Typer KLD 2017/2018 - kolejka 9 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:17 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 9
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 0 : 0
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 0 : 0
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 0 : 0
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 0 : 0
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 0 : 0
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 0 : 0
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:39 pm
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Gru 04, 2017 1:19 pm
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 6 : 4
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 7 : 3
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 6 : 4 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Gru 05, 2017 8:31 am
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 2 : 8
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 12:16 am
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 4 : 6
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 5 : 5
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:58 am
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 5:47 pm
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 4 : 6
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 6 : 4
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 2 : 8 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 6:00 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 9
|
|
|
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3 : 7
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 5 : 5
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 1 : 9
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 7 : 3
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 9:57 pm
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8-2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4-6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4-6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3-7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2-8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2-8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 5-5
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 4-6 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 10:13 pm
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 6 : 4 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:20 pm
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 5 : 5 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 12:29 am
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 8:50 am
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 5 : 5
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 4 : 6
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 4 : 6
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 9:24 am
|
|
|
I liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 7 : 3
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 5: 5
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 7 : 3
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 4 : 6 |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 12:52 pm
|
|
|
liga
2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 5:5
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
II liga
2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 5:5
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 5:5
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 3:7
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2:8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6:4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 6:4 |
|
|
|
|
|