Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5 |
Autor |
Wiadomość |
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 9:47 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5:5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4:6
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 5:5
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3:7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3:7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 5:5
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6 |
|
|
|
|
Mazur
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Wiek: 28 Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 6 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 10:18 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6:4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3:7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3:7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 5:5
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 11:37 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 7 : 3
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 12:12 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6:4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3:7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3:7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6:4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 2:8 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 5:36 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 :6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 2 : 8
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4 : 6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
|