DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 23, 2017 5:02 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4

BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI

BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 10:42 am   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 3:7

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 29
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 54
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 10:45 am   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 6:4
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
 
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 52
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 12:05 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6:4
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 6:4
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1827
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 12:23 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 2:8
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
 
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 71
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 1:39 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 6:4
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 4:6
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 5:5
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 6:4
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4

Można obstawiać walkower? :twisted:
 
 
Gazelka 


Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 10
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 3:24 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3 BLADE TEAM
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM 2 : 8 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD 3 : 7 KLIMACIKI
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA 5 : 5 V ELEMENT

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI 4 : 6 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM 7 : 3 ANGRY DARTS
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR 7 : 3 SB MAXX
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI 4 : 6 SMAKOSZE
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ 4 : 6 FOREVER YOUNG
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA 6 : 4 JAZZGONI
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 4:43 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 8:2
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3:7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 40
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 5:42 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7:3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 4:6
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
 
 
topik 



Drużyna: 46 Lotka
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 41
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:31 am   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 :7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
 
 
Mazur 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 21
Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 11:56 am   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 8:2
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 2:8
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 9:1
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 4:6
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3:7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 2:07 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 4

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5:5
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3:7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6:4

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3:7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 6:4
 
 
Pszczółka15 


Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 21
Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 5:49 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 4:6
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3:7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7:3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 8:2
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 2:8
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 5:5
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7:3
Ostatnio zmieniony przez Pszczółka15 Pią Paź 27, 2017 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 37
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 189
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:22 pm   

2017-10-27 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7-3
2017-10-28 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3-7
2017-10-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : KLIMACIKI 3-7
2017-10-29 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5-5

2017-10-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 3-7
2017-10-27 piątek 19:00 FAK DART TEAM : ANGRY DARTS 7-3
2017-10-27 piątek 20:00 SPORTBAR : SB MAXX 7-3
2017-10-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3-7
2017-10-28 sobota 19:00 MISZ MASZ : FOREVER YOUNG 3-7
2017-10-29 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : JAZZGONI 7-3
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 7:53 pm   

Pszczółka proponuję poprawić

3 8 EDEN STOKI vs SMAKOSZE :D :D :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group