DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Czaplinek Puchar Polski - 17-18.02.2018
Autor Wiadomość
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 10:45 pm   

W finale Pucharu Polski Czaplinek 2018 Joanna Jagiełło wygrywa z Iwoną Dehamchi 3-2
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 10:47 pm   

………………Puchar Polski Czaplinek 2018 Panie…………
……….
Place Player
1 Joanna Jagiełło
2 Iwona Dehamchi
3-4 Katarzyna Charzyńska
3-4 Joanna Siemińska
5-6 Paulina Dworaczyk
5-6 Joanna Działkowska
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 11:07 pm   

W finale Pucharu Polski Czaplinek 2018 Krzysztof Osiński wygrywa z Adamem Zapaśnikiem 5-1
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 11:08 pm   

……………Puchar Polski Czaplinek 2018 Panowie……………
17.02.2018
Place Player
1 Krzysztof Osiński
2 Adam Zapaśnik
3-4 Roman Tomczak
3-4 Mariusz Datta
5-8 Grzegorz Działkowski
5-8 Bartosz Skupień
5-8 Andrzej Dębkowski
5-8 Arek Urszulak
9-16 Artur Podsada
9-16 Piotr Worsowicz
9-16 Mariusz Krawczyk
9-16 Bartek Sobczyński
9-16 Mateusz Rybka
9-16 Henryk Galubiński
9-16 Przemysław Janicki
9-16 Michał Skorupa
17-32 Jacek Soszyński
17-32 Krzysztof Rypina
17-32 Krzysztof Deluga
17-32 Jakub Tymczyszyn
17-32 Andrzej Jakubowski
17-32 Krzysztof Raniewicz
17-32 Tomasz Dolny
17-32 Radosław Kazimierczak
17-32 Mariusz Kochański
17-32 Sylwester Karbowiak
17-32 Norbert Ludwikowski
17-32 Radosław Pieńkowski
17-32 Maciej Kokowski
17-32 Arkadiusz Podlewski
17-32 Jacek Giecewicz
17-32 Arkadiusz Adamski
33-48 Krzysztof Borzęcki
33-48 Krzysztof Dziemidzik
33-48 Michał Rudnicki
33-48 Tomasz Gajewski
33-48 Dawid Nowak
33-48 Krzysztof Jagiełło
33-48 Adam Wołynko
33-48 Andrzej Haraburda
33-48 Edward Pukin
33-48 Terry Allen
33-48 Mateusz Krasiński
33-48 Artur Adamczyk
33-48 Robert Rodkiewicz
33-48 Dariusz Żurański
33-48 Michał Soszyński
33-48 Dawid Merkel
49-64 Piotr Garbarczyk
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 10:41 am   


 
 
pawelhawryluk 


Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Dolice
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 11:04 am   

Brawo Osina......
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 11:19 am   

Rozpoczynamy turniej 18.02.20.18
Grupy:
1
1 Krzysztof Borzęcki
2 Andrzej Dębkowski
3 Mateusz Rybka
4 Krzysztof Dziemidzik


2
1 Arkadiusz Adamski
2 Jacek Giecewicz
3 Michał Rudnicki
4 Edward Pukin


3
1 Roman Tomczak
2 Arkadiusz Podlewski
3 Jacek Soszyński


4
1 Krzysztof Jagiełło
2 Przemysław Janicki
3 Norbert Ludwikowski


5
1 Adam Zapaśnik
2 Krzysztof Rypina
3 Joanna Działkowska


6
1 Grzegorz Działkowski
2 Tomasz Gajewski
3 Sylwester Karbowiak


7
1 Mariusz Datta
2 Adam Wołynka
3 Tomasz Dolny


8
1 Michał Skorupa
2 Piotr Worsowicz
3 Radosław Kazimierczak
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 1:56 pm   

Wyniki grup:
1
Krzysztof Borzęcki 1
Andrzej Dębkowski 2
Mateusz Rybka 4
Krzysztof Dziemidzik 3


2
Arkadiusz Adamski 1
Jacek Giecewicz 2
Michał Rudnicki 4
Edward Pukin 3


3
Roman Tomczak 2
Arkadiusz Podlewski 3
Jacek Soszyński 1


4
Krzysztof Jagiełło 1
Przemysław Janicki 3
Norbert Ludwikowski 2


5
Adam Zapaśnik 1
Krzysztof Rypina 2
Joanna Działkowska 3


6
Grzegorz Działkowski 1
Tomasz Gajewski 3
Sylwester Karbowiak 2


7
Mariusz Datta 2
Adam Wołynko 3
Tomasz Dolny 1


8
Michał Skorupa 1
Piotr Worsowicz 2
Radosław Kazimierczak 3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 2:32 pm   

"Last 16
Best of 5"

Krzysztof Borzęcki 3
Mariusz Datta 1

Jacek Giecewicz 1
Michał Skorupa 3

Adam Zapaśnik 3
Roman Tomczak 0

Sylwester Karbowiak 3
Krzysztof Jagiełło 0

Jacek Soszyński 3
Krzysztof Rypina 1

Norbert Ludwikowski 0
Grzegorz Działkowski 3

Tomasz Dolny 1
Andrzej Dębkowski 3

Piotr Worsowicz 2
Arkadiusz Adamski 3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:15 pm   

"1/4 FINAL
Best of 7"


Krzysztof Borzęcki 2

Michał Skorupa 3



Adam Zapaśnik 1

Sylwester Karbowiak 3



Jacek Soszyński 0

Grzegorz Działkowski 3



Andrzej Dębkowski 2

Arkadiusz Adamski 3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:18 pm   

"1/2 FINAL
Best of 9"




Michał Skorupa 2



Sylwester Karbowiak 4







Grzegorz Działkowski 4


Arkadiusz Adamski 1
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:51 pm   

……………Puchar Polski Czaplinek Panowie……………
18.02.2018
Place Player
1 Grzegorz Działkowski
2 Sylwester Karbowiak
3-4 Michał Skorupa
3-4 Arkadiusz Adamski
5-8 Krzysztof Borzęcki
5-8 Adam Zapaśnik
5-8 Jacek Soszyński
5-8 Andrzej Dębkowski
9-16 Mariusz Datta
9-16 Jacek Giecewicz
9-16 Roman Tomczak
9-16 Krzysztof Jagiełło
9-16 Krzysztof Rypina
9-16 Norbert Ludwikowski
9-16 Tomasz Dolny
9-16 Piotr Worsowicz
17-24 Krzysztof Dziemidzik
17-24 Edward Pukin
17-24 Arkadiusz Podlewski
17-24 Przemysław Janicki
17-24 Joanna Działkowska
17-24 Tomasz Gajewski
17-24 Adam Wołynko
17-24 Radosław Kazimierczak
25-32 Mateusz Rybka
25-32 Michał Rudnicki
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:52 pm   

W finale turnieju Puchar Polski Dart Czaplinek 18.02.2018 wygrywa Grzegorz Działkowski z Sylwestrem Karbowiakiem 5-3
 
 
catv 



Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 47
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Białogard/Koszalin
Wysłany: Pon Lut 19, 2018 2:52 pm   


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group