DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski Środa Wielkopolski 24.03.2018
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 2:53 pm   Puchar Polski Środa Wielkopolski 24.03.2018

Grupy Pań

1
Boniecka Aleksandra
Modrzejewska Ewelina
Gregorek Patrycja

2
Głydziak Kinga
Graczkowska Magdalena
Tymosczuk Katarzyna

Grupy Panów

1
Jarzyński Roman
Mazur Maciej
Pecyna Szymon
Lewandowski Łukasz
Kuczyk Rafał
Wężyk Maciej


2
Wojciechowski Krzysztof
Jędrzejewski Tomasz
Boroniec Kamil
Przybylak Andrzej
Bruliński Wojciech
Kowalew Damian


3
Misiak Przemysław
Walczak Jakub
Gruszka Adam
Wiosna Paweł
Jankiewicz Tomasz


4
Galubiński Heniu
Smolich Paweł
Rubach Jacek
Polowczyk Krzysztof
Kasprzycki Paweł


5
Rosik Robert
Kozieł Remiugiusz
Preiss Michał
Łapaj Dariusz
Marciniak Marcin


6
Tylkowski Tomasz
Kaźmierczak Robert
Standera Marek
Rossa Radosław
Urbaniak Bartosz


7
Skupień Bartosz
Żabka Patryk
Nowak Dawid
Kotwica Wojciech
Gaertner Robert


8
Tymoszczuk Heniu
Kwieciak Robert
Plewka Maciej
Kuśnierczak Piotr
Zielonka Dariusz
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 5:56 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Boniecka Aleksandra 1
Modrzejewska Ewelina 2
Gregorek Patrycja 3

2
Głydziak Kinga 1
Graczkowska Magdalena 3
Tymosczuk Katarzyna 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 8:34 pm   

Wyniki Grup Panów

1
Jarzyński Roman 3
Mazur Maciej 2
Pecyna Szymon 6
Lewandowski Łukasz 4
Kuczyk Rafał 5
Wężyk Maciej 1


2
Wojciechowski Krzysztof 2
Jędrzejewski Tomasz 3
Boroniec Kamil 5
Przybylak Andrzej 4
Bruliński Wojciech 1
Kowalew Damian 6


3
Misiak Przemysław 2
Walczak Jakub 4
Gruszka Adam 3
Wiosna Paweł 1
Jankiewicz Tomasz 5


4
Galubiński Heniu 3
Smolich Paweł 2
Rubach Jacek 4
Polowczyk Krzysztof 1
Kasprzycki Paweł 5


5
Rosik Robert 2
Kozieł Remiugiusz 3
Preiss Michał 5
Łapaj Dariusz 4
Marciniak Marcin 1


6
Tylkowski Tomasz 1
Kaźmierczak Robert 5
Standera Marek 2
Rossa Radosław 4
Urbaniak Bartosz 3


7
Skupień Bartosz 2
Żabka Patryk 1
Nowak Dawid 4
Kotwica Wojciech 5
Gaertner Robert 3


8
Tymoszczuk Heniu 5
Kwieciak Robert 3
Plewka Maciej 1
Kuśnierczak Piotr 2
Zielonka Dariusz 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 8:41 pm   

Półfinały Pań

Boniecka Aleksandra 3
Tymoszczuk Katarzyna 2

Modrzejewska Ewelina 3
Głydziak Kinga 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 8:48 pm   

Turniej Panów
Last 16

Wężyk Maciej 3
Skupień Bartosz 0

Wojciechowski Krzysztof 3
Plewka Maciej 0

Marciniak Marcin 0
Misiak Przemysław 3

Standera Marek 3
Polowczyk Krzysztof 0

Wiosna Paweł 3
Rosik Robert 0

Smolich Paweł 0
Tylkowski Tomasz 3

Żabka Patryk 3
Mazur Maciej 0

Kuśnierczak Piotr 1
Bruliński Wojciech 3
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Mar 24, 2018 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 9:09 pm   

Turniej Panów
Ćwierćfinały


Wężyk Maciej 1
Wojciechowski Krzysztof 3



Misiak Przemysław 3
Standera Marek 0



Wiosna Paweł 3
Tylkowski Tomasz 1



Żabka Patryk 0
Bruliński Wojciech 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 10:04 pm   

Półfinały Turnieju Panów

Wojciechowski Krzysztof 3

Misiak Przemysław 2



Wiosna Paweł 0

Bruliński Wojciech 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 10:06 pm   

Finał Pań

Aleksandra Boniecka 4

Ewelina Modrzejewska 1

Finał Panów

Krzysztof Wojciechowski 2

Wojciech Bruliński 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 626
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2018 10:07 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Boniecka Aleksandra
2 Modrzejewska Ewelina
3-4 Tymoszczuk Katarzyna
3-4 Głydziak Kinga
5-6 Gregorek Patrycja
5-6 Graczkowska Magdalena


Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Bruliński Wojciech
2 Wojciechowski Krzysztof
3-4 Misiak Przemysław
3-4 Wiosna Paweł
5-8 Wężyk Maciej
5-8 Standera Marek
5-8 Tylkowski Tomasz
5-8 Żabka Patryk
9-16 Skupień Bartosz
9-16 Plewka Maciej
9-16 Marciniak Marcin
9-16 Polowczyk Krzysztof
9-16 Rosik Robert
9-16 Smolich Paweł
9-16 Mazur Maciej
9-16 Kuśnierczak Piotr
17-24 Jarzyński Roman
17-24 Jędrzejewski Tomasz
17-24 Gruszka Adam
17-24 Galubiński Heniu
17-24 Kozieł Remiugiusz
17-24 Urbaniak Bartosz
17-24 Gaertner Robert
17-24 Kwieciak Robert
25-32 Lewandowski Łukasz
25-32 Przybylak Andrzej
25-32 Walczak Jakub
25-32 Rubach Jacek
25-32 Łapaj Dariusz
25-32 Rossa Radosław
25-32 Nowak Dawid
25-32 Zielonka Dariusz
33-40 Kuczyk Rafał
33-40 Boroniec Kamil
33-40 Jankiewicz Tomasz
33-40 Kasprzycki Paweł
33-40 Preiss Michał
33-40 Kaźmierczak Robert
33-40 Kotwica Wojciech
33-40 Tymoszczuk Heniu
41-42 Pecyna Szymon
41-42 Kowalew Damian
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group