DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 31, 2017 4:32 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5

BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 0 : 0
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 0 : 0
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 0 : 0
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 0 : 0
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 0 : 0
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 0 : 0
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 0 : 0

BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 7:07 am   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5 : 5
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 656
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 2:02 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7:3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2:8
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7:3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4:6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4:6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4:6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 40
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 319
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 3:11 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6-4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4-6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4-6
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7-3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3-7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4-6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4-6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5-5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5-5
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 4:25 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 3 : 7
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 6:59 pm   

liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7:3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6:4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4:6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3:7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4:6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5:5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5:5
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 29
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 53
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 8:13 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5:5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7:3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4:6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4:6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4:6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 8:46 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6
 
 
Gazelka 


Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 10
Skąd: Siedlce
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 9:36 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 8 : 2
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 5: 5
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5 : 5
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: Outsiders
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 9:54 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7:3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2:8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 2:8
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 3:7
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 97
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 10:35 pm   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2 : 8
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 837
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:12 am   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 5 : 5
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 6 : 4
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade IV DC
Lotki: Unicorn RVB phase 5 21 gr i 18 gr
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1826
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:31 am   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6
 
 
 
topik 



Drużyna: 46 Lotka
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 40
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:41 am   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2 : 8
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 4 : 6
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 5 : 5
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 5 : 5
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5 : 5
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 37
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 187
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:57 am   

I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group