posty: 2376 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 27, 2004 11:16 am
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 3:7
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 2:8
Red Boys - Bazyliszek 5:5
Staropolskie - Remiza/Aztex 6:4
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 4:6
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 6:4 |
|
|
|
|
Pietja
Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45 Dołączył: 04 Lis 2003 Posty: 1102 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 2:42 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 3 : 7
V Element - ŁKD LEG Łowicz 3 : 7
Tomi Widzew - Schenker Intrako 0 : 10
Red Boys - Bazyliszek 8 : 2
Staropolskie - Remiza/Aztex 4 : 6
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 2 : 8
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
Muzzy
Szyderca z Loży
Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47 Dołączył: 17 Wrz 2004 Posty: 757 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 8:32 am
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 2:8
V Element - ŁKD LEG Łowicz 1 : 9
Tomi Widzew - Schenker Intrako 1 : 9
Red Boys - Bazyliszek 7 : 3
Staropolskie - Remiza/Aztex 6 : 4
Nadzieja - Zagłoba 9 : 1
Pomorska Team - Intrako Blues 4 : 6
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
Łojtek
Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy Wiek: 48 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 3211 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 9:58 am
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 3 : 7
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 3 : 7
Red Boys - Bazyliszek 8 : 2
Staropolskie - Remiza/Aztex 6 : 4
Nadzieja - Zagłoba 7 : 3
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
Viper
Drużyna: Harnasie
Wiek: 48 Dołączył: 01 Paź 2004 Posty: 412 Skąd: Kraków N-H
|
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 11:28 am
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 3 : 7
V Element - ŁKD LEG Łowicz 1 : 9
Tomi Widzew - Schenker Intrako 1 : 9
Red Boys - Bazyliszek 7 : 3
Staropolskie - Remiza/Aztex 5 : 5
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 4 : 6
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
Wielebniak
Łyżwiarz :)
Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Wrz 2003 Posty: 1171 Skąd: Dunboyne
|
Wysłany: Pią Paź 29, 2004 11:37 am
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 5 : 5
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 :8
Tomi Widzew - Schenker Intrako wiem ale nie powiem
Red Boys - Bazyliszek 5 : 5
Staropolskie - Remiza/Aztex 6 : 4
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 5 : 5
American Pie - Czarny Koń 5: 5
DC Kapeć - JKA Widzew 3: 7 |
|
|
|
|
Pendzel
abstynent
Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 22 Sty 2004 Posty: 1527 Skąd: Kraków-Tratwa
|
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 7:17 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 4 : 6
V Element - ŁKD LEG Łowicz 3 : 7
Tomi Widzew - Schenker Intrako 2 : 8
Red Boys - Bazyliszek 6 : 4
Staropolskie - Remiza/Aztex 6 : 4
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 4 : 6
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
jaskier
Hrabia Paweł Żmudzki
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz Wiek: 44 Dołączył: 12 Maj 2004 Posty: 1203 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 8:21 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 5: 5
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 4 : 6
Red Boys - Bazyliszek 4 : 6
Staropolskie - Remiza/Aztex 6 : 4
Nadzieja - Zagłoba 8 : 2
Pomorska Team - Intrako Blues 5 : 5
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 4 : 6
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 6 : 4 |
|
|
|
|
Pendzel76
WIDZEW ŁÓDŹ
Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47 Dołączył: 01 Lis 2003 Posty: 1107 Skąd: Łódź-Zarzewek
|
Wysłany: Nie Paź 31, 2004 7:28 am Re: 3 KOLEJKA TYPERA ŁLD
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 4 : 6
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 0 : 10
Red Boys - Bazyliszek 7 : 3
Staropolskie - Remiza/Aztex 4 : 6
Nadzieja - Zagłoba 10 : 0
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 5 : 5[/quote] |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Paź 31, 2004 5:03 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 3 : 7
V Element - ŁKD LEG Łowicz 1 : 9
Tomi Widzew - Schenker Intrako 1 : 9
Red Boys - Bazyliszek 7 : 3
Staropolskie - Remiza/Aztex 5 : 5
Nadzieja - Zagłoba 9 : 1
Pomorska Team - Intrako Blues 3 : 7
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 3 : 7
DC Kapeć - JKA Widzew 6 : 4 |
|
|
|
|
Czubek
Drużyna: Słabiak, do wzięcia
Pomógł: 2 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Lis 2003 Posty: 601 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lis 01, 2004 4:25 pm
|
|
|
Rokita Team - Młode Metropolis 4 : 6
V Element - ŁKD LEG Łowicz 2 : 8
Tomi Widzew - Schenker Intrako 2 : 8
Red Boys - Bazyliszek 6 : 4
Staropolskie - Remiza/Aztex 4 : 6
Nadzieja - Zagłoba 9 : 1
Pomorska Team - Intrako Blues 2 : 8
Zyg-Zak Pabianice - Intrako Classic 3 : 7
American Pie - Czarny Koń 4 : 6
DC Kapeć - JKA Widzew 4 : 6 |
|
|
|
|
|