DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 11
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 148
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 14, 2018 2:28 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 11

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 0 : 0

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 0 : 0
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 0 : 0
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 0 : 0
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 0 : 0
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 864
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 10:41 am   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 6 : 4
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 8 : 2
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 148
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 2:24 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 10:26 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 5 : 5
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 212
Skąd: bochnia
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 10:59 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7 : 3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 4 : 6
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 5 : 5
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 280
Skąd: KRK
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 11:51 am   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 7 : 3
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 9 : 1
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 2:47 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 5 : 5
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 4 : 6

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 6 : 4
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 3 : 7
 
 
Godzio 


Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 94
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 3:07 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 4 : 6
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Wto Sty 16, 2018 10:10 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 5 : 5
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 6 : 4
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 79
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 12:25 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 3:17 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2 : 8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 4:42 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP Bochnia 6:4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7:3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3:7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 7:3
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN Stoki 2:8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4:6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 5:5
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX5:5
 
 
topik 



Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 55
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Czw Sty 18, 2018 10:48 am   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 5 : 5
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1852
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 18, 2018 1:29 pm   

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 8 : 2
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 3 : 7
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 4 : 6
 
 
 
Pszczółka15 


Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 22
Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 4:15 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 11

I liga
2018-01-18 czwartek 20:00 V ELEMENT : WRP BOCHNIA 6:4
2018-01-19 piątek 19:00 BLADE TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
2018-01-19 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
2018-01-19 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7:3

II liga
2018-01-19 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : FAK DART TEAM 3:7
2018-01-19 piątek 20:00 SPORTBAR : DWA LOTKI 9:1
2018-01-20 sobota 17:00 JAZZGONI : EDEN STOKI 2:8
2018-01-20 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FOREVER YOUNG 4:6
2018-01-20 sobota 19:00 SMAKOSZE : MISZ MASZ 3:7
2018-01-21 niedziela 17:00 BANDA JANOSIKA : SB MAXX 3:7
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group