DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Superliga POD Łódź 2017/18
Autor Wiadomość
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 5:06 pm   

Drodzy Super ligowicze

W związku iż nie możemy znaleźć wolnej soboty do grania finału
,a ja osobiście wolałbym mieć imienne pucharki proponuję abyście
zdecydowali (czas do 15 maja), który termin wam odpowiada :

Rokita start 17.00 zamiast turnieju co piątkowego
Tomek się zgodził na takie rozwiązanie
a) 1 czerwca
b) 8 czerwca
c) 15 czerwca
ew. d) 3 czerwca (niedziela) KIJ start 17.00
 
 
włodzimir 


Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Winmau Vanquish 23g
Wiek: 50
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 9:27 am   

Adam
Mnie i Sławkowi odpowiada 8 lub 15 czerwca. Bo "długi weekend" z Bożym Ciałem na pewno odpada.
 
 
pik48 


Drużyna: Kamienica
Tarcza: Blade 4
Lotki: Kim Huybrechts 22g
Wiek: 27
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 788
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Czw Maj 03, 2018 4:13 pm   

8 czerwca
 
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2018 5:03 pm   

To zdecydowaliście spotykamy się
15 czerwca (piątek) Start o 17.00
Gramy w Rokicie (Podgórna 20)
Plan gier podam do końca tygodnia
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2018 5:03 pm   

Rozkład meczów na Finale SuperLiga POD Łódź 15.06.2018r

Runda kwalifikacyjna: Best of 9 legów

1.Włodzimierz Janek – Adam Kuljon (17:00) liczący Rafał Werner
2.Sławomir Konczak – Marcin Jezionek (17:15) liczący Piotr Białecki
3.Rafał Werner- zwycięzca meczu nr 1 (17:20) liczący przegrany meczu nr 1

Ćwierćfinaly Best of 11 legów

4.August Żeromiński – Dariusz Cieplucha (17:45) liczący przegrany meczu nr 2
5.Dawid Herberg – Rafał Uniszewski (17:45) liczący przegrany meczu nr 3
6.Sebastian Białecki- zwycięzca meczu nr 2 (18:15) liczący przegrany meczu nr 4
7.Piotr Białecki – zwycięzca meczu nr 3 (18:15) liczący przegrany meczu nr 5

Półfinały Best of 13 legów

8.Zwycięzca meczu nr 6 – Zwycięzca meczu nr 4 (18:45) liczący przegrany meczu 7
9.Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 7 (18:45) liczący przegrany meczu 6

Finał Best of 15 legów

10.Zwycięzca meczu nr 8 – Zwycięzca meczu nr 9 (19:15) liczący przegrany meczu 8/9
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2018 12:56 pm   

Wyniki turnieju finałowego SuperLiga Łódź 2017/18

1 Włodzimierz Janek - Adam Kuljon 5:1
2 Sławomir Konczak - Marcin Jezionek 2:5
3 Rafał Werner - Włodzimierz Janek 5:4
4 August Żeromiński - Dariusz Cieplucha 5:6
5 Dawid Herberg - Rafał Uniszewski 3:6
6 Sebastian Białecki - Marcin Jezionek 6:3
7 Rafał Werner - Piotr Białecki 2:6
8 Sebastian Białecki - Dariusz Cieplucha 7:0
9 Rafał Uniszewski - Piotr Białecki 5:7
10 Sebastian Białecki - Piotr Białecki 8:3
 
 
qlfi 


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2018 1:04 pm   

Klasyfikacja końcowa SuperLigi POD Łódź 2017/18

1 Sebastian Białecki
2 Piotr Białecki
3 Dariusz Cieplucha
4 Rafał Uniszewski
5 Dawid Herberg
6 August Żeromiński
7 Rafał Werner
8 Marcin Jezionek
9 Sławomir Konczak
10 Włodzimierz Janek
11 Adam Kuljon


Najwyższe zejście 125 - August Żeromiński
Najszybsze zejście 14L - Rafał Uniszewski
Najwięcej Maxów 9 -Sebastian Białecki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group