Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Paź 31, 2017 4:32 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5
|
|
|
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 0 : 0
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 0 : 0
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 0 : 0
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 0 : 0
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 0 : 0
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 0 : 0
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 7:07 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4 : 6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5 : 5 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 2:02 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7:3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2:8
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7:3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4:6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4:6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4:6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 3:11 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6-4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4-6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4-6
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7-3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3-7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4-6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4-6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5-5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5-5 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 4:25 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 3 : 7
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 6:59 pm
|
|
|
liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7:3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6:4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4:6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3:7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4:6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5:5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5:5 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 8:13 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5:5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7:3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 4:6
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4:6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 4:6
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6:4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 8:46 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
Gazelka
Drużyna: AKtoUmarł,TenNieŻyje
Tarcza: Winmau Blade 4 Dual Core
Lotki: Unicorn T80
Dołączyła: 30 Wrz 2015 Posty: 11 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 9:36 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 8 : 2
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 5: 5
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5 : 5 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 9:54 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 5
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3:7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7:3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2:8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 2:8
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 3:7
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4:6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4:6 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Śro Lis 01, 2017 10:35 pm
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2 : 8
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:12 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 5 : 5
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 6 : 4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:31 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 7 : 3
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:41 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2 : 8
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 4 : 6
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 5 : 5
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 5 : 5
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 5 : 5 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:57 am
|
|
|
I liga
2017-11-02 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-03 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-11-05 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2017-11-03 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-04 sobota 19:00 SB MAXX : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-11-04 sobota 19:00 EDEN STOKI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-04 sobota 17:00 JAZZGONI : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-04 sobota 18:30 ANGRY DARTS : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2017-11-05 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SPORTBAR 4 : 6 |
|
|
|
|
|