DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 13
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lut 11, 2018 4:36 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 13

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 0 : 0

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 0 : 0
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 0 : 0
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 0 : 0
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 0 : 0
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 31
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 1:35 am   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8 : 2

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 3 : 7
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6 : 4
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 9:26 am   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 5 : 5

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4 : 6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7 : 3
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 116
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 8:49 pm   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 2 : 8
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7 : 3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5 : 5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6 : 4
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 340
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 6:17 am   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 9-1
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7-3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4-6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8-2

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5-5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7-3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 2-8
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7-3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6-4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6-4
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 8:18 am   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8-2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8-2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4-6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7-3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5-5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7-3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3-7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 6-4
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6-4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7-3
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 210
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 10:37 pm   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7 : 3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 7 : 3
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 6 : 4
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 10:48 pm   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 5-5
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7-3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 2-8
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7-3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4-6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7-3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 4-6
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7-3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 7-3
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7-3
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 11:29 pm   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 2 : 8
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7 : 3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4 : 6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 0 : 0
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7 : 3
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 9:33 am   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3:7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 6:4

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5:5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8:2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3:7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 6:4
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1850
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 9:55 am   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3:7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7:3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4:6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8:2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3:7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7:3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 861
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 12:34 pm   

LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 6 : 4
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8 : 2

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 7 : 3
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 7 : 3
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6 : 4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 8 : 2
 
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 393
Skąd: krakow
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 12:48 pm   

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 4:36 pm Typer KLD 2017/2018 - kolejka 13
I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 9-1
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8-2
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3-7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 8-2

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 5-5
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8-2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 2-8
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 6-4
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6-4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 5-5
 
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 277
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 4:46 pm   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD 7:3
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 3:7
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7:3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4:6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 4:6
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 3:7
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 8:2
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 76
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 11:04 pm   

I LIGA
2018-02-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : KRYZYS SQUAD ......
2018-02-16 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-02-16 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : WRP BOCHNIA 4:6
2018-02-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : BLADE TEAM 7:3

II LIGA

2018-02-23 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : ANGRY DARTS 4:6
2018-02-23 piątek 20:00 SPORTBAR : MISZ MASZ 8:2
2018-02-24 sobota 17:00 JAZZGONI : FAK DART TEAM 4:6
2018-02-24 sobota 19:00 EDEN STOKI : BANDA JANOSIKA 7:3
2018-02-24 sobota 18:00 SB MAXX : SMAKOSZE 6:4
2018-02-25 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : DWA LOTKI 7:3
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group