DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 9
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 125
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:17 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 9

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 0 : 0
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 0 : 0
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 0 : 0
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 0 : 0
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 0 : 0
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 0 : 0
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 0 : 0


BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 125
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:39 pm   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 854
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Gru 04, 2017 1:19 pm   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 6 : 4
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 7 : 3
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 05, 2017 8:31 am   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 2 : 8
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 68
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 12:16 am   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 4 : 6
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 5 : 5
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1845
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:58 am   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 5:47 pm   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 4 : 6
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 6 : 4
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 2 : 8
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 33
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 6:00 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 9

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3 : 7
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 5 : 5
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 1 : 9
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 7 : 3
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 9:57 pm   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8-2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4-6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4-6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3-7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2-8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2-8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 5-5
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 4-6
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 113
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 10:13 pm   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 3 : 7
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 37
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 205
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 11:20 pm   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 4 : 6
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 5 : 5
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 12:29 am   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 6 : 4
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 3 : 7
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6 : 4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 675
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 8:50 am   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 5 : 5
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 4 : 6
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 4 : 6
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 4 : 6
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 3 : 7
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 273
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 9:24 am   

I liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 7 : 3
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 5: 5
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 3 : 7
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 2 : 8
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 7 : 3
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 4 : 6
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 62
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 12:52 pm   

liga

2017-12-07 czwartek 20:00 V ELEMENT : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2017-12-08 piątek 19:00 BLADE TEAM : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
2017-12-08 piątek 20:00 KLIMACIKI : WRP BOCHNIA 5:5
2017-12-10 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

II liga

2017-12-08 piątek przełożony A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FOREVER YOUNG 5:5
2017-12-09 sobota 17:00 JAZZGONI : SB MAXX 5:5
2017-12-09 sobota 18:30 ANGRY DARTS : SPORTBAR 3:7
2017-12-09 sobota 19:00 EDEN STOKI : FAK DART TEAM 2:8
2017-12-09 sobota 19:00 SMAKOSZE : DWA LOTKI 6:4
2017-12-10 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : MISZ MASZ 6:4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group