DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta
Autor Wiadomość
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 8:05 pm   Ustrońska Indywidualna Liga Steel Darta

Zapraszam na nowy sezon w nowym lokalu Pub Pod Beczką Ustroń ul.Lipowska 28
1 turniej odbędzie się 1.10.2017r. o godz 15tej. Zapisy do 14-45. Gramy na 4 tarczach
Regulamin ligi http://ligisportowe.pl/us...n_regulamin.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 9:55 pm   Wyniki 1 turnieju

Wyniki 1 turnieju

1. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
3. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Bogdan Hazuka Ustroń
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Daniel Kawalec Tychy
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Piotr Brudny Hażlach
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Artur Hazuka Ustroń
13. Konrad Sikora Ustroń
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Michał Czyż Cisownica
17. Maciej Pawłowski Buczkowice
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 5:42 pm   2 Turniej

Zapraszam na 2 turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta 4 listopada start turnieju o 16tej zapisy do 15-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 11:31 pm   

Wyniki 2 Turnieju Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta

1. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2. Patryk Pawlikowski Pawłowice
3. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
3. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Daniel Bujok Wisła
5. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Jan Maliczak Rudzica
5. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
9. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
9. Marek Zamęta Bielsko Biała
9. Daniel Kawalec Tychy
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Arkadiusz Sikora Ustroń
13. Michał Czyż Cisownica
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Piotr Brudny Hażlach
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Bogdan Hazuka Ustroń
21. Edyta Pawłowska Buczkowice
21. Konrad Sikora Ustroń
21. Marek Lambrych Jastrzębie Zdrój

Ranking po drugim turnieju http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Lis 20, 2017 4:19 pm   3 Turniej

Zapraszam na 3 turniej Ustrońskiej Indywidualnej Ligi Steel Darta
2-go grudnia start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group