Typer KLD 2017/2018 - kolejka 10 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 01, 2018 11:40 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 10
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 0 : 0
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 0 : 0
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 0 : 0
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 0 : 0
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 0 : 0
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 0 : 0
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 0 : 0
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 10:11 am
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 6 : 4
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 5 : 5
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 5 : 5
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 4 : 6
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 5: 5
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8 : 2 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 1:58 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 3 : 7
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 4 : 6
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 6 : 4
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8 : 2 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 6:48 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 3 : 7
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8 : 2 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 9:23 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 4 : 6
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 8 : 2
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 7 : 3
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8 : 2 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 9:41 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 4 : 6
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8 : 2 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sty 04, 2018 4:43 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 10
|
|
|
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 4:6
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 7:3
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 5:5
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 7:3
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7:3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 8:2
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 8:2
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6:4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 7:3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 9:00 am
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 2 : 8
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 4 : 6
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 4 : 6
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 7 : 3 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 11:11 am
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 2 : 8
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 5 : 5
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 6 : 4
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 4 : 6
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 7 : 3 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 1:58 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 3 : 7
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 6 : 4
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 5 : 5
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 9 : 1 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 8:01 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 4 : 6
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 8 : 2
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 7 : 3
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8 : 2 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 8:25 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 4:6
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6:4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3:7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 5:5
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7:3 (wiem, spóźniłem się)
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 8:2 (wiem, spóźniłem się)
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7:3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 7:3
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8:2 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 8:47 pm
|
|
|
I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 3:7
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6:4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 2:8
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 6:4
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 6:4 (spóźniłem się)
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 8:2 (spóźniłem się)
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7:3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6:4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8:2 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 9:50 pm
|
|
|
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 3 : 7
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 6 : 4
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 7 : 3
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 7 : 3 |
|
|
|
|
Pszczółka15
Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 27 Dołączyła: 18 Paź 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 10:58 pm Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 10
|
|
|
[quote="paszkwil"]I liga
2018-01-05 piątek 19:30 NOWOHUCIANIE NH2010 : V ELEMENT 0 : 0
2018-01-05 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : BLADE TEAM 0 : 0
2018-01-06 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : KLIMACIKI 3:7
2018-01-07 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KRYZYS SQUAD 8:2
II liga
2018-01-05 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SMAKOSZE 0 : 0
2018-01-05 piątek 20:00 SPORTBAR : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-01-06 sobota 19:00 MISZ MASZ : DWA LOTKI 9:1
2018-01-06 sobota 18:00 SB MAXX : ANGRY DARTS 7:3
2018-01-06 sobota 19:00 EDEN STOKI : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2018-01-07 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : JAZZGONI 8:2 |
|
|
|
|
|