DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi 2017/18 Steel
Autor Wiadomość
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 258
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 3:11 pm   Puchar Łodzi 2017/18 Steel

Wyniki I turnieju

Panie

1 Kalina Pietrzak
2 Magda Solarz
3 Wiola Zajda

Panowie
1 Piotr Białecki 17L 18L
2 Dawid Herberg 180x4
3-4 Dariusz Cieplucha
3-4 Robert Majewski
5-8 Michał Kosiorkiewicz 180 15L 17L
5-8 Arkadiusz Wroński
5-8 Rafał Werner
5-8 Sebastian Białecki 180 15L 18L
9-12 Rafał Uniszewski
9-12 Michał Saładajczyk
9-12 Jacek Domański
9-12 Michał Borowiecki
13-16 Adam Kuljon
13-16 Sebastian Zwierzchowski
13-16 Michał Solarz
13-16 Przemysław Szajder
17-19 Dawid Sysio
17-19 Maciej Lisaj
17-19 Piotr Kujawski
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 258
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 18, 2017 11:01 pm   

Wyniki II turnieju

Panie

1 Wiola Zajda
2 Kalina Pietrzak
3 Magda Solarz

Panowie

1 Piotr Białecki 180x2 14L 18Lx3
2 Michał Kosiorkiewicz 180 17L 18Lx2 138
3-4 Dawid Herberg 180x5 17L
3-4 Sebastian Białecki 180 15L 18L
5-8 Piotr Szczęsny
5-8 Dariusz Cieplucha 171 18L 128
5-8 Marek Kasiński
5-8 Marcin Jezionek 171 16L
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Rafał Uniszewski 180
9-12 Rafał Werner
9-12 Włodzimierz Janek
13-16 Przemysław Szajder
13-16 August Żeromiński
13-16 Sławomir Konczak
13-16 Tomasz Smulewicz
17 Adam Kuljon
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 258
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 4:28 pm   

Wyniki III turnieju Pucharu Łodzi Steel

1 Dawid Herberg 180
2 Michał Kosiorkiewicz
3-4 Paweł (Zamość)
3-4 Sebastian Białecki 15L 17Lx2 180
5-8 Rafał Uniszewski
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Adam Kuljon
5-8 Rafał Werner
9-12 Piotr Białecki 16L
9-12 Henryk Raczek
9-12 Gino (Zamość)
9-12 Fajny (Zamość)
13-16 Słonio (Zamość)
13-16 Szakal (Zamość)
13-16 Mucha (Zamość)
13-16 Jarosław Pietrzak
17-20 Włodzimierz Janek
17-20 Arkadiusz Wroński
17-20 Wiola Zajda* (jedyna kobieta)
17-20 Waldemar Cieślankiewicz
21 Michał Borowiecki 17L 180
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Aztex
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 45
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 979
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 4:09 pm   

Zapraszamy na ostatni turniej Pucharu Łodzi Steel :
28 kwietnia, sobota, Karczma Rokita godzina standardowa czyli 17

http://darts.abajt.pl/tur..._2017_2018.html
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 258
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 4:52 pm   

Wyniki IV turnieju Pucharu Łodzi Steel

1 Piotr Białecki 180 17Lx2 18L
2 Michał Kosiorkiewcz 180 18L
3-4 Dawid Herberg 15L 120 122
3-4 Sebastian Białecki 13L 17L
5-8 Robert Bińczyk
5-8 Rafał Uniszewski
5-8 Jakub Walczak 180
5-8 Piotr Piątczak
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Włodzimierz Janek
9-12 August Żeromiński
13-16 Przemysław Szajder
13-16 Wioleta Zajda
13-16 Arkadiusz Wroński
13-16 Robert Majewski 171
17-18 Adam Kuljon
17-18 Kalina Pietrzak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group