DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 2
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 75
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 02, 2017 7:26 am   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 2

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 5:51 am   

2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 4 : 6
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6 : 4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7 : 3

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 8 : 2
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3 : 7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 4 : 6
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 6 : 4
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: Outsiders
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 12:19 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 2

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 4:6
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 5:5
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 7:3
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7:3

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 2:8
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7:3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 4:6
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 7:3
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 29
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 53
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 12:29 pm   

1 liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 3:7
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5:5
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7:3

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7:3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 4:6
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 6:4
 
 
 
Gazelka 


Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 10
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 12:33 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 2

2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 5:5
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5:5
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6:4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 8:2
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3:7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 6:4
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 5:5
Ostatnio zmieniony przez Gazelka Wto Paź 03, 2017 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 837
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 1:00 pm   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 5:5
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8:2
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6:4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 4:6

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7:3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 2:8
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 3:7
 
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Vortex 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 256
Skąd: KRK
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 1:05 pm   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 3:7
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 9:1
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6:4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6:4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7:3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 5:5
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6:4
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 5:5
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 40
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 319
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 7:29 pm   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 3-7
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7-3
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6-4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6-4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4-6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7-3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 4-6
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 5-5
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 6-4
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 75
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 6:58 am   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 4-6
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7-3
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5-5
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6-4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4-6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 8-2
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3-7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 6-4
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5-5
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 6-4
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 12:01 pm   

2017-10-06 piątek. 19:30 NOTUS DART TEAM : V Element 5:5
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7:3
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6:4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6:4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7:3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3:7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 6:4
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 7:3
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 69
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 3:33 pm   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 4-6
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6-4
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6-4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6-4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 5-5
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7-3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3-7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 5-5
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 6-4
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 37
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 187
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 7:01 pm   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 5-5
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8-2
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6-4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 8-2

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 6-4
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 8-2
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3-7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 6-4
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4-6
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 6-4
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 97
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Paź 04, 2017 9:57 pm   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 3 : 7
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6 : 4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7 : 3

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7 : 3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 3 : 7
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 8 : 2
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 7 : 3
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 05, 2017 8:01 am   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 4 : 6
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6 : 4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7 : 3

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7 : 3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 2 : 8
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 6 : 4
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 7 : 3
 
 
 
Mazur 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 21
Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 05, 2017 11:57 am   

I liga
2017-10-06 piątek 19:30 NOTUS DART TEAM : V ELEMENT 4:6
2017-10-06 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8:2
2017-10-07 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6:4
2017-10-08 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6:4

II liga
2017-10-05 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-06 piątek 19:00 FAK DART TEAM : JAZZGONI 7:3
2017-10-07 sobota 19:00 MISZ MASZ : SPORTBAR 2:8
2017-10-07 sobota 19:00 SMAKOSZE : SB MAXX 6:4
2017-10-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-08 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : EDEN STOKI 4:6
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group