DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 144
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 02, 2018 10:44 am   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 0 : 0

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 0 : 0
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 0 : 0
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 0 : 0
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 0 : 0
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 1:06 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 77
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Kwi 03, 2018 3:03 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 7 : 3
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 7 : 3
 
 
 
Godzio 


Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 92
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 11:19 am   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 8 : 2
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1851
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 04, 2018 1:57 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4
 
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:21 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17

2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7:3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3:7

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 5:5
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4:6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6:4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 5:5
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 278
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 11:50 am   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 7 : 3
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 7 : 3
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 144
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 6:34 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Kwi 05, 2018 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 210
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 6:49 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 3 : 7

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6: 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 7 : 3
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 117
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Czw Kwi 05, 2018 9:26 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7 : 3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 3 : 7
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 5 : 5
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 5 : 5
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 4 : 6
Ostatnio zmieniony przez mkorta Pią Kwi 06, 2018 7:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:59 am   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 5:5

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3:7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 5:5
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6:4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 5:5
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 873
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:11 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8:2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 6:4

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 4:6
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4:6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6:4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 4:6
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6:4
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:29 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 8 : 2
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2 : 8

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 6 : 4
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 862
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 1:33 pm   

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 5
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 7 : 3

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 3 : 7
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 2 : 8
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6 : 4
 
 
 
Pszczółka15 


Drużyna: AKUTNŻ
Wiek: 22
Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 2:46 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 17

I liga
2018-04-05 czwartek 20:00 V ELEMENT : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2018-04-06 piątek 19:00 BLADE TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-04-06 piątek 20:00 KLIMACIKI : ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : WRP BOCHNIA 2:8

II liga
2018-04-06 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : MISZ MASZ 6:4
2018-04-07 sobota 17:00 JAZZGONI : SMAKOSZE 4:6
2018-04-07 sobota 18:30 ANGRY DARTS : DWA LOTKI 7:3
2018-04-07 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-08 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : SB MAXX 6:4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group