DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
MISTRZOSTWA ŚWIATA BDO 2018
Autor Wiadomość
Hiro 


Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Gary Anderson Phase 3 23g
Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 539
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 10:46 pm   MISTRZOSTWA ŚWIATA BDO 2018

MISTRZOSTWA ŚWIATA BDO 2018
06-14.01.2018


Drabinka turnieju mężczyzn
Darryl Fitton v Justin Thompson / Chris Gilliland
Glen Durrant v Pengiran Mohamed / Gary Robson
Jim Williams v Dennis Nilsson / Jeffrey Sparidaans
Cameron Menzies v Conan Whitehead
Dean Reynolds v Umit Uygonsozlu / Chris Harris
Ross Montgomery v Scott Waites
Andy Baetens v Scott Baker
Scott Mitchell v Darius Labanauskas
Richie Edwards v Joe Chaney / Danny Noppert
Mark McGeeney v Martin Adams
Willem Madigers v Nick Kenny
Wesley Harms v Wayne Warren
Richard Veentra v Kyle McKinstry
Geert De Vos v Chris Landman / Derk Telnekes
Martin Phillips v Craig Caldwell / Daniel Day
Jamie Hughes v David Cameron / Michael Unterbuchner

Drabinka turnieju kobiet
Sharon Prins v Maria O’Brien
Deta Hedman v Rachna David
Corine Hammond v Fallon Sherrock
Lisa Ashton v Rhian Griffiths
Trina Gulliver v Vicky Prium
Aileen De Graaf v Paula Jacklin
Anastasia Dobromyslova v Anca Zijlstra
Lorraine Winstanley v Tricia Wright

Nagrody - mężczyźni
Suma – £300,000
Zwycięzca – £100,000
Przegrany w finale – £35,000
Przegrany w półfinale – £15,000
Przegrany w ćwierćfinale – £6,500
Przegrany w 2. rundzie – £4,500
Przegrany w 1. rundzie – £3,250
Przegrany w pre-eliminacjach – £2,000

Nagrody - kobiety
Suma – £29,000
Zwycięzca – £12,000
Przegrany w finale – £5,000
Przegrany w półfinale – £2,000
Przegrany w ćwierćfinale – £1,000
Przegrany w 1. rundzie – £500

Nagrody - juniorzy
Suma – £7,000
Zwycięzca – £5,000
Przegrany w finale – £2,000

Najwyższy checkout – £5,000 (dotyczy wszystkich kategorii)

PLAN GIER

sobota 6 stycznia - 14:00 czasu polskiego
Mark McGeeney (England) - Martin Adams (England)
Willem Mandigers (The Netherlands) - Nick Kenny (Wales)
Lisa Ashton (England) - Rhian Griffiths (Wales)
Pengiran Mohamed (Brunei) - Gary Robson (England)

sobota 6 stycznia - 20:00 czasu polskiego
Justin Thompson (Australia) - Chris Gilliland (Northern Ireland)
Deta Hedman (England) - Rachna David (Norway)
Joe Chaney (USA) - Danny Noppert (The Netherlands)
Scott Mitchell (England) - Darius Labanauskas (Lithuania)

niedziela 7 stycznia - 14:00 czasu polskiego
Glen Durrant (England) - Pengiram Mohamed / Gary Robson
Ümit Uygunsözlü (Turkey) - Chris Harris (Wales)
Corrine Hammond (Australia) - Fallon Sherrock (England)
Ross Montgomery (Scotland) - Scott Waites (England)

niedziela 7 stycznia - 20:00 czasu polskiego
Dennis Nilsson (Sweden) - Jeffrey Sparidaans (The Netherlands)
Sharon Prins (The Netherlands) - Maria O'Brien (England)
Chris Landman (The Netherlands) - Derk Telnekes (The Netherlands)
Wesley Harms (The Netherlands) - Wayne Warren (Wales)

poniedziałek 8 stycznia - 13:30 czasu polskiego
David Cameron (Canada) - Michael Unterbuchner (Germany)
Craig Caldwell (New Zealand) - Daniel Day (England)
James Hurrell (England) - Joe Chaney /Danny Noppert

poniedziałek 8 stycznia - 20:00 czasu polskiego
Andy Baetens (Belgium) - Scott Baker (England)
Trina Gulliver (England) - Vicky Pruim (Sweden)
Dean Reynolds (Wales) - Ümit Uygunsözlü / Chris Harris
Darryl Fitton (England) - Justin Thompson / Chris Gilliland

wtorek 9 stycznia - 13:30 czasu polskiego
Jim Williams (Wales) - Dennis Nilsson / Jeffrey Sparidaans
Richard Veenstra (The Netherlands) - Kyle McKinstry (Northern Ireland)
Aileen de Graaf (The Netherlands) - Paula Jacklin (England)
Geert de Vos (Belgium) - Chris Landman / Derk Telnekes

wtorek 9 stycznia - 20:00 czasu polskiego
Martin Phillips (Wales) - Craig Caldwell / Daniel Day
Anastasia Dobromyslova (Russia) - Anca Zijlstra (The Netherlands)
Cameron Menzies (Scotland) - Conan Whitehead (England)
Jamie Hughes (England) - David Cameron / Michael Unterbuchner
Ostatnio zmieniony przez Hiro Pon Sty 08, 2018 2:07 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
maras 



Drużyna: jednoosobowa
Tarcza: hamulcowa
Lotki: rybka, pipka i cipka
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 512
Skąd: ŁDZ-BAŁUTY
Wysłany: Sob Sty 06, 2018 3:54 pm   

Martin Adams is out
 
 
darek ż. 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 1058
Skąd: koszalin
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 4:11 pm   

Uuu , spore zainteresowanie.

Czy ktoś wie kiedy finały ?

:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group