DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR POLSKI GDYNIA 06-07.04.2018!!!!
Autor Wiadomość
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lut 12, 2018 3:01 pm   PUCHAR POLSKI GDYNIA 06-07.04.2018!!!!

Zapraszamy na Puchar Polski w Gdyni!

Zabawę rozpoczniemy 06.04.2018 (piątek) o godzinie 19:00 - zapisy od godziny 18:00 rozgrzewkowym turniejem par (mogą być to jak najbardziej pary mieszane). Wpisowe wynosi 10 zł za osobę

07.04.2018 (sobota) rozegramy Puchar Polski zaliczany do rankingu krajowego Pucharu Polski POD.
Rozpoczęcie o godzinie 13:00 - zapisy od godziny 12:00, wpisowe 25 zł (osobne kategorie dla kobiet i mężczyzn)
Zagramy na 6-8 tarczach.
Najlepsi zdobędą puchary oraz nagrody finansowe (po odliczeniu kosztów organizacyjnych)

Miejsce rozgrywek: PIF PAF PUB, ul. 10-lutego 23 Gdynia (dawny Joker)

Aby ułatwić organizację proszę o wpisywanie się na prowizorycznej liście startowej - z góry dziękujemy :)

Kontakt do organizatora: Paulina Siemaszko 662-153-361 lub w wiadomościach na FB


TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:


1. Misztal/Siemaszko
2.


TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3.
Ostatnio zmieniony przez paolka Śro Mar 28, 2018 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marlenka88 


Wiek: 29
Dołączyła: 07 Lut 2017
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 5:16 pm   Re: PUCHAR POLSKI GDYNIA 06-07.04.2018!!!!

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

KOBIETY:
1. Misztal/Siemaszko
2.


MĘŻCZYŹNI:
1.




TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek :) - Radom


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3.
 
 
Hilek 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Mar 04, 2018 1:20 am   Re: PUCHAR POLSKI GDYNIA 06-07.04.2018!!!!

[quote="paolka"]Zapraszamy na Puchar Polski w Gdyni!

Zabawę rozpoczniemy 06.04.2018 (piątek) o godzinie 19:00 - zapisy od godziny 18:00 rozgrzewkowym turniejem par (mogą być to jak najbardziej pary mieszane). Wpisowe wynosi 10 zł za osobę

07.04.2018 (sobota) rozegramy Puchar Polski zaliczany do rankingu krajowego Pucharu Polski POD.
Rozpoczęcie o godzinie 13:00 - zapisy od godziny 12:00, wpisowe 25 zł (osobne kategorie dla kobiet i mężczyzn)
Zagramy na 6-8 tarczach.
Najlepsi zdobędą puchary oraz nagrody finansowe (po odliczeniu kosztów organizacyjnych)

Miejsce rozgrywek: PIF PAF PUB, ul. 10-lutego 23 Gdynia (dawny Joker)

Aby ułatwić organizację proszę o wpisywanie się na prowizorycznej liście startowej - z góry dziękujemy :)

Kontakt do organizatora: Paulina Siemaszko 662-153-361 lub w wiadomościach na FB


TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

KOBIETY:
1. Misztal/Siemaszko
2.


MĘŻCZYŹNI:
1.




TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
 
 
Marlenka88 


Wiek: 29
Dołączyła: 07 Lut 2017
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: Nie Mar 18, 2018 12:51 pm   Re: PUCHAR POLSKI GDYNIA 06-07.04.2018!!!!

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

KOBIETY:
1. Misztal/Siemaszko
2.


MĘŻCZYŹNI:
1.




TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade V Dual Core
Lotki: 22 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 11:29 am   Re: PUCHAR POLSKI GDYNIA 06-07.04.2018!!!!

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

KOBIETY:
1. Misztal/Siemaszko
2.


MĘŻCZYŹNI:
1. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
2.




TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7....
 
 
bongoking 



Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: McCoy Thrust 27g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 103
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 8:24 am   

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

KOBIETY:
1. Misztal/Siemaszko
2.


MĘŻCZYŹNI:
1. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
2.




TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 35
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 517
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 23, 2018 10:41 am   

Dziwny turniej będzie w Gdyni bez udziału Wołynki :/
 
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade V Dual Core
Lotki: 22 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Mar 23, 2018 10:56 am   

Podjął taką decyzję i trzeba ją uszanować. Mam nadzieję że tym razem Gdańsk zaszczyci Nas dobrą "liczbą wyjazdową" i będzie z kim pograć;).
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade V Dual Core
Lotki: 22 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Mar 26, 2018 2:03 pm   

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

KOBIETY:
1. Misztal/Siemaszko
2.


MĘŻCZYŹNI:
1. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
2. D. Obierzyński/W. Zawistowski - "FISHING TEAM"
3.



TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom
5...


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
8. Dominik Obierzyński - Gdynia
9. Wojciech Zawistowski - Gdynia
10....
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Mar 28, 2018 11:48 am   

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:


1. Misztal/Siemaszko
2. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
3. D. Obierzyński/W. Zawistowski - "FISHING TEAM"
4. M. Pawłowska/A. Wawrzonkowska
5. P. Siemaszko/ M. Piwnicki


TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom
5. Iwona Dehamchi - Koszalin
6.


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
8. Dominik Obierzyński - Gdynia
9. Wojciech Zawistowski - Gdynia
10. Mateusz Piwnicki - Gdynia
11. Andrzej Jakubowski - Koszalin
12.
 
 
 
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 50
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 27
Skąd: Morąg
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:00 am   

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:


1. Misztal/Siemaszko
2. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
3. D. Obierzyński/W. Zawistowski - "FISHING TEAM"
4. M. Pawłowska/A. Wawrzonkowska
5. P. Siemaszko/ M. Piwnicki


TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom
5. Iwona Dehamchi - Koszalin
6.


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
8. Dominik Obierzyński - Gdynia
9. Wojciech Zawistowski - Gdynia
10. Mateusz Piwnicki - Gdynia
11. Andrzej Jakubowski - Koszalin
12. Paweł Kowalski - Morąg
 
 
 
slay 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: Vulcan 24g
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 16
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:50 am   

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

1. Misztal/Siemaszko
2. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
3. D. Obierzyński/W. Zawistowski - "FISHING TEAM"
4. M. Pawłowska/A. Wawrzonkowska
5. P. Siemaszko/ M. Piwnicki
6. D. Pawłowski/K. Pawłowski
7. M. Pawłowski/B. Wysocki
8. M. Piwoński/T. Wierzba
9. P. Piwoński/P. Drozd
10. R. Czaja/I. Baraniak


TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom
5. Iwona Dehamchi - Koszalin
6.

MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
8. Dominik Obierzyński - Gdynia
9. Wojciech Zawistowski - Gdynia
10. Mateusz Piwnicki - Gdynia
11. Andrzej Jakubowski - Koszalin
12. Paweł Kowalski - Morąg
13. Darek Pawłowski - Gdańsk
14. Jarosław Klasa - Gdańsk
15.
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 26
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:22 pm   

TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

1. Misztal/Siemaszko
2. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
3. D. Obierzyński/W. Zawistowski - "FISHING TEAM"
4. M. Pawłowska/A. Wawrzonkowska
5. P. Siemaszko/ M. Piwnicki
6. D. Pawłowski/K. Pawłowski
7. M. Pawłowski/B. Wysocki
8. M. Piwoński/T. Wierzba
9. P. Piwoński/P. Drozd
10. R. Czaja/I. Baraniak
11. Piwoński/Rodkiewicz
12. Mikietyńska / Jaworska
13. Westphal/ Mikietyński
14. N.Kosakowska/ P.Kowalewski
15. Dehamchi/ Jakubowski


TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom
5. Iwona Dehamchi - Koszalin
6. Ola Mikietyńska - Bydgoszcz
7. Natalia Kosakowska - Morąg

MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
8. Dominik Obierzyński - Gdynia
9. Wojciech Zawistowski - Gdynia
10. Mateusz Piwnicki - Gdynia
11. Andrzej Jakubowski - Koszalin
12. Paweł Kowalski - Morąg
13. Darek Pawłowski - Gdańsk
14. Jarosław Klasa - Gdańsk
15. Mateusz Mikietyński - Bydgoszcz
16. Piotr Kowalewski - Morąg
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 3:04 pm   

[quote="KarineX ^_^"]TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR 06.04.2018 PIĄTEK:

1. K.Misztal/P.Siemaszko
2. K. Piotrowicz/T. Piotrowicz
3. D. Obierzyński/W. Zawistowski - "FISHING TEAM"
4. M. Pawłowska/A. Wawrzonkowska
5. P. Siemaszko/ M. Piwnicki
6. D. Pawłowski/K. Pawłowski
7. M. Pawłowski/B. Wysocki
8. M. Piwoński/T. Wierzba
9. P. Piwoński/P. Drozd
10. R. Czaja/I. Baraniak
11. Piwoński/Rodkiewicz
12. Mikietyńska / Jaworska
13. Westphal/ Mikietyński
14. N.Kosakowska/ P.Kowalewski
15. Dehamchi/ Jakubowski


TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 07.04.2018 SOBOTA:

KOBIETY:
1. Karina Misztal - Gdynia
2. Paulina Siemaszko - Gdynia
3. Alicja Wawrzonkowska - Gdańsk
4. Kasia DRRążek - Radom
5. Iwona Dehamchi - Koszalin
6. Ola Mikietyńska - Bydgoszcz
7. Natalia Kosakowska - Morąg

MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko - Gdynia
2. Paweł Wołynka - Gdynia
3. Bartosz Wysocki - Gdańsk
4. Piotr Barwiński - Radom
5. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
6. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
7. Marek Mikułowski - Elbląg
8. Dominik Obierzyński - Gdynia
9. Wojciech Zawistowski - Gdynia
10. Mateusz Piwnicki - Gdynia
11. Andrzej Jakubowski - Koszalin
12. Paweł Kowalski - Morąg
13. Darek Pawłowski - Gdańsk
14. Jarosław Klasa - Gdańsk
15. Mateusz Mikietyński - Bydgoszcz
16. Piotr Kowalewski - Morąg
17. Adam Zieleń - Gdynia
18.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group