Typer KLD 2017/2018 - kolejka 7 |
Autor |
Wiadomość |
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 7:07 pm
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2 : 8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3 : 7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 4 : 6
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4 : 6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6 : 4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5 : 5 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 10:49 pm
|
|
|
I liga
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 4 : 6
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 4 : 6
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 3 : 7
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 4 : 6
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 6 : 4
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 4 : 6
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 7 : 3
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 4 : 6 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Lis 24, 2017 5:00 pm
|
|
|
2017-11-23 czwartek 20:00 V ELEMENT : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0-0
2017-11-24 piątek 19:00 BLADE TEAM : KRYZYS SQUAD 5-5
2017-11-24 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : KLIMACIKI 3-7
2017-11-26 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
II liga
2017-11-24 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SPORTBAR 2-8
2017-11-25 sobota 17:00 JAZZGONI : MISZ MASZ 3-7
2017-11-25 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SMAKOSZE 4-6
2017-11-25 sobota 19:00 EDEN STOKI : SB MAXX 5-5
2017-11-26 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : DWA LOTKI 6-4
2017-11-26 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : FAK DART TEAM 5-5 |
|
|
|
|
|