DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DartTown.pl Extra Dart Liga 5 2018 - zapisy
Autor Wiadomość
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 868
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Wto Maj 01, 2018 4:46 pm   DartTown.pl Extra Dart Liga 5 2018 - zapisy

Strona EDL znajduje się pod adresem: http://www.extra-dart-liga.pl/

Poniżej lista zgłoszony zawodników do DartTown.pl Extra Dart Liga 5:

I. GrillBar 1

1. Paweł Marciniak
2. Maciej Kłysz
3. Artur Rożdżyński
4. Dawid Domański
5. Maciej Glondys
6. Marek Wielopolski
7. Marcin Babicz


II. Grillbar 2

1. Ryszard Janiczek
2. Iza Zawada
3. Łukasz Gugulski
4. Robert Kaniewski
5. Justyna Cichanska
6. Paweł Żądło
7. Klaudia Pietras


III. Pub Novohucki

1. Paweł Dzięgiel
2. Michał Sosnowski
3. Kamil Ślęzak
4. Piotr Kowalski
5. Kamil Mazurkiewicz
6. Jacek Kara
7. Radosław Szastak
8. Maciej Kołacz

IV. TCF HUB

1. Mariusz Małek
2. Bartosz Nowaczek
3. Dominika Wolska
4. Janusz Szczęśniak
5. Żenia Novikau
6. Zdzisław Szynal
7. Przemysław Chalaba
8. Michał Godziszewski
9. Grzegorz Sierpotowski
10. Szymon Ciuk


V. Klub Wódki 1

1. Krzysztof Studnicki
2. Marcin Rzemiński
3. Iwona Kopczyńska
4. Sławomir Duda
5. Marcin Małek
6. Dominik Rausiński
7. Jan Waszęda


VI. Klub Wódki 2

1. Michał Gackowski
2. Jarosław Czernik
3. Rafał Kmiecik
4. Ewelina Zielińska-Kołacz
5. Łukasz Morajka
6. Michał Stańkowski
7. Katarzyna Nowaczek

VII. Rzeszów - Trójkąt

1. Waldemar Czajkowski
2. Kamil Marcinek
3. Damian Lubas
4. Piotr Pachoł
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Piotr Moroń
7. Michał Urman
8.


VIII. Rzeszów - Dziurawa Beczka

1 Dariusz Furman
2 Krzysztof Furman
3 Agnieszka Furman
4 Robert Korab
5 Dariusz Jamrozek
6 Magda Wojdyła
7 Wojtek Więcek
8 Grzegorz Wlazło

IX. Krosno

1. Adrian Michna
2. Dariusz Szeląg
3. Marek Hawrot
4. Marek Lenart
5. Maciej Hawrot
6.Konrad Cetnar
7. Robert Gabor

X. Klub Kwadrat

1. Szymon Balmas
2. Agata Fidelus
3. Andrzej Luty
4. Paweł Tomczyk
5. Marek Laska
6. Krzysztof Kciuk

XI. Kolbuszowa Dolna T30

1. Hieronim Furgał
2. Grzegorz Janik
3. Dominik Dubicki
4. Antoni Furgał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group