DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 15
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 11, 2018 11:32 am   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 15

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 0 : 0
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 0 : 0
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 0 : 0
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 0 : 0
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 0 : 0
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 31
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 6:34 am   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7 : 3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7 : 3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 4 : 6
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 860
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 9:42 am   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 0 : 0
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3 : 7
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 5 : 5

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 10:23 am   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7 : 3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 8 : 2
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 3 : 7
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 4 : 6
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 277
Skąd: KRK
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 12:53 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 8 : 2
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 2 : 8

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7 : 3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 4 : 6
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 2:20 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7:3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8:2
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6:4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3:7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3:7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7:3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 5:5
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 4:6
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 392
Skąd: krakow
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 4:38 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 5-5
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 7-3
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 9-1
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4-6

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 8-2
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 4-6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3-7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 6-4
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 3-7
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 3-7
 
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 4:58 pm   

2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 6:4
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6:4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 0 4:6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3:7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 6:4
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2:8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ Masz 6:4
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 340
Skąd: Bochnia
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 6:10 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 8 : 2
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7 : 3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 1 : 9
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 5 : 5
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 116
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 10:30 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 8 : 2
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 3 : 7
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 75
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 2:07 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7 : 3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7 : 3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 4 : 6
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 7:31 am   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 8 : 2
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 4 : 6
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 11:27 am   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7 : 3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 4 : 6
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 6 : 4
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 4 : 6
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 210
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 2:20 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7 : 3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 6 : 4
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7 : 3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1849
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 5:07 pm   

I liga
2018-03-15 czwartek 20:00 V ELEMENT : BLADE TEAM 7 : 3
2018-03-16 piątek 20:00 KLIMACIKI : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-03-18 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-03-18 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6

II liga
2018-03-16 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : DWA LOTKI 7 : 3
2018-03-17 sobota 17:00 JAZZGONI : BANDA JANOSIKA 3 : 7
2018-03-17 sobota 18:30 ANGRY DARTS : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-03-17 sobota 19:00 EDEN STOKI : SMAKOSZE 7 : 3
2018-03-17 sobota 18:00 SB MAXX : SPORTBAR 2 : 8
2018-03-18 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : MISZ MASZ 6 : 4
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group