DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacyjny Turniej Darta w Warszawie - 27 sierpnia
Autor Wiadomość
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 137
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Śro Sie 08, 2018 1:49 pm   Wakacyjny Turniej Darta w Warszawie - 27 sierpnia

Zapraszamy 27 sierpnia o godz. 18.30
na Jednorazowy Wakacyjny Turniej Darta
organizowany przez Warsaw Darts Group
w klubie 147 Break Zamieniecka.

Zagramy "systemem...
- 501 double out
- best of 5
- double k.o.

Czyli systemem prawa / lewa do 3 wygranych legów.

Wpisowe wynosi:
- dla Pań i Młodzieży (do 20 lat): 10 zł
- dla Panów: 15 zł

Pula wpisowego do podziału dla laureatów turnieju (4 najlepszych zawodników).
1 - 40 % (koperta + nagroda)
2 - 30 % (koperta + nagroda)
3 - 20 % (koperta + nagroda)
4 - 10 % (koperta)

Zagramy na 8 tarczach.

Zapraszamy serdecznie miejscowych i turystów wszelakich!
 
 
FSOdarts 



Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Pulse 22g
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 25, 2018 10:37 pm   

Pytanie do osób, które już grały w warszawskich turniejach tego typu - jaki poziom trzeba osiągnąć (chodzi mi np. o average lub średnią ilość dartów na leg) żeby jako tako się prezentować? Interesuje mnie też jakie wyniki osiągają w warszawskich turniejach amatorskich osoby "słabsze". Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź.

I pytanie od razu odnośnie tego konkretnego turnieju, czy jest to turniej open, czy potrzebne jakiekolwiek licencje?

Na czym polega system prawa/lewa? i double k.o.?
 
 
Patton 


Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 129
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 9:29 am   

FSOdarts napisał/a:
Pytanie do osób, które już grały w warszawskich turniejach tego typu - jaki poziom trzeba osiągnąć (chodzi mi np. o average lub średnią ilość dartów na leg) żeby jako tako się prezentować? Interesuje mnie też jakie wyniki osiągają w warszawskich turniejach amatorskich osoby "słabsze". Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź.

I pytanie od razu odnośnie tego konkretnego turnieju, czy jest to turniej open, czy potrzebne jakiekolwiek licencje?

Na czym polega system prawa/lewa? i double k.o.?


Chociaż w Warszawie nie gram to się wypowiem. Z moich obserwacji wynika że aby wygrywać turnieje w Wawie trzeba grać na średniej 80-90, żeby być w czołówce - średnia 70+, by zaprezentować się przyzwoicie należy kręcić się na średniej 60+.
Turnieje są open beż żadnych licencji. System 2 ko i prawa lewa to to samo czyli system pucharowy, tyle że po jednej przegranej spadasz na lewą stronę drabinki i kolejna przegrana eliminuje Cie z turnieju.
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 47
Skąd: MMZ
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 12:09 pm   

Najlepiej sam przyjdź i się przekonaj . Nie ważne jaką masz średnią , aby ją podwyższyć najlepiej grać z lepszymi zawodnikami . Przekrój zawodników jest jak wachlarz także każdy znajdzie radość z grania . Przychodzisz płacisz wpisowe i grasz .
 
 
FSOdarts 



Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Pulse 22g
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 6:20 pm   

Patton napisał/a:
Z moich obserwacji wynika że aby wygrywać turnieje w Wawie trzeba grać na średniej 80-90, żeby być w czołówce - średnia 70+, by zaprezentować się przyzwoicie należy kręcić się na średniej 60+.


Dzięki Patton :brawo: za konkretną odpowiedź, bo tej szukałem. No ja mam średnią w okolicach 35-40. Najlepsze, pojedyncze legi dochodzą do avg50. Czyli jednak jeszcze za wcześnie na jakikolwiek turniej, nawet amatorski ;)
 
 
FSOdarts 



Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Pulse 22g
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 9:30 pm   

Czy często (lub czy w ogóle) zdarza się na takich turniejach rzut poza tarczę, np. w ring, albo poza ring nawet? Jak to jest odbierane? Są jakoś ściany zabezpieczone?
 
 
Patton 


Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 129
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 9:44 pm   

FSOdarts napisał/a:
Patton napisał/a:
Z moich obserwacji wynika że aby wygrywać turnieje w Wawie trzeba grać na średniej 80-90, żeby być w czołówce - średnia 70+, by zaprezentować się przyzwoicie należy kręcić się na średniej 60+.


Dzięki Patton :brawo: za konkretną odpowiedź, bo tej szukałem. No ja mam średnią w okolicach 35-40. Najlepsze, pojedyncze legi dochodzą do avg50. Czyli jednak jeszcze za wcześnie na jakikolwiek turniej, nawet amatorski ;)


Absolutnie nie jest za wczesniej na rozpoczecie turniejowej przygody. Im szybciej tym lepiej! Zaden trening nie da tyle ile zawody.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group