DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 19
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:46 am   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 19

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 0 : 0
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 0 : 0
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 0 : 0

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 0 : 0
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 0 : 0
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 0 : 0
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 0 : 0
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 0 : 0
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 0 : 0
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 75
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:37 am   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 5 : 5
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 5 : 5
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 4 : 6
 
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 2:54 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 6 : 4
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 6 : 4
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 116
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 7:50 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 7 : 3
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 1 : 9
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 31
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 8:33 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4 : 6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 1 : 9
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 860
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:36 am   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 7 : 2
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5 : 5

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 5 : 5
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5 : 5
 
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 676
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 2:01 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6-4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 2-8
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6-4

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3-7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 3-7
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2-8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4-6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 5-5
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 4-6
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 2:08 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 3 : 7
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 6 : 4
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 392
Skąd: krakow
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:06 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 3-7 czemu chuje typujecie, że przegramy? :D
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 5-5
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 2-8
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4-6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2-8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3-7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 5-5
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5-5
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:28 pm   

Mareczku co za język :oops: :oops: :D :D popraw na penisy, kutasy, pindle, siuśki, wacki, jajo-zwisy, a nie ....
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 340
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 9:13 pm   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5-5
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4-6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3-7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 3-7
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2-8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4-6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 3-7
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5-5
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 5:00 am   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 19

2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4:6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3:7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 6:4
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 1:9
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3:7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4:6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 4:6
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 5:48 am   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 5 : 5
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5 : 5
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Kwi 26, 2018 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 63
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 7:01 am   

liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6:4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 4:6
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 4:6
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4:6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2:8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 4:6
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER Young 4:6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : Smakosz 5:5
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1849
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 8:17 am   

I liga
2018-04-26 czwartek 20:00 V ELEMENT : KLIMACIKI 6 : 4
2018-04-27 piątek 19:00 BLADE TEAM : WRP BOCHNIA 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:30 STARA HUTA NIE RDZEWIEJE : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-04-29 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

II liga
2018-04-26 czwartek 19:30 DWA LOTKI : FAK DART TEAM 3 : 7
2018-04-27 piątek 19:00 A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE : SB MAXX 4 : 6
2018-04-28 sobota 17:00 JAZZGONI : SPORTBAR 2 : 8
2018-04-28 sobota 18:30 ANGRY DARTS : MISZ MASZ 3 : 7
2018-04-28 sobota 19:00 EDEN STOKI : FOREVER YOUNG 4 : 6
2018-04-28 sobota 19:00 BANDA JANOSIKA : SMAKOSZE 5 : 5
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group