DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2017/2018 - kolejka 20
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 125
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 06, 2018 11:10 am   Typer KLD 2017/2018 - kolejka 20

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 0 : 0
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 0 : 0

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 0 : 0
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 0 : 0
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 0 : 0
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 0 : 0
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Nie Maj 06, 2018 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Godzio 


Drużyna: Angry Darts
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 07, 2018 4:01 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3 : 7

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 6 : 4
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 41
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 854
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Maj 07, 2018 10:13 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3 : 7

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 4 : 6
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 8 : 2
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 10 : 0
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 5 : 5
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
 
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia ,Spajder
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Bochnia
Wysłany: Wto Maj 08, 2018 10:06 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 1 : 9

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7 : 3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9 : 1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 5 : 5
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 113
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Wto Maj 08, 2018 11:21 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 1 : 9

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 8 : 2
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9 : 1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 5 : 5
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 2:56 pm   

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 10 : 0
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 7 : 3
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
Ostatnio zmieniony przez calfik Czw Maj 10, 2018 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 388
Skąd: krakow
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 5:33 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3-7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7-3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 1-9

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5-5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7-3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9-1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6-4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7-3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6-4
 
 
 
Viperus 


Drużyna: Aleja Róż Dart Team
Tarcza: winmau
Lotki: UNICORN
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 62
Skąd: NOWA HUTA
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 8:06 pm   

ga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 4:6
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 8:2
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2:8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5:5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6:4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 7:3
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 5:5
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA Janosika 6:4
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE Żyje 5:5
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Ellite / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 273
Skąd: KRK
Wysłany: Śro Maj 09, 2018 11:28 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 8 : 2
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 675
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 8:26 am   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3-7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7-3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 5-5

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 7-3
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6-4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8-2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 7-3
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 8-2
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7-3
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1845
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 10:18 am   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 5 : 5
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7 : 3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 9 : 1
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
 
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: AKUTNŻ
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 33
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 12:46 pm   Re: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 20

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3:7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3:7

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 4:6
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 7:3
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8:2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 7:3
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7:3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 12:50 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7 : 3
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 125
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 5:30 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Maj 10, 2018 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 205
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 6:38 pm   

I liga

2018-05-11 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2018-05-12 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3: 7
2018-05-13 niedziela 19:30 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2 : 8

II liga
2018-05-10 czwartek 19:30 DWA LOTKI : SMAKOSZE 6 : 4
2018-05-11 piątek 19:00 FAK DART TEAM : EDEN STOKI 6 : 4
2018-05-11 piątek 20:00 SPORTBAR : ANGRY DARTS 8 : 2
2018-05-12 sobota 18:00 SB MAXX : JAZZGONI 6 : 4
2018-05-12 sobota 19:00 MISZ MASZ : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2018-05-13 niedziela 19:00 FOREVER YOUNG : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group