DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 78
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 16, 2017 7:57 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 0 : 0


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 0 : 0
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 0 : 0
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 0 : 0
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 0 : 0

BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
Proszę sprawdzić prawidłowość wprowadzenia typów na kld24.pl
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Śro Paź 18, 2017 8:59 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 864
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 9:18 am   

I liga
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6

II liga
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5:5
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5:5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6:4
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 29
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 53
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 10:48 am   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5 : 5
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3
 
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 97
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 7:41 pm   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 4: 6
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 7 : 3
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 2 : 8
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 6:49 am   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5 : 5
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 3 : 7
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 837
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 8:47 am   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 6 : 4


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 3 : 7
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 2 : 8
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 9 : 1
 
 
 
Gazelka 


Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 10
Skąd: Siedlce
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 10:45 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3

2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5 : 5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 5 : 5
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7:3
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: Outsiders
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 11:35 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 3

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6:4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5:5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 5:5
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7:3
 
 
Pszczółka15 


Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 21
Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 12:11 pm   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 :5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 5 :5
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 7 : 3
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Vortex 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 256
Skąd: KRK
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 12:13 pm   

I liga
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7:3
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6

II liga
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 5:5
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 6:4
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 8:2
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 40
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 319
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 3:55 pm   

I liga
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4:6
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6

II liga
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6:4
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 5:5
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3:7
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4:6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 8:2
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 78
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 18, 2017 8:40 pm   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 5: 5
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 3 : 7
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 70
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 8:18 am   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6: 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 : 5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 9:47 am   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6: 4
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 : 5
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 6 : 4
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 7 : 3
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 4 : 6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
 
Mazur 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 21
Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 12:07 pm   

I liga
2017-10-19 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-10-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
2017-10-20 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-22 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7


II liga
2017-10-20 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-10-20 piątek 20:00 SPORTBAR : FAK DART TEAM 7:3
2017-10-21 sobota 17:00 JAZZGONI : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-21 sobota 19:00 EDEN STOKI : DWA LOTKI 6:4
2017-10-21 sobota 19:00 SB MAXX : MISZ MASZ 4:6
2017-10-22 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SMAKOSZE 9:1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group