Typer KLD 2017/2018 - kolejka 19 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:46 am Typer KLD 2017/2018 - kolejka 19
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 0 : 0
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 0 : 0
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 0 : 0
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 0 : 0
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 0 : 0 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:37 am
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 5 : 5
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 5 : 5
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 4 : 6 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 2:54 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 6 : 4
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 7:50 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 1 : 9
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 8:33 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 1 : 9
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:36 am
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 7 : 2
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 5 : 5
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5 : 5 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 2:01 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6-4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2-8
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6-4
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3-7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 3-7
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2-8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4-6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 5-5
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 4-6 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 2:08 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 3 : 7
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:06 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 3-7 czemu chuje typujecie, że przegramy?
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 5-5
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 2-8
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4-6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2-8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3-7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 5-5
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5-5 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:28 pm
|
|
|
Mareczku co za język popraw na penisy, kutasy, pindle, siuśki, wacki, jajo-zwisy, a nie .... |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 9:13 pm
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5-5
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4-6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3-7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 3-7
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2-8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4-6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 3-7
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5-5 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 5:00 am Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 19
|
|
|
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4:6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 6:4
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 1:9
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3:7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4:6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 4:6 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 5:48 am
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5 : 5 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Kwi 26, 2018 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Viperus
Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012 Posty: 64 Skąd: NOWA HUTA
|
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 7:01 am
|
|
|
liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4:6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 4:6
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4:6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2:8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4:6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER Young 4:6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : Smakosz 5:5 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 8:17 am
|
|
|
I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5 : 5 |
|
|
|
|
|