|
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp. Zarejestruj się i dyskutuj z nami.
|
WARSAW CUP - Turnieje Steel Darta w Warszawie |
Autor |
Wiadomość |
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 3:07 pm WARSAW CUP - Turnieje Steel Darta w Warszawie
|
|
|
Rozpoczęcie sezonu turniejów organizowanych przez Warsaw Darts Group w Pubie Trend za Wami
W 1 turnieju IV cyklu Warsaw Cup zwyciężył reprezentant Polski Jacek Krupka!
Bardzo dobra gra Jacka podkreślona zakończeniami legów, przeważnie, w 5 i w 6 kolejce rzutów.
Wyniki 1 turnieju:
1. Jacek Krupka - 50 pkt
--------------------------------------------------------
2. Łukasz Wacławski - 40 pkt
3. Mar Mar - 35 pkt
3. Adam Dąbrowski - 35 pkt
--------------------------------------------------------
5. Adam Kubiak - 30 pkt
5. Sebastian Błażejewski - 30 pkt
5. Marek Wierzbowski - 30 pkt
5. Marek Kubowicz - 30 pkt
--------------------------------------------------------
9. Adam Jurzyk - 20 pkt
9. Jarek Kowalczyk - 20 pkt
9. Jurek Kobylarz - 20 pkt
9. Krzysztof Kwiatkowski - 20 pkt
--------------------------------------------------------
13. Michał Sujkowski - 15 pkt
13. Krzysztof Chechliński - 15 pkt
13. Irek Żochowski - 15 pkt
Rozgrywki Grupowe:
1 set do 3 wygranych legów!!!
Grupa A
1. Sebastian Błażejewski - 2 pkt (6-1) - awans do QF
2. Marek Wierzbowski - 1 pkt (4-5) - awans do QF
3. Adam Jurzyk - 0 pkt (2-6)
Grupa B
1. Mar Mar - 3 pkt (9-0) - awans do QF
2. Łukasz Wacławski - 2 pkt (6-3) - awans do QF
3. Jarek Kowalczyk - 1 pkt (3-7)
4. Michał Sujkowski - 0 pkt (1-9)
Grupa C
1. Adam Dąbrowski - 2 pkt (8-5) - awans do QF
2. Adam Kubiak - 2 pkt (7-4) - awans do QF
3. Jurek Kobylarz - 2 pkt (7-5)
4. Krzysztof Chechliński - 0 pkt (1-9)
Grupa D
1. Jacek Krupka - 3 pkt (9-3) - awans do QF
2. Marek Kubowicz - 2 pkt (6-3) - awans do QF
3. Krzysztof Kwiatkowski - 1 pkt (5-7)
4. Irek Żochowski - 0 pkt (2-9)
Faza pucharowa:
Do 2 wygranych setów!!!
Ćwierćfinały:
A1 - Sebastian Błażejewski - 0
B2 - Łukasz Wacławski - 2
C1 - Adam Dąbrowski - 2
D2 - Marek Kubowicz - 1
B1 - Mar Mar - 2
A2 - Marek Wierzbowski - 0
D1 - Jacek Krupka - 2
C2 - Adam Kubiak - 0
Półfinały:
Łukasz Wacławski - 2
Adam Dąbrowski - 0
Mar Mar - 0
Jacek Krupka - 2
FINAŁ:
Łukasz Wacławski - 0
JACEK KRUPKA - 2
Wybryki:
Jacek Krupka - 13, 3×14, 15, 2×16, 4×17, 2×180, 124
Łukasz Wacławski - 16, 4×180, 147
Mar Mar - 15, 16, 2x18, 171
Adam Dąbrowski - 14, 16
Krzysztof Chechliński - 180
Adam Kubiak - 18, 111
Jurek Kobylarz - 18
Dodatkowe 15 punktów do klasyfikacji generalnej zdobyli już w 1 turnieju:
- Jacek Krupka za 13 lotkę
- Adam Dąbrowski za 14 lotkę
- Mar Mar za 15 lotkę
- Łukasz Wacławski za HF 147 pkt
Pozostali zawodnicy mają jeszcze 5 szans turniejowych na to by zdobyć max 45 pkt dodatkowych do klasyfikacji generalnej.
Gratulujemy laureatom wyników i bardzo wysokiej formy sportowej.
Kolejne spotkanie z turniejami Warsaw Darts Group w pubie Trend już w poniedziałek 18 września.
Szczegóły (regulamin i inna działalność) na naszym profilu fb:
www.facebook.pl/warsawdartsgroup |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 3:13 pm
|
|
|
2 turniej IV cyklu Warsaw Cup już jutro,
tj. 18 września o godz. 18.30.
Zapraszamy serdecznie do Pubu Trend.
Warszawa ul. Słomińskiego 17 (vis a vis CH Arkadia).
Szczegóły, jak zawsze, na profilu fb:
www.facebook.pl/warsawdartsgroup |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 7:31 am
|
|
|
2 turniej IV cyklu Warsaw Cup za nami.
Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Wacławski!
Który w finale pokonał Mar Mara 2:0 w setach przy średniej ok. 85 pkt (lotki w finale 15, 16, 17, 18, 21)
Wyniki:
1 miejsce - Łukasz Wacławski - 50 pkt (15, 16, 17, 18, 4×180, 126)
--------------------------------------------------------
2 miejsce - Mar Mar - 40 pkt (14, 16, 17, 3×18, 101, 116)
3 miejsce - Sebastian Błażejewski - 35 pkt (17, 180)
3 miejsce - Krzysztof Chechliński - 35 pkt (15, 18, 2×180, 110)
--------------------------------------------------------
5 miejsce - Jacek Krupka - 30 pkt (18)
5 miejsce - Jurek Kobylarz - 30 pkt (18, 180)
5 miejsce - Karolina Podgórska - 30 pkt (17, 180)
5 miejsce - Michał Sujkowski - 30 pkt
--------------------------------------------------------
9 miejsce - Marek Wierzbowski - 20 pkt
9 miejsce - Robert Adamowicz - 20 pkt
9 miejsce - Sławek Wiśniewski - 20 pkt
9 miejsce - Adam Kubiak - 20 pkt
--------------------------------------------------------
13 miejsce - Robert Goławski - 15 pkt
Rozgrywki grupowe:
Grupa A
1. Krzysztof Chechliński - 3 pkt (9:4)- awans do QF
2. Jacek Krupka - 2 pkt (7:3)- awans do QF
3. Marek Wierzbowski - 1 pkt (5:7)
4. Robert Goławski - 0 pkt (2:9)
Grupa B
1. Łukasz Wacławski - 2 pkt (6:2) - awans do QF
2. Michał Sujkowski - 1 pkt (5:4) - awans do QF
3. Robert Adamowicz - 0 pkt (1:6)
Grupa C
1. Mar Mar - 2 pkt (6:1) - awans do QF
2. Karolina Podgórska - 1 pkt (4:3) - awans do QF
3. Sławek Wiśniewski - 0 pkt (0:6)
Grupa D
1. Sebastian Błażejewski - 2 pkt (6:3) - awans do QF
2. Jurek Kobylarz - 1 pkt (5:4) - awans do QF
3 Adam Kubiak - 0 pkt (2:6)
Faza pucharowa - do 2 wygranych setów.
Ćwierćfinały:
Krzysztof Chechliński vs Michał Sujkowski - 2:0 (3:1, 3:1)
Mar Mar vs Jurek Kobylarz - 2:1 ( 2:3, 3:1, 3:0)
Łukasz Wacławski vs Jacek Krupka - 2:0 (3:0, 3:1)
Sebastia Błażejewski vs Karolina Podgórska - 2:1 (3:0, 2:3, 3:1)
Półfinały:
Krzysztof Chechliński vs Mar Mar - 0:2 (1:3, 1:3)
Łukasz Wacławski vs Sebastian Błażejewski 2:0 (3:1, 3:1)
FINAŁ:
Mar Mar vs Łukasz Wacławski 0:2 (0:3, 0:3)
Gratulacje dla laureatów!!!
Dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej po 2 turniejach:
Łukasz Wacławski - 45 pkt (15, 8×180, 147) - tym samym już w 2 turnieju Łukasz zgarnął cały przewidziany bonus!!!
Jacek Krupka - 15 pkt (13)
MarMar - 15 pkt (14)
Adam Dąbrowski - 15 pkt (14)
Krzysztof Chechliński - 15 pkt (15)
Przypominamy, że maksymalnie każdy zawodnik może zdobyć 45 pkt do klasyfikacji generalnej.
15 pkt - za min. 6 maxów
15 pkt - za lotkę 15 i szybszą
15 pkt - za zamknięcie 136 i większe
Zostały 4 turnieje by pozostali zawodnicy dogonili Łukasza punktami bonusowymi.
Powodzenia.
Kolejny turniej Warsaw Cup już za tydzień, tj. 25 września o godz. 18.30.
Zapraszamy wszystkich serdecznie.
Fajny klimacik darterski w pubie Trend, tanie pifko, poziom gry zadawalający.
|
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 9:13 am
|
|
|
Półmetek IV cyklu Warsaw Cup.
Zwycięzcą 3 turnieju został Łukasz Wacławski po drodzę rzucając m. in. 3 maxy i 3 x 13 lotki.
Łukasz choć czasami pokazuje ludzką twarz to im dalsza faza turnieju to "tym bardziej" budzi się w nim bestia.
Gratulacje dla Mistrza!!!
Bardzo dobrze zaprezentowali się również dwaj półfinaliści Artek Rogalski z Pionek (13 lotka) i Marek Wierzbowski z Warszawy (15 lotka).
Brawo Panowie!!!
Wyniki:
1. Łukasz Wacławski - 50 pkt
2. Jacek Krupka - 40 pkt
3-4. Artur Rogalski - 35 pkt
3-4. Marek Wierzbowski - 35 pkt
5-8. Mar Mar - 30 pkt
5-8. Jurek Kobylarz - 30 pkt
5-8. Paweł Pruchniak - 30 pkt
5-8. Adam Kubiak - 30 pkt
9-12. Sławek Wiśniewski - 20 pkt
9-12. Robert Goławski - 20 pkt
9-12. Michał Sujkowski - 20 pkt
9-12. Sebastian Błażejewski - 20 pkt
13-16. Jarek Kowalczyk - 15 pkt
13-16. Artur Sobociński - 15 pkt
13-16. Krzysztof Chechliński - 15 pkt
13-16. Irek Żochowski - 15 pkt
Faza grupowa:
Do 3 wygranych legów!!!
Grupa A
1. Artek Rogalski - 3 pkt - awans do QF
2. Łukasz Wacławski - 2 pkt - awans do QF
3. Sławek Wiśniewski - 1 pkt
4. Jarek Kowalczyk - 0 pkt
Grupa B
1. Mar Mar - 3 pkt - awans do QF
2. Paweł Pruchniak - 1 pkt - awans do QF
3. Robert Goławski - 1 pkt
4. Artur Sobociński - 1 pkt
Grupa C
1. Jacek Krupka - 3 pkt - awans do QF
2. Marek Wierzbowski - 2 pkt- awans do QF
3. Michał Sujkowski - 1 pkt
4. Krzysztof Chechliński - 0 pkt
Grupa D
1. Adam Kubiak - 3 pkt - awans do QF
2. Jurek Kobylarz - 2 pkt - awans do QF
3. Sebastian Błażejewski - 1 pkt
4. Irek Żochowski - 0 pkt
Faza pucharowa:
Do 2 wygranych setów!!!
A1 - Artek Rogalski - 2
B2 - Paweł Pruchniak -0
C1 - Jacek Krupka - 2
D2 - Jurek Kobylarz - 0
B1 - Mar Mar - 0
C2 - Łukasz Wacławski - 2
D1 - Adam Kubiak - 0
C2 - Marek Wierzbowski - 2
Półfinały:
Artek Rogalski - 1
Jacek Krupka - 2
Łukasz Wacławski - 2
Marek Wierzbowski - 0
FINAŁ:
Jacek Krupka - 0
Łukasz Wacławski - 2
W grze o nagrodę specjalną dodatkową (dla zawodników którzy w 5 z 6 turniejów dotarli do półfinałów) pozostali już tylko Łukasz Wacławski, Jacek Krupka i Mar Mar.
Dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej po 3 turniejach:
45 pkt - Łukasz Wacławski (za 13 lotkę, 11 maxów i zamek 147 pkt)
15 pkt - Jacek Krupka (13 lotka)
15 pkt - Artek Rogalski (13 lotka)
15 pkt - Mar Mar (14 lotka)
15 pkt - Adam Dąbrowski (14 lotka)
15 pkt - Marek Wierzbowski (15 lotka)
15 pkt - Krzysztof Chechliński (15 lotka)
W klasyfikacji generalnej najlepsza 3-ka bez zmian, na 4 miejsce wskoczył Marek Wierzbowski:
Top 8 Warsaw Cup:
1. Łukasz Wacławski - 185 pkt
2. Jacek Krupka - 135 pkt
3. Mar Mar - 120 pkt
-------------------------------------------------
4. Marek Wierzbowski - 100 pkt
5. Sebastian Błażejewski - 85 pkt
6. Jurek Kobylarz - 80 pkt
6. Adam Kubiak - 80 pkt
6. Krzysztof Chechliński - 80 pkt
Gratulacje dla najlepszych i najwytrwalszych.
Do zobaczenia 2 października na 4 turnieju 4 cyklu Warsaw Cup.
Zapraszamy wszystkich serdecznie!!!
Fotorelacja na fb Warsaw Darts Group... |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Paź 15, 2017 7:44 am
|
|
|
4 turniej VI cyklu rozgrywek darterskich Warsaw Cup padł łupem Łukasza Wacławskiego!
W finale turnieju Łukasz pokonał fenomenalnego Krzysztofa Chechlińskiego.
Średnia Łukasza w finale "86 pkt" w 7 rozegranych legach (6 wygranych).
14, 2×17, 18, 2×20, 180
Brawo Wacek!!!
Krzy_Ch natomiast w drodze do finału pokazał, że jest mocnym punktem drużyny Steel Wolves.
M.in. zamki, 114, 136; 3x171; 14, 16, 17 lotka.
Bardzo dobry mecz z Mar Marem w ćwierćfinale. Gdzie mimo lotek meczowych MarMara Krzy_ Ch wyszedł z opresji i w decydującym secie pokazał dart na mega poziomie.
W półfinale po również bardzo dobrym i wyrównanym meczu pokonał Sebastiana Błażejewskiego.
W finale jednak zabrakło "szczęścia" bo Łukasz postanowił "jednak" zagrać.
Bardzo dobry turniej rozegrał Jurek Kobylarz, który wreszcie wskoczył na podium Warsaw Cup.
Uznać musiał lepszość tego dnia tylko Łukasza w półfinale turnieju.
Już wiadomo, że szanse by zdobyć nagrodę specjalną (dodatkową), za minimum 5 z 6 udziałów w półfinałach IV cyklu Warsaw Cup, ma tylko Łukasz Wacławski.
Reszta kandydatów poległa po walce.
Wyniki 4 turnieju Warsaw Cup:
1. Łukasz Wacławski - 50 pkt (13, 2×14, 5×15, 3×17, 18, 4×180, 171, 108, 112, 119)
2. Krzysztof Chechliński - 40 pkt (14, 16, 17, 2×18, 3×171, 114, 136)
3-4. Sebastian Błażejewski - 35 pkt
3-4. Jurek Kobylarz - 35 pkt (16, 17)
5-8. Jacek Krupka - 30 pkt (15, 180)
5-8. Mar Mar - 30 pkt (16, 18, 171, 106)
5-8. Adam Kubiak - 30 pkt
5-8. Artur Sobociński - 30 pkt (180)
9-12. Sławek Wiśniewski - 20 pkt
9-12. Bartek Caliński - 20 pkt
9-12. Michał Sujkowski - 20 pkt (17)
9-12. Mateusz Bąkała - 20 pkt
Punkty dodatkowe za wybryki - liczone do klasyfikacji generalnej Warsaw Cup.
45 pkt - Łukasz Wacławski
45 pkt - Krzysztof Chechliński
15 pkt - Jacek Krupka
15 pkt - Mar Mar
15 pkt - Adam Dąbrowski
15 pkt - Artur Rogalski
15 pkt - Marek Wierzbowski
Grupa A
1. Sebastian Błażejewski - 2 pkt
2. Łukasz Wacławski - 1 pkt
3. Sławek Wiśniewski - 0 pkt
Grupa B
1. Jacek Krupka - 1 pkt
2. Adam Kubiak - 1 pkt
3. Bartek Caliński - 1 pkt
Grupa C
1. Krzysztof Chechliński - 2 pkt
2. Artur Sobociński - 1 pkt
3. Michał Sujkowski - 0 pkt
Grupa D
1. Jurek Kobylarz - 2 pkt
2. Mar Mar - 1 pkt
3. Mateusz Bąkała - 0 pkt
Ćwierćfinały:
Do 2 wygranych setów.
Błażejewski - 2
Kubiak - 1
Chechliński - 2
Mar Mar - 1
Krupka - 0
Wacławski - 2
Kobylarz - 2
Sobociński - 1
Półfinały:
Błażejewski - 1
Chechliński - 2
Wacławski - 2
Kobylarz - 0
Finał:
Chechliński - 0
WACŁAWSKI - 2
Najlepsza 8 klasyfikacji generalnej IV cyklu Warsaw Cup:
1. Łukasz Wacławski - 235 pkt
2. Jacek Krupka - 165 pkt
3-4. Mar Mar - 150 pkt
3-4. Krzysztof Chechliński - 150 pkt
5. Sebastian Błażejewski - 120 pkt
6. Jurek Kobylarz - 115 pkt
7. Adam Kubiak - 110 pkt
8. Marek Wierzbowski - 100 pkt |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Paź 15, 2017 7:55 am
|
|
|
5 turniej Warsaw Cup był turniejem o wielu twarzach i niespodziankach:
Gratulacje dla wszystkich za super emocje i walkę do końca na mega poziomie sportowym.
Wyniki:
1 miejsce - Jacek Krupka - 50 pkt
2 miejsce - Jurek Kobylarz - 40 pkt
3 miejsce - Krzysztof Chechliński - 35 pkt
3 miejsce - Mar Mar - 35 pkt
5 miejsce - Karolina Podgórska - 30 pkt
5 miejsce - Sebastian Błażejewski - 30 pkt
5 miejsce - Łukasz Wacławski - 30 pkt
5 miejsce - Marek Wierzbowski - 30 pkt
9 miejsce - Bartek Caliński - 20 pkt
9 miejsce - Mateusz Bąkała - 20 pkt
9 miejsce - Artur Sobociński - 20 pkt
9 miejsce - Robert Goławski - 20 pkt
13 miejsce - Adam Kubiak - 15 pkt
13 miejsce - Maja Groszek - 15 pkt
13 miejsce - Michał Sujkowski - 15 pkt
Po 5 turniejach najlepsza 8 przedstawia się następująco:
1. Łukasz Wacławski - 265 pkt
2. Jacek Krupka - 215 pkt
3. Mar Mar - 185 pkt
3. Krzysztof Chechliński - 185 pkt
5. Jurek Kobylarz - 155 pkt
6. Sebastian Błażejewski - 150 pkt
7. Marek Wierzbowski - 130 pkt
8. Adam Kubiak - 125 pkt
Tabela IV cyklu (klasyfikacja generalna i wybryki) oraz fotorelacje z turniejów na naszym profilu fb!
Zapraszamy.
Do zobaczenia 16 października na 6 turnieju (finałowym) Warsaw Cup.
Zagramy 501 double out / best of 5 legs / master in - master out. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 9:35 am
|
|
|
Turniej finałowy IV cyklu Warsaw Cup za nami.
Zagraliśmy systemem 501 master in/master out best of 5. To już taka nasza świecka tradycja.
Bylo nas 17 sztuk.
Turniej wygrał Łukasz Wacławski, w finale pokonując Mar Mara.
Do samego końca trwała walka o punkty do klasyfikacji generalnej IV cyklu w związku z możliwością zdobycia dodatkowych punktów za wybryki i podwojonej ilości pkt za ostatni turniej.
Wyniki 6 turnieju:
1 miejsce - Łukasz Wacławski - 100 pkt (3x180, 18)
2 miejsce - Mar Mar - 80 pkt (15, 17, 2x18, 102, 120)
3-4 miejsce - Jacek Krupka - 70 pkt (15, 4x171)
3-4 miejsce - Bartłomiej Michałowski - 70 pkt
5-8 miejsce - Krzysztof Chechliński - 60 pkt
5-8 miejsce - Karolina Podgórska - 60 pkt
5-8 miejsce - Jurek Kobylarz - 60 pkt (15, 16, 147)
5-8 miejsce - Adam Kubiak - 60 pkt (180)
9-12 miejsce - Sebastian Błażejewski - 40 pkt (15)
9-12 miejsce - Mateusz Bąkała - 40 pkt
9-12 miejsce - Slawomir Wisniewski - 40 pkt
9-12 miejsce - Irek Żochowski - 40 pkt
13-16 miejsce - Marek Wierzbowski - 30 pkt
13-16 miejsce - Monika Van Malsen Bakalarczyk - 30 pkt
13-16 miejsce - Robert Goławski - 30 pkt
13-16 miejsce - Artur Sobociński - 30 pkt
17 miejsce - Michał Sujkowski - 20 pkt (111)
Faza pucharowa:
Do 2 wygranych setów.
Ćwierćfinały:
Jacek - 2
Adam - 0
Łukasz - 2
Krzych - 0
Jurek - 1
Bartek - 2
Karolina - 0
Mar Mar - 2
Półfinały:
Jacek - 0
Łukasz - 2
Bartek - 0
Mar Mar -2
FINAŁ:
ŁUKASZ - 2 (3, 3)
Mar Mar - 0 (1, 2)
Dodatkowe punkty (za min. 6 maxów, za min. 15 lotkę, za zamknięcie min. 136 pkt) do klasyfikacji IV cyklu przez 6 turniejów zdobyli:
Łukasz Wacławski - 45 pkt
Krzysztof Chechliński - 45 pkt
Jacek Krupka - 30 pkt
Jurek Kobylarz - 30 pkt
Artek Rogalski - 15 pkt
Mar Mar - 15 pkt
Marek Wierzbowski - 15 pkt
Karolina Podgórska - 15 pkt
Adam Dąbrowski - 15 pkt
Sebastian Błażejewski - 15 pkt
No i najważniejsza sprawa na koniec.
Najlepsza 8 zawodników IV cyklu.
Darterzy, którzy upolowali nagrody.
1. Łukasz Wacławski - 365 pkt
2. Jacek Krupka - 300 pkt
3. Mar Mar - 265 pkt
4. Krzysztof Chechliński - 245 pkt
5. Jurek Kobylarz - 245 pkt
6. Sebastian Błażejewski - 205 pkt
7. Adam Kubiak - 185 pkt
8. Marek Wierzbowski - 160 pkt
---------------------------
Bardzo blisko nagród byli:
9. Karolina Podgórska - 135 pkt
10. Michał Sujkowski - 120 pkt
11. Sławek Wiśniewski - 100 pkt
12. Artur Sobociński - 95 pkt
Dodatkowe (zacne) nagrody za udział w min. 5 z 6 półfinałach zdobył Łukasz Wacławski.
Wielkie gratulacje i brawa dla tego Gościa i dla wszystkich laureatów turniejów i całego cyklu!!!
Dziękujemy wszystkim za super emocje.
Do zobaczenia w poniedziałek.
Gramy 30 października w pubie Trend!!!
Zapraszamy serdecznie!!!
Do końca roku 2017 zagramy turnieje V cyklu Warsaw Cup oraz 18 grudnia turniej świąteczny. |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|