DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 18
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 144
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 5:53 pm   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 18

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 0 : 0
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 0 : 0
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 0 : 0

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 0 : 0
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 0 : 0
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 0 : 0
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 144
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 6:01 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Kwi 19, 2018 5:28 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 10:48 am   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7:3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 5:5
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4:6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5:5

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 5:5
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5:5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8:2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6:4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7:3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4:6
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 278
Skąd: KRK
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:02 am   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 5 : 5

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 8 : 2
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 2:51 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 10 : 0
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 340
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 4:51 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6 : 4

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5 : 5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 4 : 6
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 5:54 pm   

liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE Team 6:4
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V Element 4:6
II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA Janosika 5:5
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 4:6
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6:4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7:3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4:6
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 7:21 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 18

2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 5:5
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8:2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3:7
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4:6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 3:7
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5:5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI. 6:4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7:3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 7:3
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 117
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 10:07 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 5 : 5
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 5 : 5
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 210
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 5:29 am   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6 : 4

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 9 : 1
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 5 : 5
 
 
Godzio 


Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 92
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:29 am   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 10 : 0
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 862
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 10:27 am   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8 : 2
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 2 : 8
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 3 : 7
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 1 : 9
 
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 76
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 3:48 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 3 : 7
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 6 : 4

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 6 : 4
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 4 : 6
 
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:09 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 4 : 6
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1850
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 6:16 pm   

I liga
2018-04-20 piątek 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 : BLADE TEAM 7 : 3
2018-04-20 piątek 20:00 KLIMACIKI : KRYZYS SQUAD 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6
2018-04-22 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : V ELEMENT 4 : 6

II liga
2018-04-19 czwartek 18:30 DWA LOTKI : BANDA JANOSIKA 4 : 6
2018-04-20 piątek 19:00 FAK DART TEAM : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-20 piątek 20:00 SPORTBAR : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 8 : 2
2018-04-21 sobota 18:00 SB MAXX : EDEN STOKI 4 : 6
2018-04-21 sobota 19:00 MISZ MASZ : JAZZGONI 7 : 3
2018-04-21 sobota 19:00 SMAKOSZE : ANGRY DARTS 6 : 4
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group