DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 8:35 am   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 0 : 0
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 0 : 0
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 0 : 0

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 0 : 0
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 0 : 0
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 0 : 0 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 0 : 0
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 0 : 0
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 4:17 pm   

Czemuś mi znowu Patałachu jednego typu nie uwzględnił? Uwziąłeś się czy co??? :D

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5 : 5
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 4 : 6
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 6 : 4 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 8:08 pm   

co, gdzie, jak ?? ? :o :o :o
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 117
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 11:06 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6 : 4
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6 : 4
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 5 : 5
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1850
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 8:21 am   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 4 : 6

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 4 : 6
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 9:47 am   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 1:10 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2:8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 4:6
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 5:5
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 5:5

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6:4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 5:5
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 6:4 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6:4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4:6
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 861
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 2:42 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 10 : 0
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 2 : 8

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 3 : 7 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 7 : 3
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 5 : 5
 
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 393
Skąd: krakow
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 3:53 pm   

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2-8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 9-1
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 3-7
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 3-7

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 5-5
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7-3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 8-2 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 7-3
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 8-2
 
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 340
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 6:29 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2 : 8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 5 : 5
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 6 : 4
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 21, 2018 11:30 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 2 : 8
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 3 : 7
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6 : 4

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 4 : 6
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 8:22 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 4:6
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 6:4
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 6:4
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 7:3

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6:4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7:3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7:3 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6:4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 5:5
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 278
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 4:00 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 4 : 6

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 5 : 5
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 8 : 2
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
Pszczółka15 


Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 22
Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 4:11 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 16

l liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3:7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7:3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4:6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 8:2
II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 4:6
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7:3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 8:2 przełożony przez FY
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 7:3
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 4:6
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 210
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 7:11 pm   

I liga

2018-03-23 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : V ELEMENT 3 : 7
2018-03-23 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-03-24 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : BLADE TEAM 4 : 6
2018-03-25 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : KLIMACIKI 6: 4

II liga

2018-03-22 czwartek 19:30 DWA LOTKI : JAZZGONI 6 : 4
2018-03-23 piątek 19:00 FAK DART TEAM : SB MAXX 7 : 3
2018-03-23 piątek 20:00 SPORTBAR : FOREVER YOUNG 7: 3
2018-03-24 sobota 19:00 MISZ MASZ : EDEN STOKI 6 : 4
2018-03-24 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group