DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski POD w Niepołomicach 26-27 sierpnia 2017
Autor Wiadomość
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 68
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pią Lip 21, 2017 2:59 pm   Puchar Polski POD w Niepołomicach 26-27 sierpnia 2017

W tym roku cykl Pucharu Polski POD rozpoczynamy 2 dniowymi zawodami w Niepołomicach!

Zapraszamy do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa - Niepołomice - ul. Spółdzielcza 2 - www.mcdis.pl

- sobota 26 sierpnia 2017 - Puchar Polski POD o puchar Burmistrza Niepołomic
Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

- niedziela 27 sierpnia 2017 - Puchar Polski POD & I Otwarte Mistrzostwa Niepołomic
Zapisy do 10:30
Start turnieju 11:00
Wpisowe 25 zł

System gry 501 DO - grupy + SKO
mężczyźni: grupy - best of 5; last 32, last 16, last 8 - best of 7, półfinały - best of 9, finał best of 11 (czyli do 6 wygranych)
kobiety: grupy - best of 5, single ko - best of 7 (czyli do 4 wygranych).

wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/954492384693279/

Dress code obowiązuje w obu kategoriach od 1/2 finałów!
Finały planujemy zagrać na dużej sali widowiskowej!

Gramy na 20 tarczach - 16 tarcz na sali lustrzanej do dyspozycji panów, oraz 4 tarcze na mniejszej sali dla pań.

O nagrodach poinformujemy w osobnym poście w niedługim czasie!

W Piwnicy Dźwięku przy MCDiS każdy może zaspokoić pragnienie :) oraz skorzystać z możliwości zamówienia dań - catering.

PP Niepołomice2 .jpg
Plik ściągnięto 1383 raz(y) 39,92 KB

 
 
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 68
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 24, 2017 2:14 pm   Lista osób biorących udział w PP w Niepołomicach 26-27.08

Mamy prośbę o wpisywanie osób, które wezmą udział w Pucharze Polski POD w Niepołomicach
w dniach 26-27 sierpnia 2017r.

Lista obecności :)

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka

...........
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lip 26, 2017 8:58 am   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka

...........
 
 
 
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 68
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 8:39 am   Aktualizacja na dzień 28-07-2017

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń

...........
 
 
Egon 


Drużyna: WRP Double
Tarcza: Blade IV DC
Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 31, 2017 9:45 am   Lista startowa na Niepołomice

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń

...........
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 08, 2017 4:51 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sie 09, 2017 2:06 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak
32. Marek Jasiński
33. Tomasz Dul
34. Gustaw Pluta
35. Artur Rogalski

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 11, 2017 9:44 am   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak
32. Marek Jasiński
33. Tomasz Dul
34. Gustaw Pluta
35. Artur Rogalski
36. Dariusz Furman
37. Krzysztof Furman
38. Adrian Michna
39. Maciej Hawrot
40. Bartosz Nowaczek
41. Michał Godziszewski

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
9. Katarzyna Nowaczek
10. Agnieszka Pyzio
11. Dominika Wolska
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 1:11 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak
32. Marek Jasiński
33. Tomasz Dul
34. Gustaw Pluta
35. Artur Rogalski
36. Dariusz Furman
37. Krzysztof Furman
38. Adrian Michna
39. Maciej Hawrot
40. Bartosz Nowaczek
41. Michał Godziszewski
42. Dariusz Jamrozek

.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
9. Katarzyna Nowaczek
10. Agnieszka Pyzio
11. Dominika Wolska
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 8:53 am   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak
32. Marek Jasiński
33. Tomasz Dul
34. Gustaw Pluta
35. Artur Rogalski
36. Dariusz Furman
37. Krzysztof Furman
38. Adrian Michna
39. Maciej Hawrot
40. Bartosz Nowaczek
41. Michał Godziszewski
42. Dariusz Jamrozek
43. Ryszard Matysek
44. Mirosław Kowalski
45. Adam Bieda
46. Mariusz Golly
47. Tomasz Hermanowicz
48. Witold Lewandowski
49. Jarosław Pisarski
50. Konrad Babula
51. Jakub Pietrzyk
52. Michał Bełza
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
9. Katarzyna Nowaczek
10. Agnieszka Pyzio
11. Dominika Wolska
12. Edyta Rogalska
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 12:35 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak
32. Marek Jasiński
33. Tomasz Dul
34. Gustaw Pluta
35. Artur Rogalski
36. Dariusz Furman
37. Krzysztof Furman
38. Adrian Michna
39. Maciej Hawrot
40. Bartosz Nowaczek
41. Michał Godziszewski
42. Dariusz Jamrozek
43. Ryszard Matysek
44. Mirosław Kowalski
45. Adam Bieda
46. Mariusz Golly
47. Tomasz Hermanowicz
48. Witold Lewandowski
49. Jarosław Pisarski
50. Konrad Babula
51. Jakub Pietrzyk
52. Michał Bełza
53. Mieszko Ciuła
54. Dariusz Wójcik
55. Rafał Mrozek
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
9. Katarzyna Nowaczek
10. Agnieszka Pyzio
11. Dominika Wolska
12. Edyta Rogalska
13. Karolina Lorek
14. Joanna Wideł
 
 
 
Lone_Wolf 


Drużyna: wolny strzelec
Tarcza: BULL"S dual core
Lotki: Bobby George 23 g
Wiek: 58
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 68
Skąd: Krosno
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 9:17 pm   

MĘŻCZYŹNI:
1. Marek Hawrot
2. Mariusz Małek
3. Marcin Małek
4. Rafał Zahora
5. Sławomir Parkitny
6. Łukasz Kamiński
7. Kajetan Konarzewski
8. Wojciech Sarka
9. Michał Gackowski
10. Przemysław Łoin
11. Patryk Urban
12. Hieronim Furgał
13. Kuba Nowak
14. Grzegorz Muszalski
15. Krzysztof Kwiatek
16. Piotr Turek
17. Kamil Mazurkiewicz
18. Marcin Słomski
19. Andrzej Kamionka
20. Sebastian Jurkan
21. Mariusz Krzyżanowski
22. Marcin Lewandowicz
23. Rafał Ośko
24. Wojciech Gleń
25. Mirosław Gaczorek
26. Kamil Szyłkiewicz
27. Rafał Bugaj
28. Lukas Fiedor
29. Arkadiusz Leński
30. Grzegorz Nagacz
31. Krzysztof Kondrak
32. Marek Jasiński
33. Tomasz Dul
34. Gustaw Pluta
35. Artur Rogalski
36. Dariusz Furman
37. Krzysztof Furman
38. Adrian Michna
39. Maciej Hawrot
40. Bartosz Nowaczek
41. Michał Godziszewski
42. Dariusz Jamrozek
43. Ryszard Matysek
44. Mirosław Kowalski
45. Adam Bieda
46. Mariusz Golly
47. Tomasz Hermanowicz
48. Witold Lewandowski
49. Jarosław Pisarski
50. Konrad Babula
51. Jakub Pietrzyk
52. Michał Bełza
53. Mieszko Ciuła
54. Dariusz Wójcik
55. Rafał Mrozek
56. Dariusz Szeląg
57. Przemysław Woś
.........

KOBIETY:
1. Lidia Konwent
2. Iwona Kopczyńska
3. Dominika Lany
4. Karolina Załawka
5. Bożena Dragosz
6. Marta Czarnecka
7. Kornelia Cichoń
8. Patrycja Głowacka
9. Katarzyna Nowaczek
10. Agnieszka Pyzio
11. Dominika Wolska
12. Edyta Rogalska
13. Karolina Lorek
14. Joanna Wideł
 
 
MOD 


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 68
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 11:02 am   Wyniki zawodów Puchar Polski POD w Niepołomicach 2017

Pełne wyniki Pucharu Polski POD o Puchar Burmistrza Niepołomic
Niepołomice 26 sierpnia 2017r.

Kobiety :
1 Iwona Kopczyńska
2 Karolina Lorek
3 Ewelina Zielińska-Kołacz

3 Katarzyna Basiak
5 Joanna Wideł
5 Agnieszka Żurek
5 Iwona Pająk
5 Wioleta Małek
9-12 Agnieszka Pyzio
9-12 Paulina Modelska
9-12 Katarzyna Nowaczek
9-12 Dominika Wolska
13-16 Edyta Rogalska
13-16 Lidia Konwent

Mężczyźni :
1 Dawid Robak
2 Damian Prasoł
3-4 Paweł Styczyński
3-4 Piotr Turek
5-8 Marcin Małek
5-8 Robert Sysło
5-8 Marek Hawrot
5-8 Krzysztof Kciuk
9-16 Krzysztof Furman
9-16 Łukasz Konieczny
9-16 Artur Rogalski
9-16 Tomasz Hermanowicz
9-16 Maciej Hawrot
9-16 Tomasz Dul
9-16 Hieronim Furgał
9-16 Mariusz Małek
17-32 Marek Jasiński
17-32 Witold Lewandowski
17-32 Andrzej Góra
17-32 Bartłomiej Bogacz
17-32 Wojciech Sołtys
17-32 Patryk Urban
17-32 Arkadiusz Leński
17-32 Krzysztof Biela
17-32 Dariusz Jamrozek
17-32 Dariusz Furman
17-32 Jarosław Pisarski
17-32 Krzysztof Kondrak
17-32 Łukasz Morajka
17-32 Michał Staszewski
17-32 Ryszard Matysek
17-32 Adam Bieda
33-48 Tomasz Orliński
33-48 Adrian Michna
33-48 Zdzisław Szynal
33-48 Michał Bełza
33-48 Dariusz Wójcik
33-48 Mariusz Brzozowski
33-48 Mirosław Kowalski
33-48 Gustaw Pluta
33-48 Jacek Styczyński
33-48 Eugeniusz Matysek
33-48 Paweł Marciniak
33-48 Dariusz Szeląg
33-48 Jacek Domka
33-48 Przemysław Łoin
33-48 Andrzej Mazur
33-48 Rafał Ośko
49-64 Konrad Gadula
49-64 Mirosław Gaczorek
49-64 Rafał Mrozek
49-64 Bartosz Nowaczek
49-64 Kamil Mazurkiewicz
49-64 Grzegorz Nagacz
49-64 Przemysław Woś
49-64 Michał Gackowski
49-64 Rafał Zahora
49-64 Paweł Dzięgiel
49-64 Mieszko Ciuła
49-64 Jakub Pietrzyk
49-64 Łukasz Reguła
49-64 Sławomir Trojanowski
49-64 Łukasz Kamiński
49-64 Leszek Puchowski

Pełne wyniki z niedzielnego Pucharu Polski POD w Niepołomicach:
27 sierpnia 2017 - I Otwarte Mistrzostwa Niepołomic

Kobiety :
1 Iwona Kopczyńska
2 Agata Fidelus
3-4 Edyta Pawłowska
3-4 Katarzyna Drążek
5-6 Paulina Modelska
5-6 Iwona Pająk
7-8 Katarzyna Nowaczek
7-8 Agnieszka Żurek
9-10 Dominika Wolska
9-10 Agnieszka Pyzio

Mężczyźni :
1 Krzysztof Kciuk
2 Krzysztof Warzecha
3-4 Piotr Turek
3-4 Adrian Michna

5-8 Tomasz Jakubczyk
5-8 Hieronim Furgał
5-8 Marek Jasiński
5-8 Maciej Hawrot
9-16 Bartosz Obracaj
9-16 Przemysłw Woś
9-16 Mariusz Małek
9-16 Patryk Urban
9-16 Witold Lewandowski
9-16 Łukasz Konieczny
9-16 Tomasz Dul
9-16 Mirosław Gaczorek
17-32 Waldemar Czajkowski
17-32 Bartłomiej Bogacz
17-32 Jacek Styczyński
17-32 Dawid Kaczyński
17-32 Wojciech Sołtys
17-32 Krzysztof Góra
17-32 Kamil Mazurkiewicz
17-32 Andrzej Luty
17-32 Dariusz Jamrozek
17-32 Krzysztof Kodrak
17-32 Krzysztof Furman
17-32 Łukasz Kamiński
17-32 Artur Rogalski
17-32 Tomasz Hermanowicz
17-32 Andrzej Góra
17-32 Dariusz Furman
33-48 Paweł Styczyński
33-48 Łukasz Rusek
33-48 Marek Hawrot
33-48 Mariusz Brzozowski
33-48 Lucjan Pawłowski
33-48 Jarosław Pisarski
33-48 Gustaw Pluta
33-48 Waldemar Kubik
33-48 Przemysław Łoin
33-48 Jakub Pietrzyk
33-48 Jan Maliczak
33-48 Bartosz Nowaczek
33-48 Michał Gackowski
33-48 Rafał Ośko
33-48 Arkadiusz Leński
33-48 Jacek Domka
49-64 Grzegorz Nagacz
49-64 Dariusz Szeląg

Zapraszamy na kolejne zawody Pucharu Polski POD do Bochni w dniach 14-15 października 2017!
 
 
Hiro 


Tarcza: Unicorn Eclipse Pro 2
Lotki: Gary Anderson Phase 3 23g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 24
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 508
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 4:06 pm   

I jeszcze moja relacja na blogu :)

http://darterski.blog.pl/...-niepolomicach/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group