DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - X sezon 2017/2018
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 28, 2018 9:01 am   

PSC 29, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Adam Gruszka
3. Daniel Bagrowicz
4. Mateusz Sas
5. Stanisław Nowak
5. Jakub Madaliński
7. Andrzej Fabiszewski
7. Krzysztof Staszak
9. Artur Ciechoński
9. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala

Zapowiedź:
PSC 30 - wtorek - 3 kwiecień g: 20:00
PSC 31 - wtorek - 10 kwiecień
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 10:15 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 30 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 484
2. Jakub Madaliński 466
3. Stanisław Nowak 242
4. Aleksandra Gramala 234
5. Iwona Jezierska 224
6. Artur Ciechoński 170
7. Andrzej Fabiszewski 156
8. Mateusz Sas 100
9. Adam Gruszka 92
10. Krzysztof Staszak 88
11. Piotr Jańczak 72
12. Daniel Bagrowicz 58
13. Przemysław Misiak 32
14. Anna Kowalczyk 30
15. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
17. Maciej Nowak 24
18. Mateusz Szczepaniak 20
19. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
21. Marcin Kowalczyk 10
Adam Gembalski 10
23. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
26. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
28. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 10:16 am   

PSC 30, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Piotr Jańczak
4. Adam Gembalski
5. Andrzej Fabiszewski
5. Adam Gruszka
7. Aleksandra Gramala
7. Daniel Bagrowicz
9. Iwona Jezierska
9. Artur Ciechoński
9. Mateusz Sas

Zapowiedź:
PSC 31 - wtorek - 10 kwiecień g: 20:00
X PUCHAR DELTY - sobota - 14 kwiecień g: 16:00
PSC 32 - wtorek - 17 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 11, 2018 10:22 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 31 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 496
2. Jakub Madaliński 476
3. Stanisław Nowak 258
4. Aleksandra Gramala 238
5. Iwona Jezierska 228
6. Artur Ciechoński 170
7. Andrzej Fabiszewski 162
8. Mateusz Sas 108
9. Adam Gruszka 100
10. Krzysztof Staszak 88
11. Piotr Jańczak 76
12. Daniel Bagrowicz 64
13. Przemysław Misiak 32
14. Anna Kowalczyk 30
15. Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
17. Maciej Nowak 24
18. Alan Kordala 20
Mateusz Szczepaniak 20
20. Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
22. Marcin Kowalczyk 10
Adam Gembalski 10
24. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
27. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
29. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 11, 2018 10:23 am   

PSC 31, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Stanisław Nowak
3. Tomasz Hałajda
4. Jakub Madaliński
5. Adam Gruszka
5. Mateusz Sas
7. Daniel Bagrowicz
7. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala
9. Andrzej Fabiszewski
9. Piotr Jańczak

Zapowiedź:
X PUCHAR DELTY 2018 - sobota - 14 kwiecień zapisy od 15:30 do 16:00
PSC 32 - wtorek - 17 kwiecień (200 turniej PSC)
PSC 33 - wtorek - 24 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Kwi 13, 2018 9:09 pm   

W sobotę odbędzie się X PUCHAR DELTY, Pub Piwnica, zapisy do godziny 16:00.
Tarcz: 4
System: Grupy (best of 3) potem single k. o. (best of 5)
Od 4 pań oddzielny turniej dla dam.
Nagrody: Panowie: 1 miejsce 150 zł, 2 miejsce 100 zł, dwa 3 miejsca po 50 zł, plus puchary.
Panie: 1 miejsce 100 zł, 2 miejsce 50 zł, dwa trzecie miejsca po 30 zł.
Do soboty !
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:39 am   

Witam, w sobotę rozegraliśmy 10 Puchar Delty.
W turnieju pań na 3 miejscach uplasowały się Ilona Kuznowicz z Krotoszyna (podium 0-0-3) oraz Aleksandra Gramala z Pleszewa (0-4-3). Drugie miejsce zajęła zwyciężczyni PD z lat 2015-2016, Marta Nowak z Poznania (2-2-6). Zwycięstwo oraz największy sukces na pleszewskich tarczach zanotowała reprezentantka Krotoszyna, Ewa Pawlicka (2-1-0). Zarówno Marta Nowak, Ewa Pawlicka jaki i wielka nieobecna Anna Kowalczyk - zapewniły sobie już prawo gry w finale sezonu X MASTERS 2018.

W turnieju panów na trzecich miejscach znaleźli się Bartosz Derwich z Jarocina (1-4-3) oraz Sebastian Szostak z Krotoszyna (debiut na podium). Drugie miejsce przypadło Jackowi Cieślakowi z Krotoszyna (3-4-2) Jacek jest zwycięzcą Masters z 2017 i zdobywcą Pucharu Delty w 2014. Jednak tego dnia najlepszy był Norbert Pecyna z Jarocina (3-5-10), Norbert poprzednio grał w finałach w 2012 i 2017. Zdobył Masters w 2013 roku, w tym roku dołożył PD i stał się częścią 10 letniej historii turnieju. Po PD prawo gry w Masters zapewnili sobie Koralewski, Derwich i Pecyna.


Zapowiedź:
PSC 32 - wtorek - 17 kwiecień g: 20:00 200 turniej PSC
PSC 33 - wtorek - 24 kwiecień
PSC 34 - wtorek - 1 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:39 am   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 4 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 138 Ostrów Wlk.
2. Marta Nowak 129 Poznań
3. Ewa Pawlicka 125 Krotoszyn
4. Aleksandra Gramala 97 Pleszew
5. Marta Pawlicka 94 Krotoszyn
6. Ilona Kuznowicz 85 Krotoszyn
7. Iwona Jezierska 58 Pleszew
8. Weronika Karwik 47 Krotoszyn
9. Danuta Pawlicka 20 Krotoszyn
10. Jolanta Grabowska 14 Poznań
Aleksandra Nowak 14 Giżycko


Pierwsza szóstka awans X MASTERS 2018
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:40 am   

Ranking DART PLESZEW 2017/2018
Po 4 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Koralewski 159 Kotowiecko
2. Bartosz Derwich 127 Jarocin
Norbert Pecyna 127 Jarocin
4. Przemysław Misiak 96 Ostrów Wlk.
5. Jakub Madaliński 90 Pleszew
6. Krzysztof Staszak 87 Pleszew
7. Marcin Wojtkowiak 75 Krotoszyn
8. Marcin Kowalczyk 66 Ostrów Wlk.
9. Jacek Cieślak 57 Pleszew
10. Artur Ciechoński 48 Pleszew
11. Andrzej Fabiszewski 46 Pleszew
12. Stanisław Nowak 45 Pleszew
13. Mateusz Sas 43 Grodzisko
14. Tomasz Hałajda 40 Pleszew
Kamil Stanisławski 40 Pleszew
16. Sebastian Szostak 39 Krotoszyn
17. Przemysław Wieczorek 32 Krotoszyn
18. Włodzimierz Skalski 30 Krotoszyn
19. Jakub Marciniak 26 Jarocin
20. Przemysław Markiewicz 22 Ostrów Wlk.
21. Adrian Jasiński 21 Krotoszyn
Zdzisław Jusiak 21 Rawicz
Alan Kordala 21 Pleszew
Przemysław Pawlicki 21 Krotoszyn
25. Marcin Nowak 20 Pleszew
Szymon Pecyna 20 Jarocin
Sławomir Zawieja 20 Pleszew
28. Szymon Moch 14 Jarocin
Krystian Kycia 14 Ostrów Wlk.
Błażej Wujs 14 Pleszew
31. Daniel Bagrowicz 12 Pleszew
Adam Gruszka 12 Kalisz
Mateusz Szczepaniak 12 Ostrów Wlk.
Artur Winiarski 12 Krotoszyn
35. Piotr Jańczak 11 Pleszew
Krzysztof Strzelec 11 Ostrów Wlk.
37. Adam Ciupa 8 Jarocin
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:41 am   

X PUCHAR DELTY
Pub Piwnica, Pleszew 14.04.2018
Klasyfikacja, panie:
1. Ewa Pawlicka Krotoszyn
2. Marta Nowak Poznań
3. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Ilona Kuznowicz Krotoszyn
5. Marta Pawlicka Krotoszyn
5. Weronika Karwik Krotoszyn
7. Iwona Jezierska Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:42 am   

X PUCHAR DELTY
Pub Piwnica, Pleszew 14.04.2018
Klasyfikacja, panowie:

1. Norbert Pecyna Jarocin
2. Jacek Cieślak Krotoszyn
3. Bartosz Derwich Jarocin
3. Sebastian Szostak Krotoszyn
5. Jakub Madaliński Pleszew
5. Włodzimierz Skalski Krotoszyn
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Marcin Wojtkowiak Krotoszyn
9. Zdzisław Jusiak Rawicz
9. Przemysław Pawlicki Krotoszyn
9. Przemysław Wieczorek Krotoszyn
9. Alan Kordala Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Jakub Koralewski Kotowiecko
9. Adrian Jasiński Krotoszyn
17. Stanisław Nowak Pleszew
17. Mateusz Sas Grodzisko
17. Daniel Bagrowicz Pleszew
17. Tomasz Hałajda Pleszew
17. Mateusz Szczepaniak Ostrów Wlkp.
17.Artur Winiarski Krotoszyn
17. Adam Gruszka Kalisz
17. Artur Ciechoński Pleszew

Bartosz Derwich – hf 146, hf 116, 15l, 16l, 17l, 180x2
Przemysław Misiak – hf 105
Marcin Wojtkowiak – hf 118
Mateusz Szczepaniak - 180
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 9:20 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 32 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 512
2. Jakub Madaliński 484
3. Stanisław Nowak 268
4. Aleksandra Gramala 242
5. Iwona Jezierska 230
6. Artur Ciechoński 172
7. Andrzej Fabiszewski 166
8. Mateusz Sas 110
9. Adam Gruszka 104
10. Piotr Jańczak 96
11. Krzysztof Staszak 88
12. Daniel Bagrowicz 72
13. Anna Kowalczyk 36
14. Alan Kordala 32
Przemysław Misiak 32
16. Maciej Nowak 26
Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
19. Mateusz Szczepaniak 24
20. Marcin Kowalczyk 16
Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
23. Adam Gembalski 10
24. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
27. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
29. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 9:21 am   

PSC 32, klasyfikacja:

1. Piotr Jańczak
2. Tomasz Hałajda
3. Alan Kordala
4. Stanisław Nowak
5. Jakub Madaliński
5. Daniel Bagrowicz
7. Marcin Kowalczyk
7. Anna Kowalczyk
9. Aleksandra Gramala
9. Mateusz Szczepaniak
9. Andrzej Fabiszewski
9. Adam Gruszka
13. Maciej Nowak
13. Artur Ciechoński
13. Mateusz Sas
13. Iwona Jezierska

171 - Andrzej Fabiszewski
hf 114 - Alan Kordala
16l - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 33 - wtorek - 24 kwiecień g: 20:00
PSC 34 - wtorek - 1 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
X MASTERS 2018 - piątek - 22 czerwiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 9:48 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2017/2018
Po 33 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 528
2. Jakub Madaliński 492
3. Stanisław Nowak 272
4. Aleksandra Gramala 250
5. Iwona Jezierska 236
6. Artur Ciechoński 176
7. Andrzej Fabiszewski 170
8. Mateusz Sas 116
9. Adam Gruszka 114
10. Piotr Jańczak 100
11. Krzysztof Staszak 88
12. Daniel Bagrowicz 84
13. Alan Kordala 52
14. Anna Kowalczyk 36
15. Przemysław Misiak 32
16. Maciej Nowak 26
Franciszek Stanisławski 26
Błażej Wujs 26
19. Mateusz Szczepaniak 24
20. Marcin Kowalczyk 16
Marcin Mądrzak 16
Marcin Nowak 16
23. Adam Gembalski 10
24. Magdalena Błaszczyk 8
Rob Hermus 8
Kamil Stanisławski 8
27. Janneke Hermus 6
Ilona Kuznowicz 6
29. Jakub Płócienniczak 4


Pierwsza 4 awans X MASTERS 2018
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 515
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 9:48 am   

PSC 33, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Tomasz Hałajda
3. Daniel Bagrowicz
4. Adam Gruszka
5. Aleksandra Gramal
5. Jakub Madaliński
7. Mateusz Sas
7. Iwona Jezierska
9. Andrzej Fabiszewski
9. Stanisław Nowak
9. Piotr Jańczak
9. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
PSC 34 - wtorek - 1 maj g: 20:00
PSC 35 - wtorek - 8 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 19 maj
X MASTERS 2018 - sobota - 22 czerwiec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group