DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
GP POD nr I/II 2017 Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:07 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"Last 16
Best of 5"



3 Kot Artur
2 Kowalski Morosław

3 Lauer Krzysztof
1 Ośko Rafał

0 Grabara Piotr
3 Adamczyk Sebastian

1 Furman Dariusz
3 Adamczyk Arkadiusz

3 Kocus Jacek
1 Dybka Maciej

3 Rybka Tadeusz
0 Chechliński Krzysztof

3 Caliński Bartosz
1 Trawiński Jacek

3 Wierzchowski Dariusz
1 Rubaszka Łukasz
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 5:51 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:15 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"1/4 FINAL
Best of 5"



1 Kot Artur
3 Lauer Krzysztof

3 Adamczyk Sebastian
2 Adamczyk Arkadiusz

1 Kocus Jacek
3 Rybka Tadeusz

1 Caliński Bartosz
3 Wierzchowski Dariusz
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 6:12 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:29 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"1/2 FINAL
Best of 5"



1 Lauer Krzysztof
3 Adamczyk Sebastian

3 Rybka Tadeusz
0 Wierzchowski Dariusz
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 6:20 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:34 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

FINAŁ


Adamczyk Sebastian : Rybka Tadeusz
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 6:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:38 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"Last 16
Best of 5"


3 Czechowska Wioletta
0 FREE

3 Langner Iza
0 Pawlicka Marta

3 Pacierpnik Małgorzata
1 Wolska Dominika

3 Durda Angelika
1 Ryczkowska Anna

3 Musiał Magda
1 Konwent Lidia

2 Wierzchowska Agnieszka
3 Kubowicz Joanna

0 Jakubowska Joanna
3 Golly Daria

0 FREE
3 Lech Nina
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 5:47 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"1/4 FINAL
Best of 5"



3 Czechowska Wioletta
1 Langner Iza

0 Pacierpnik Małgorzata
3 Durda Angelika

2 Musiał Magda
3 Kubowicz Joanna

1 Golly Daria
3 Lech Nina
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 6:05 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

"1/2 FINAL
Best of 5"



0 Czechowska Wioletta
3 Durda Angelika

2 Kubowicz Joanna
3 Lech Nina
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Wrz 09, 2017 6:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 6:34 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

FINAŁ
Best of 5



Durda Angelika : Lech Nina
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 6:43 pm   

Finał Turnieju I Grand Prix POD Pań

Renata Słowikowska- Małgorzata Markowska 0:4
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Wrz 09, 2017 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 7:18 pm   

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

FINAŁ


Adamczyk Sebastian 3 : 2 Rybka Tadeusz

Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup

FINAŁ


Lech Nina 3 : 1 Durda Angelika
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 7:23 pm   

Finał I Grand Prix Polski Panów

Adrian Lewandowski- Tytus Kanik 5:1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 8:13 pm   

Pełne Wyniki I Grand Prix Polski POD

Turniej Pań

1 Markowska Małgorzata
2 Słowikowska Renata
3-4 Podgórska Karolina
3-4 Król Marta
5-8 Rumanowska Joanna
5-8 Drążek Katarzyna
5-8 Rzepka Jolanta
5-8 Głowacka Patrycja
9-16 Kopczyńska Iwona
9-16 Chromińska Dagmara
9-16 Modelska Paulina
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Załawka Karolina
9-16 Zasadzka Iwona
9-16 Grzesik- Żyłka Aleksandra
9-16 Pająk Iwona
17-24 Boniecka Aleksandra
17-24 Czechowska Wioletta
17-24 Jakubowska Joanna
17-24 Grabara Sylwia
17-24 Lech Nina
17-24 Durda Angelika
17-24 Wierzchowska Agnieszka
17-24 Pawlicka Marta
25-32 Wolska Dominika
25-32 Pacierpnik Małgorzata
25-32 Langner Iza
25-32 Bieda Anna
25-32 Musiał Magda
25-32 Ryczkowska Anna
25-32 Zielińska- Kołacz Ewelina
25-32 Działkowska Joanna
33-35 Kubowicz Joanna
33-35 Golly Daria
33-35 Konwent Lidia

Turniej Panów

1 Lewandowski Adrian
2 Kanik Tytus
3-4 Marciniak Dariusz
3-4 Kciuk Krzysztof
5-8 Michna Adrian
5-8 Gontarewicz Krzysztof
5-8 Robak Dawid
5-8 Potoczniak Andrzej
9-16 Ajvazi Arian
9-16 Małek Mariusz
9-16 Turek Piotr
9-16 Madejski Sebastian
9-16 Błażejewski Sebastian
9-16 Wołynka Paweł
9-16 Dąbrowski Adam
9-16 Stróżyk Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Makiewicz Daniel
17-32 Sobczyk Piotr
17-32 Zaborski Maciej
17-32 Pawlicki Przemysław
17-32 Skorupa Michał
17-32 Dziubany Michał
17-32 Markowski Artur
17-32 Wacławski Łukasz
17-32 Kaczyński Paweł
17-32 Jaskowiak Robert
17-32 Bugaj Tomasz
17-32 Styczyński Paweł
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Sikora Arkadiusz
17-32 Kozłowski Tomasz
33-64 Urbaniec Sebastian
33-64 Bieda Adam
33-64 Makwiński Sławomir
33-64 Małek Marcin
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Wroński Marcin
33-64 Biela Krzysztof
33-64 Obracaj Bartosz
33-64 Półtorak Michał
33-64 Matysek Ryszard
33-64 Frąckowiak Dawid
33-64 Frankiewicz Ireneusz
33-64 Mosczyński Sebstian
33-64 Kozłowski Artur
33-64 Stryjski Wojciech
33-64 Sewulok Sławomir
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Scholz Witold
33-64 Mazurkiewicz Kamil
33-64 Gleń Wojciech
33-64 Sawicki Mateusz
33-64 Paul Mariusz
33-64 Kawalec Daniel
33-64 Michalski Tomasz
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Kasprzyszak Grzegorz
33-64 Gaczorek Mirosław
33-64 Łuczak Łukasz
33-64 Urban Patryk
33-64 Leński Arkadiusz
33-64 Gorzny Arkadiusz
33-64 Szostak Sebastian
65-96 Bączkowski Paweł
65-96 Adamczyk Sebastian
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Kocus Jacek
65-96 Pajdak Grzegorz
65-96 Grabara Piotr
65-96 Łęga Piotr
65-96 Smożewski Krzysztof
65-96 Rybka Tadeusz
65-96 Domka Jacek
65-96 Kot Artur
65-96 Mróz Grzegorz
65-96 Matuszewski Michał
65-96 Żyłka Adrian
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Czernik Jarosław
65-96 Furman Dariusz
65-96 Śliwiński Tomasz
65-96 Kowalczyk Jarosław
65-96 Mazur Andrzej
65-96 Hadzicki Michał
65-96 Ziółkowski Wojciech
65-96 Jasiński Adrian
65-96 Mazur Maciej
65-96 Adamski Arkadiusz
65-96 Nowaczek Bartosz
65-96 Wierzchowski Dariusz
65-96 Prasoł Damian
65-96 Caliński Bartosz
65-96 Dębkowski Andrzej
65-96 Rubaszka Łukasz
65-96 Figlak Piotr
97-128 Adamczyk Arkadiusz
97-128 Dybka Maciej
97-128 Juraszczyk Rafał
97-128 Ciszewski Robert
97-128 Wójcik Dariusz
97-128 Trawiński Jacek
97-128 Uszko Marcin
97-128 Krzyszczyk Janusz
97-128 Bogacz Bartłomiej
97-128 Sikora Konrad
97-128 Basiak Wojciech
97-128 Polowczyk Krzysztof
97-128 Chechliński Krzysztof
97-128 Kowalik Wojciech
97-128 Niedziela Rafał
97-128 Rochmankowski Piotr
97-128 Gackowski Michał
97-128 Kopeć Gzegorz
97-128 Przybyłowski Maciej
97-128 Ośko Rafał
97-128 Nagacz Grzegorz
97-128 Matysik Eugeniusz
97-128 Kowalski Mirosław
97-128 Szlachetka Przemysław
97-128 Sujkowski Michał
97-128 Galubiński Henryk
97-128 Slósarczyk Marcin
97-128 Szymkowiak Dominik
97-128 Słowikowski Bartosz
97-128 Lewandowicz Marcin
97-128 Terechow Andrzej
97-128 Kasprzak Rafał
129-134 Feliński Grzegorz
129-134 Frukacz Mariusz
129-134 Sawicki Przemysław
129-134 Zakrzewski Daniel
129-134 Frydrych Wojciech
129-134 Kamiński Łukasz

Turniej Grand Prix Cup

Turniej Pań

1 Lech Nina
2 Durda Angelika
3-4 Czechowska Wioletta
3-4 Kubowicz Joanna
5-8 Langner Iza
5-8 Pacierpnik Małgorzata
5-8 Musiał Magda
5-8 Golly Daria
9-14 Pawlicka Marta
9-14 Wolska Dominika
9-14 Ryczkowska Anna
9-14 Konwent Lidia
9-14 Wierzchowska Agnieszka
9-14 Jakubowska Joanna

Turniej Panów

1 Adamczyk Sebastian
2 Rybka Tadeusz
3-4 Lauer Krzysztof
3-4 Wierzchowski Dariusz
5-8 Kot Artur
5-8 Adamczyk Arkadiusz
5-8 Kocus Jacek
5-8 Caliński Bartosz
9-16 Kowalski Mirosław
9-16 Ośko Rafał
9-16 Grabara Piotr
9-16 Furman Dariusz
9-16 Dybka Maciej
9-16 Chechliński Krzysztof
9-16 Trawiński Jacek
9-16 Rubaszka Łukasz
17-32 Krzyszczyk Janusz
17-32 Ziółkowski Wojciech
17-32 Niedziela Rafał
17-32 Domka Jacek
17-32 Galubiński Heniu
17-32 Kopeć Grzegorz
17-32 Figlak Piotr
17-32 Polowczyk Krzysztof
17-32 Kowalik Wojciech
17-32 Frukacz Mariusz
17-32 Nowaczek Bartosz
17-32 Matysik Eugeniusz
17-32 Mazur Andrzej
17-32 Adamski Arkadiusz
17-32 Juraszczyk Rafał
17-32 Pajdak Grzegorz
33-64 Kot Artur
33-64 Czernik Jarosław
33-64 Smożewski Krzysztof
33-64 Sujkowski Michał
33-64 Ciszewski Robert
33-64 Zakrzewski Daniel
33-64 Kawalec Daniel
33-64 Basiak Wojciech
33-64 Sawicki Przemysław
33-64 Frydrych Wojciech
33-64 Kowalczyk Jarosław
33-64 Śliwiński Tomasz
33-64 Kasprzak Rafał
33-64 Lewandowicz Marcin
33-64 Terechow Andrzej
33-64 Bączkowski Paweł
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Słowikowski Bartosz
33-64 Nagacz Grzegorz
33-64 Gackowski Michał
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 8:40 pm   

Zdjęcia Nagrodzonych













 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 10:06 am   

Turniej Indywidualny – Grand Prix 10.09.2017


http://pdo.nazwa.pl/livescore/niedziela/
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 4:01 pm   

Finał Turnieju Pań

Karolina Podgórska- Aleksandra Grzesik- Żyłka 4:1
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group