DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
GP POD nr I/II 2017 Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:32 pm   GP POD nr I/II 2017 Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów



Turniej Deblowy w kat. Pań

GRUPA 1

Lech/ Pacierpnik
Król/ Langner
Markowska/ Podgórska
Nowaczek/ Zielińska
Załawka/ Głowacka


GRUPA 2

Golly/Musiał
Krzyszczyk/ Rumanowska
Pawlicka/ Kubowicz
Pająk/ Wolska
Bieda/ Ryczkowska
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 6:36 pm   



Turniej Deblowy w kat. Panów

GRUPA 1

Śliwiński/ Przyłębski
Małek/ Małek
Matysik/ Bieda
Ziółkowski/ Mazur


GRUPA 2

Kowalczyk/ Caliński
Stróżyk/ Kanik
Rybka/ Ciszewski
Figlak/ Szostak


GRUPA 3

Gleń/ Dybka
Przybyłowski/ Lewandowicz
Marciniak/ Gontarewicz
Bartela/ Dziubany


GRUPA 4

Chechliński/ Sujkowski
Stryjski/ Kasprzyszak
Cieślak/ Pawlicki
Gorzny/Krzyszczyk


GRUPA 5
Galus/ Łogożny
Basiak/ Kowalski
Miherda/ Podbiał
Wołynka/ Lewandowski


GRUPA 6
Adamski/ Łuczak
Dąbrowski/ Wacławski
Golly/ Kozłowski
Domka/ Polowczyk


GRUPA 7

Jasiński/ Sawicki
Nowaczek/ Zając
Zasadzka/ Kasprzak
Kubowicz/ Błażejewski


GRUPA 8

Galubiński/ Frąckowiak
Hadzicki/ Feliński
Marczewski/ Dębkowski
Adamczyk/ Kozłowski
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:41 pm   

"1/2 FINAL
Best of 9"


3 Markowska/ Podgórska
1 Golly/Musiał

3 Król/ Langner
2 Pawlicka/ Kubowicz
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Wrz 08, 2017 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:48 pm   

"Last 16
Best of 5"


3 Ziółkowski/ Mazur
1 Nowaczek/ Zając

1 Kowalczyk/ Caliński
3 Hadzicki/ Feliński

1 Miherda/ Podbiał
3 Marciniak/ Gontarewicz

2 Golly/ Kozłowski
3 Chechliński/ Sujkowski

2 Gleń/ Dybka
3 Galus/ Łogożny

1 Stryjski/ Kasprzyszak
3 Adamski/ Łuczak

3 Kubowicz/ Błażejewski
2 Matysik/ Bieda

3 Adamczyk/ Kozłowski
1 Stróżyk/ Kanik
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:50 pm   

"1/4 FINAL
Best of 5"



3 Ziółkowski/ Mazur
2 Hadzicki/ Feliński



1 Marciniak/ Gontarewicz
3 Chechliński/ Sujkowski



1 Galus/ Łogożny
3 Adamski/ Łuczak



3 Kubowicz/ Błażejewski
1 Adamczyk/ Kozłowski
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:26 pm   

1/2 FINAŁU

3 Ziółkowski/ Mazur
0 Chechliński/ Sujkowski



3 Adamski/ Łuczak
2 Kubowicz/ Błażejewski
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Wrz 08, 2017 9:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:41 pm   

FINAŁ

3 Markowska/ Podgórska
2 Król/ Langner
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Wrz 08, 2017 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:53 pm   

FINAŁ

1 Ziółkowski/ Mazur
3 Adamski/ Łuczak
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 10:31 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Markowska/ Podgórska
2 Król/ Langner
3-4 Golly/Musiał
3-4 Pawlicka/ Kubowicz
5-6 Załawka/ Głowacka
5-6 Pająk/ Wolska
7-8 Lech/ Pacierpnik
7-8 Krzyszczyk/ Rumanowska
9-10 Nowaczek/ Zielińska
9-10 Bieda/ Ryczkowska

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Adamski/ Łuczak
2 Ziółkowski/ Mazur
3-4 Chechliński/ Sujkowski
3-4 Kubowicz/ Błażejewski
5-8 Hadzicki/ Feliński
5-8 Marciniak/ Gontarewicz
5-8 Galus/ Łogożny
5-8 Adamczyk/ Kozłowski
9-16 Nowaczek/ Zając
9-16 Kowalczyk/ Caliński
9-16 Miherda/ Podbiał
9-16 Golly/ Kozłowski
9-16 Gleń/ Dybka
9-16 Stryjski/ Kasprzyszak
9-16 Matysik/ Bieda
9-16 Stróżyk/ Kanik
17-24 Małek/ Małek
17-24 Rybka/ Ciszewski
17-24 Bartela/ Dziubany
17-24 Gorzny/Krzyszczyk
17-24 Wołynka/ Lewandowski
17-24 Domka/ Polowczyk
17-24 Jasiński/ Sawicki
17-24 Marczewski/ Dębkowski
25-32 Śliwiński/ Przyłębski
25-32 Figlak/ Szostak
25-32 Przybyłowski/ Lewandowicz
25-32 Cieślak/ Pawlicki
25-32 Basiak/ Kowalski
25-32 Dąbrowski/ Wacławski
25-32 Zasadzka/ Kasprzak
25-32 Galubiński/ Frąckowiak
 
 
 
darek ż. 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1031
Skąd: koszalin
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 12:07 am   

Brawo Krzysiu !!
Jutro , a właściwie dzisiaj też 3mamy rataje ( takie nowe kciuki )
;)
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 9:44 am   




Turniej GP POD- Sobota

Livescore

http://pdo.nazwa.pl/livescore/sobota/
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 2:04 pm   

Last 64
Best of 5


Marciniak Dariusz
Marker: Figlak Piotr Board: 1
Urbaniec Sebastian

Bieda Adam
Marker: Rubaszka Łukasz Board: 2
Golly Mariusz

Ajvazi Arian
Marker: Dębkowski Andrzej Board: 3
Makwiński Sławomir

Makiewicz Daniel
Marker: Caliński Bartosz Board: 4
Małek Marcin

Sobczyk Piotr
Marker: Prasoł Damian Board: 5
Kubowicz Marek

Wroński Marcin
Marker: Wierzchowski Dariusz Board: 6
Michna Adrian

Zaborski Maciej
Marker: Nowaczek Bartosz Board: 7
Biela Krzysztof

Małek Mariusz
Marker: Adamski Arkadiusz Board: 8
Obracaj Bartosz

Pawlicki Przemysław
Marker: Mazur Maciej Board: 9
Półtorak Michał

Matysek Ryszard
Marker: Jasiński Adrian Board: 10
Turek Piotr

Lewandowski Adrian
Marker: Ziółkowski Wojciech Board: 11
Frąckowiak Dawid

Frankiewicz Ireneusz
Marker: Hadzicki Michał Board: 12
Skorupa Michał

Mosczyński Sebstian
Marker: Mazur Andrzej Board: 13
Dziubany Michał

Kozłowski Artur
Marker: Kowalczyk Jarosław Board: 14
Gontarewicz Krzysztof

Stryjski Wojciech
Marker: Śliwiński Tomasz Board: 15
Markowski Artur

Sewulok Sławomir
Marker: Furman Dariusz Board: 16
Madejski Sebastian

Wacławski Łukasz
Marker: Czernik Jarosław Board: 17
Cieślak Jacek

Scholz Witold
Marker: Kopania Łukasz Board: 18
Kanik Tytus

Mazurkiewicz Kamil
Marker: Żyłka Adrian Board: 19
Kaczyński Paweł

Gleń Wojciech
Marker: FREE Board: 20
Błażejewski Sebastian

Jaskowiak Robert
Marker: Mróz Grzegorz Board: 21
Sawicki Mateusz

Paul Mariusz
Marker: Kot Artur Board: 22
Robak Dawid

Bugaj Tomasz
Marker: Domka Jacek Board: 23
Kawalec Daniel

Wołynka Paweł
Marker: Rybka Tadeusz Board: 24
Michalski Tomasz

Styczyński Paweł
Marker: Smożewski Krzysztof Board: 25
Marczewski Marcin

Kasprzyszak Grzegorz
Marker: Łęga Piotr Board: 26
Dąbrowski Adam

Gaczorek Mirosław
Marker: Grabara Piotr Board: 27
Działkowski Grzegorz

Łuczak Łukasz
Marker: Pajdak Grzegorz Board: 28
Kciuk Krzysztof

Stróżyk Krzysztof
Marker: Kocus Jacek Board: 29
Urban Patryk

Leński Arkadiusz
Marker: Lauer Krzysztof Board: 30
Sikora Arkadiusz

Gorzny Arkadiusz
Marker: Adamczyk Sebastian Board: 31
Kozłowski Tomasz

Szostak Sebastian
Marker: Bączkowski Paweł Board: 32
Potoczniak Andrzej



LAST 16
Best of 5


Podgórska Karolina 3
Marker: Pawlicka Marta Board:
Kopczyńska Iwona 1

Rumanowska Joanna
Marker: Wierzchowska Agnieszka Board: 34
Chromińska Dagmara

Słowikowska Renata 3
Marker: Durda Angelika Board: 35
Modelska Paulina
0
Nowaczek Katarzyna
Marker: Lech Nina Board: 36
Drążek Katarzyna

Załawka Karolina
Marker: Grabara Sylwia Board: 33
Rzepka Jolanta

Zasadzka Iwona
Marker: Jakubowska Joanna Board:
Król Marta

Markowska Małgorzata
Marker: Czechowska Wioletta Board:
Grzesik- Żyłka Aleksandra

Pająk Iwona
Marker: Boniecka Aleksandra Board:
Głowacka Patrycja
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 2:09 pm   

Turniej GP POD- Sobota

Livescore

http://pdo.nazwa.pl/livescore/sobota/
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 4:45 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"Last 64
Best of 5"


3 Kot Artur
0 FREE

0 Czernik Jarosław
3 Krzyszczyk Janusz

0 Smożewski Krzysztof
3 Kowalski Morosław

3 Ziółkowski Wojciech
0 Sujkowski Michał

3 Niedziela Rafał
0 FREE

3 Lauer Krzysztof
2 Ciszewski Robert

3 Ośko Rafał
1 Zakrzewski Daniel

0 FREE
3 Domka Jacek

3 Galubiński Heniu
0 FREE

1 Kawalec Daniel
3 Grabara Piotr

3 Adamczyk Sebastian
0 Basiak Wojciech

0 FREE
3 Kopeć Grzegorz

3 Figlak Piotr
0 FREE

2 Sawicki Przemysław
3 Furman Dariusz

2 Frydrych Wojciech
3 Adamczyk Arkadiusz

0 FREE
3 Polowczyk Krzysztof

3 Kowalik Wojciech
0 FREE

2 Kowalczyk Jarosław
3 Kocus Jacek

3 Dybka Maciej
0 Śliwiński Tomasz

3 Frukacz Mariusz
0 Kasprzak Rafał

3 Nowaczek Bartosz
0 FREE

3 Rybka Tadeusz
0 Lewandowicz Marcin

3 Chechliński Krzysztof
1 Terechow Andrzej

0 FREE
3 Matysik Eugeniusz

3 Caliński Bartosz
0 FREE

0 Bączkowski Paweł
3 Mazur Andrzej

0 Dębkowski Andrzej
3 Adamski Arkadiusz

0 FREE
3 Trawiński Jacek

0 Słowikowski Bartosz
3 Juraszczyk Rafał

0 Nagacz Grzegorz
3 Wierzchowski Dariusz

3 Rubaszka Łukasz
2 Gackowski Michał

0 FREE
3 Pajdak Grzegorz
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 4:53 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"Last 32
Best of 5"


3 Kot Artur
0 Krzyszczyk Janusz

3 Kowalski Morosław
1 Ziółkowski Wojciech

0 Niedziela Rafał
3 Lauer Krzysztof

3 Ośko Rafał
0 Domka Jacek

0 Galubiński Heniu
3 Grabara Piotr

3 Adamczyk Sebastian
0 Kopeć Grzegorz

1 Figlak Piotr
3 Furman Dariusz

3 Adamczyk Arkadiusz
0 Polowczyk Krzysztof

2 Kowalik Wojciech
3 Kocus Jacek

3 Dybka Maciej
0 Frukacz Mariusz

0 Nowaczek Bartosz
3 Rybka Tadeusz

3 Chechliński Krzysztof
0 Matysik Eugeniusz

3 Caliński Bartosz
2 Mazur Andrzej

0 Adamski Arkadiusz
3 Trawiński Jacek

1 Juraszczyk Rafał
3 Wierzchowski Dariusz

3 Rubaszka Łukasz
1 Pajdak Grzegorz
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 5:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group