DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: edgaritto
Pon Lis 13, 2017 8:05 pm
IV kolejka Typera ŁLD 2017/2018
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 38
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 799
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2017 10:24 pm   

Moje pozostałe typy:

I Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy - 6:8
Dartsway - Aztex - 10:4
Boltim - Leg Łowicz - 5:9
Sami Swoi - Vendetta - 10:4
Orły Ozorków - Czarny Koń - 9:5

II Liga - 3 kolejka

Diabol Team - Lejdis Plus - 11:3
Karolew - Dartallica - 11:3
Dartmoon - Zmiennicy - 8:6
 
 
Metmisiek 



Drużyna: DartallicA
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Nemesis 18 g
Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 332
Skąd: Łódź - Koziny
Wysłany: Wto Paź 31, 2017 11:31 am   

I Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy - 10:4
Dartsway - Aztex - 9:5
Boltim - Leg Łowicz - 5:9
Sami Swoi - Vendetta - 8:6
Orły Ozorków - Czarny Koń - 8:6

II Liga - 3 kolejka

Diabol Team - Lejdis Plus - 11:3
Karolew - Dartallica - 6:8
Dartmoon - Zmiennicy - 8:6
 
 
 
zbyhu07 


Wiek: 39
Dołączył: 02 Paź 2016
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2017 1:36 pm   

Włóczykije - Autsajderzy - 6:8
Dartsway - Aztex - 10:4
Boltim - Leg Łowicz - 2:12
Sami Swoi - Vendetta - 6:8
Orły Ozorków - Czarny Koń - 9:5

II Liga - 3 kolejka

Diabol Team - Lejdis Plus - 11:3
Karolew - Dartallica - 10:4
Dartmoon - Zmiennicy - 8:6
 
 
maksio 


Drużyna: Dartsway
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 44
Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 128
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 10:14 pm   

I Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy 12 : 2
Dartsway - Aztex. 9 : 5
Boltim - Leg Łowicz 6 : 8
Sami Swoi - Vendetta 9 : 5
Orły Ozorków - Czarny Koń 8 : 6

II Liga - 3 kolejka

Diabol Team - Lejdis Plus 10 : 4
Karolew - Dartallica 9 : 5
Dartmoon - Zmiennicy 10 : 4
 
 
Micrusia 


Lotki: Nemesis 18g
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2017 11:05 am   

I Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy 13 : 1
Dartsway - Aztex. 9 : 5
Boltim - Leg Łowicz 6 : 8
Sami Swoi - Vendetta 10 : 4
Orły Ozorków - Czarny Koń 9 : 5

II Liga - 3 kolejka

Legion - StanDart :
Diabol Team - Lejdis Plus 9 : 5
Karolew - Dartallica 9 : 5
Dartmoon - Zmiennicy 10 : 4
 
 
 
pik48 


Drużyna: Kamienica
Tarcza: Blade 4
Lotki: Kim Huybrechts 22g
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 783
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Pią Lis 03, 2017 12:50 pm   

Moje pozostałe typy:

I Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy - 12-2
Dartsway - Aztex - 9-5
Boltim - Leg Łowicz - 4-10
Sami Swoi - Vendetta - 9-5
Orły Ozorków - Czarny Koń - 9:5

II Liga - 3 kolejka

Diabol Team - Lejdis Plus - 8-6
Karolew - Dartallica - 10-4
Dartmoon - Zmiennicy - 8:6
 
 
 
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1565
Skąd: Łódż City
Wysłany: Pią Lis 03, 2017 3:18 pm   

I Liga
Włóczykije- Autsajderzy 13:1
Dartsway- Aztex 10:4
Boltim- Leg 4:10
Sami Swoi- Vendetta 8:6
Orły- Czarny Koń 10:4

Ii Liga
Diabol Team- Lejdis Plus 9:5
Karolew- Dartallica 10:4
Dartmoon- Zmiennicy 9:5
 
 
 
Ryku 


Drużyna: ORŁY
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Harrows Vortex Silver 18g
Wiek: 46
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 53
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Lis 03, 2017 9:25 pm   

Włóczykije - Autsajderzy 11 :3
Dartsway - Aztex -10:4
Boltim - Leg Łowicz 5 :9
Sami Swoi - Vendetta 7 :7
Orły Ozorków - Czarny Koń 9 :5

II Liga - 3 kolejk
Diabol Team - Lejdis Plus 12 : 2
Karolew - Dartallica 9 : 5
Dartmoon - Zmiennicy 6 : 8
 
 
Tomi13 


Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 4
Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2017 3:19 pm   

I Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy - 11:3
Dartsway - Aztex - 8:6
Boltim - Leg Łowicz - 5:9
Sami Swoi - Vendetta - 9:5
Orły Ozorków - Czarny Koń - 6:8

II Liga - 3 kolejka

Diabol Team - Lejdis Plus - 10:4
Karolew - Dartallica - 11:3
Dartmoon - Zmiennicy - 9:5
 
 
biniu68 



Drużyna: Już jej nie ma :-(
Tarcza: Już nie wisi na ścianie
Lotki: Jeszcze dobrze leżą w ręku
Wiek: 49
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 463
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 9:35 am   

I Liga

Włóczykije - Autsajderzy 10 - 4
Dartsway - Aztex 9 - 5
Boltim - Leg Łowicz 5 - 9
Orły Ozorków - Czarny Koń 9 - 5

II Liga

Diabol Team - Lejdis Plus 10 - 4
Karolew - Dartallica - typ oddany po zakończeniu meczu
Dartmoon - Zmiennicy 9 - 5
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Nie Lis 05, 2017 11:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Aztex
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 963
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 3:41 pm   

Liga - 4 kolejka

Włóczykije - Autsajderzy - 12:2
Dartsway - Aztex - 8: 6
Boltim - Leg Łowicz - 8: 6
Sami Swoi - Vendetta - typ oddany po zakończeniu meczu
Orły Ozorków - Czarny Koń - 8: 6

II Liga - 3 kolejka

Legion - StanDart - : (Sobota, 28.X o godz. 17:00)
Diabol Team - Lejdis Plus -7 : 7
Karolew - Dartallica - : (Sobota, 04.XI o godz. 18:00)
Dartmoon - Zmiennicy -6 :8
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Nie Lis 05, 2017 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group