DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 07, 2018 11:07 am   

PSC 22, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Mateusz Sas
4. Aleksandra Gramala
5. Artur Ciechoński
5. Iwona Jezierska
7. Stanisław Nowak

Zapowiedź:
PSC 23 - wtorek - 13 luty g: 20:00
PSC 24 - wtorek - 20 luty
PSC 25 - wtorek - 27 luty
X PUCHAR DELTY 2018 - ??
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 11:13 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 23 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 374
2. Tomasz Hałajda 356
3. Stanisław Nowak 202
4. Aleksandra Gramala 196
5. Iwona Jezierska 178
6. Andrzej Fabiszewski 142
7. Artur Ciechoński 134
8. Mateusz Sas 86
9. Piotr Jańczak 52
10. Krzysztof Staszak 42
11. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
13. Anna Kowalczyk 22
14. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
16. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
18. Maciej Nowak 12
19. Marcin Kowalczyk 10
20. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
23. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
25. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 11:13 am   

PSC 23, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Stanisław Nowak
4. Iwona Jezierska
5. Aleksandra Gramala
5. Artur Ciechoński


Zapowiedź:
PSC 24 - wtorek - 20 luty g: 20:00
PSC 25 - wtorek - 27 luty
PSC 26 - wtorek - 6 marzec
X PUCHAR DELTY - sobota - ??
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2018 9:51 am   

Wszystkie rozgrywki Dart Pleszew zostały przeniesione do PUB PIWNICA, Pleszew, Rynek. Wejście od ulicy Krzyżowej.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2018 9:51 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 24 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 386
2. Tomasz Hałajda 372
3. Stanisław Nowak 206
4. Aleksandra Gramala 202
5. Iwona Jezierska 186
6. Andrzej Fabiszewski 142
7. Artur Ciechoński 140
8. Mateusz Sas 86
9. Krzysztof Staszak 62
10. Piotr Jańczak 56
11. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
13. Anna Kowalczyk 22
14. Przemysław Misiak 20
Mateusz Szczepaniak 20
16. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
18. Maciej Nowak 12
19. Adam Gruszka 10
Marcin Kowalczyk 10
21. Daniel Bagrowicz 8
Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
25. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
27. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 21, 2018 9:52 am   

PSC 24, klasyfikacja:

1. Krzysztof Staszak
2. Tomasz Hałajda
3. Jakub Madaliński
4. Adam Gruszka
5. Iwona Jezierska
5. Daniel Bagrowicz
7. Aleksandra Gramala
7. Artur Ciechoński
9. Stanisław Nowak
9. Piotr Jańczak

Zapowiedź:
PSC 25 - wtorek - 27 luty g: 20:00
PSC 26 - wtorek - 6 marzec
PSC 27 - wtorek - 13 marzec
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwietnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 10:48 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 25 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 402
2. Tomasz Hałajda 392
3. Stanisław Nowak 210
4. Aleksandra Gramala 206
5. Iwona Jezierska 192
6. Artur Ciechoński 144
7. Andrzej Fabiszewski 142
8. Mateusz Sas 86
9. Krzysztof Staszak 70
10. Piotr Jańczak 60
11. Przemysław Misiak 32
12. Anna Kowalczyk 30
13. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
15. Adam Gruszka 20
Mateusz Szczepaniak 20
17. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
19. Daniel Bagrowicz 14
20. Maciej Nowak 12
21. Marcin Kowalczyk 10
22. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
25. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
27. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 10:55 am   

PSC 25, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Przemysław Misiak
4. Adam Gruszka
5. Krzysztof Staszak
5. Anna Kowalczyk
7. Iwona Jezierska
7. Daniel Bagrowicz
9. Artur Ciechoński
9. Piotr Jańczak
9. Aleksandra Gramala
9. Stanisław Nowak

hf 100, 146 - Anna Kowalczyk
hf 146 - Przemysław Misiak

Zapowiedź:
PSC 26 - wtorek - 6 marzec g: 20:00
PSC 27 - wtorek - 13 marzec
PSC 28 - wtorek - 20 marzec
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwietnia
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 07, 2018 10:22 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 26 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 418
2. Tomasz Hałajda 412
3. Stanisław Nowak 222
4. Aleksandra Gramala 216
5. Iwona Jezierska 198
6. Artur Ciechoński 150
7. Andrzej Fabiszewski 142
8. Mateusz Sas 86
9. Krzysztof Staszak 74
10. Piotr Jańczak 60
11. Przemysław Misiak 32
12. Anna Kowalczyk 30
13. Adam Gruszka 28
14. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
16. Daniel Bagrowicz 22
17. Mateusz Szczepaniak 20
18. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
20. Maciej Nowak 12
21. Marcin Kowalczyk 10
22. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
25. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
27. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 07, 2018 10:22 am   

PSC 26, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Stanisław Nowak
4. Aleksandra Gramala
5. Daniel Bagrowicz
5. Adam Gruszka
7. Iwona Jezierska
7. Artur Ciechoński
9. Krzysztof Staszak

Zapowiedź:
PSC 27 - wtorek - 13 marzec g: 20:00
PSC 28 - wtorek - 20 marzec
PSC 29 - wtorek - 27 marzec
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwiecień
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 10:19 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 27 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 430
2. Tomasz Hałajda 428
3. Stanisław Nowak 228
4. Aleksandra Gramala 220
5. Iwona Jezierska 206
6. Artur Ciechoński 154
7. Andrzej Fabiszewski 142
8. Mateusz Sas 86
9. Krzysztof Staszak 82
10. Piotr Jańczak 60
11. Adam Gruszka 48
12. Daniel Bagrowicz 32
Przemysław Misiak 32
14. Anna Kowalczyk 30
15. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
17. Mateusz Szczepaniak 20
18. Maciej Nowak 18
19. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
21. Marcin Kowalczyk 10
22. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
25. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
27. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 10:19 am   

PSC 27, wyniki i ranking:

1. Adam Gruszka
2. Tomasz Hałajda
3. Jakub Madaliński
4. Daniel Bagrowicz
5. Krzysztof Staszak
5. Iwona Jezierska
7. Stanisław Nowak
7. Maciej Nowak
9. Artur Ciechoński
9. Aleksandra Gramala

Zapowiedź:
PSC 28 - wtorek - 20 marzec g: 20:00
PSC 29 - wtorek - 27 marzec
PSC 30 - wtorek - 3 kwiecień
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwiecień
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 9:40 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 28 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 444
2. Jakub Madaliński 442
3. Stanisław Nowak 234
4. Aleksandra Gramala 224
5. Iwona Jezierska 216
6. Artur Ciechoński 162
7. Andrzej Fabiszewski 142
8. Mateusz Sas 86
9. Krzysztof Staszak 82
10. Adam Gruszka 68
11. Piotr Jańczak 60
12. Daniel Bagrowicz 40
13. Przemysław Misiak 32
14. Anna Kowalczyk 30
15. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
17. Maciej Nowak 24
18. Mateusz Szczepaniak 20
19. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
21. Marcin Kowalczyk 10
22. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
25. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
27. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 9:40 am   

PSC 28, klasyfikacja:

1. Adam Gruszka
2. Tomasz Hałajda
3. Jakub Madaliński
4. Iwona Jezierska
5. Artur Ciechoński
5. Daniel Bagrowicz
7. Maciej Nowak
7. Stanisław Nowak
9. Aleksandra Gramala

hf 113 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 29 - wtorek - 27 marzec g: 20:00
PSC 30 - wtorek - 3 kwiecień
PSC 31 - wtorek - 10 kwiecień
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwiecień
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 487
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 28, 2018 10:01 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 29 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 464
2. Jakub Madaliński 450
3. Stanisław Nowak 242
4. Aleksandra Gramala 228
5. Iwona Jezierska 220
6. Artur Ciechoński 166
7. Andrzej Fabiszewski 148
8. Mateusz Sas 96
9. Krzysztof Staszak 88
10. Adam Gruszka 84
11. Piotr Jańczak 60
12. Daniel Bagrowicz 52
13. Przemysław Misiak 32
14. Anna Kowalczyk 30
15. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
17. Maciej Nowak 24
18. Mateusz Szczepaniak 20
19. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
21. Marcin Kowalczyk 10
22. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
25. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
27. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group