DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA zmiana miejsca gry!! Puchar Polski POD 21-22.04.2018r.
Autor Wiadomość
Arkadiusz 


Drużyna: DartsOlsztynGroup
Tarcza: Blade5
Lotki: SHOT 901 series
Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Mar 15, 2018 5:37 pm   UWAGA zmiana miejsca gry!! Puchar Polski POD 21-22.04.2018r.


Zapraszamy na Puchar Polski POD w Steel Darta do Olsztyna w dniach 21-22.04 2018r.(sobota, niedziela). Turnieje zaliczane do krajowego rankingu Pucharu Polski POD.

21.04. 2018r. zapisy do 11:45 START 12:00, wpisowe 25 pln
22.04. 2018r. zapisy do 10:45 START 11:00, wpisowe 25 pln
osobne kategorie dla kobitek i facetów.

Nastąpiła zmiana miejsca rozgrywek. Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zmienić miejsce rozgrywania turnieju. Turniej odbędzie się w centrum olsztyńskiej starówki

Miejsce: Polsko- Niemieckie Centrum
Młodzieży Europejskiej w Olsztynie
ul. Okopowa 25,
tel: 89 534 07 80
www.pncm.olsztyn.pl
Mamy tam do dyspozycji 13 pokoi w cenie:
* 1-osobowy 160zł doba ze śniadaniem
* 2-osobowe 200zł doba ze śniadaniem
* 3-osobowe 275zł doba ze śniadaniem
* 4-osobowe 350zł doba ze śniadaniem
doba trwa od 12 do 14
Osoby mające rezerwację w Holetu Wileński proszone są o przeniesienie rezerwacji na nowe miejsce rozgrywek,
hasło do rezerwacji pokoi "Dart"
Przy hotelu darmowy parking strzeżony

Godziny rozpoczęcia turnieju zostają bez zmian a poprawiony plakat pojawi się niebawem :)

Za utrudnienia przepraszamy ;)

KONTAKT:
Diana 516183742, Arek 694220005, Łukasz 502927539, Żanetka 534834244
Organizatorzy Stowarzyszenie Darts Olsztyn Group
https://www.facebook.com/.../size][/center]


Fajnie by było gdyby osoby które deklarują się przybyć na turniej wpisały się na prowizorycznej liście.

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018r sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta
2.





MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej
2.







Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018r niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta
2.





MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej
2.
Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz Pon Kwi 16, 2018 2:15 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Arek 


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 82
Skąd: Augustów
Wysłany: Nie Mar 18, 2018 5:44 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018r sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów





MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów







Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018r niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów





MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 8:14 am   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018r sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg





MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg







Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018r niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg





MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 8:15 am   

Gdyby ktoś był zainteresowany innymi noclegami to na stronie wydarzenia na facebooku dodałam kilka opcji :)
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 8:15 am   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018r sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn


MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn



Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018r niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn


MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 8:16 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn



Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1845
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 8:21 am   

urniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków



Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
 
 
 
bongoking 



Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: McCoy Thrust 27g
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 103
Skąd: Elbląg
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 3:07 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg



Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
 
 
Artur 


Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 48
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 47
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 6:54 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn



Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
 
 
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 50
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 27
Skąd: Morąg
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 10:39 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg



Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
 
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 138
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 29, 2018 8:46 am   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1845
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 29, 2018 9:47 am   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
 
 
 
Grześ C. 



Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 19
Skąd: Augustów
Wysłany: Czw Mar 29, 2018 10:20 am   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Mar 29, 2018 12:48 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
 
 
Patton 


Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 129
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 30, 2018 3:07 pm   

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group