DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
2 . Ogólnopolski Turniej Deblowy
Autor Wiadomość
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Czw Sie 09, 2018 12:01 am   2 . Ogólnopolski Turniej Deblowy

Kochani stało się !

Już 13 października MMZ Dart zorganizuje Drugi Ogólnopolski Turniej Deblowy !


Zawody odbędą się w lokalu pod nazwą " Ogródek - Dom Domówek " na ulicy Mireckiego 3 w Mińsku Mazowieckim.
www.facebook.com/ogrodek.domowek

Startujemy punktualnie o godzinie 11:00.

Wpisowe wynosi 70pln od drużyny.

----------
*** NAGRODY ***

1. miejsce - 1400pln do podziału
2. miejsce - 700pln do podziału
3. miejsca - po 400pln do podziału


Dodatkowo pamiątkowe puchary oraz medale dla 8 najlepszych drużyn.

Każdy z uczestników turnieju otrzyma także podobnie jak rok temu , pamiątkowe upominki . Nikt nie opuści turnieju z pustymi rękoma.

Na pierwszej edycji pary , które odpadły brały udział w deblowym turnieju Cricket . Wiemy jednak , że programy do Cricketa się nie sprawdzają więc w tym roku , dodatkowy turniej zagramy Double in / Double Out . Zwycięska podium otrzyma pamiątkowe statuetki oraz nagrody niespodzianki !


W 2. Ogólnopolskim Turnieju Deblowym MMZ Dart mogą wystartować drużyny wyłącznie DWUOSOBOWE, także mieszane.
Ze względu na to, iż chcemy, aby wszystko zostało przeprowadzone sprawnie, liczba drużyn jest ograniczona do 32 par. W przypadku dużego zainteresowania, istnieje możliwość zwiększenia obsady do 40 par.

*** ZAPISY ***

Zapisy drużyn rozpoczynamy 15.08 (środa) i przyjmujemy je WYŁĄCZNIE drogą mailową pod adresem MMZ.DART@GMAIL.COM

W tytule maila wpiszcie TURNIEJ DEBLOWY, natomiast w treści maila podajcie:
1) IMIONA i NAZWISKA darterów z zaznaczeniem, kto jest KAPITANEM
2) MIASTO, skąd jesteście
3) NAZWĘ DRUŻYNY
4) NUMER KONTAKTOWY
W mailu zwrotnym otrzymacie numer konta bankowego, pod którym przyjmujemy zaliczkę wpisowego w wysokości 35 pln .

Do 22.09 (piątek) zgłoszone drużyny będą mogły uzyskać zwrot zaliczki, jeśli nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.

Zapisy przyjmujemy do 30.09 (niedziela) lub do momentu, gdy limit drużyn zostanie wykorzystany.

7.10 (niedziela) przeprowadzimy losowanie online, po czym na stronie wydarzenia pojawi się pełna rozpiska grup oraz spotkań wraz z numerem tarczy.

----------

*** ZASADY ***

Wszystkie mecze będą rozgrywane w formule 501 DOUBLE OUT.

Turniej będzie podzielony na dwie fazy:

# Faza grupowa:
8 grup, 12 tarcz | mecze deblowe 2 vs 2 | best of 5 (1 mecz debel na debel do 3 wygranych legów)

Z każdej grupy awansują dwie najlepsze pary.
O kolejności w tabeli decyduje w pierwszej kolejności oczywiście liczba zwycięstw. W przypadku takiego samego bilansu dwóch drużyn - mecz bezpośredni. W sytuacji, gdy więcej debli będzie miało taki sam stosunek zwycięstw do porażek, tworzona jest mała tabela spotkań między zainteresowanymi drużynami.

Markerem w każdym spotkaniu będzie jedna z osób z tej samej grupy, nie rozgrywająca w danym momencie meczu grupowego. Przy każdej tarczy będzie stanowisko z laptopem.

# Faza pucharowa:
W każdej rundzie, począwszy od 1/8, aż do finału na każdy mecz będą się składać kolejno potyczki:

KAPITAN vs ZAWODNIK NR 2
ZAWODNIK NR 2 vs KAPITAN
DEBEL vs DEBEL
ZAWODNIK NR 2 vs ZAWODNIK NR 2
KAPITAN vs KAPITAN

1/8 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
1/4 finału: best of 5 (do 3 wygranych legów)
1/2 finału: best of 6 (do 4 wygranych legów)
finał: best of 7 (do 4 wygranych legów)
Mecz o 3. miejsce : best of 6 (do 4 wygranych legów)


----------


*** KONTAKT ***

Wszelkie pytania dotyczące 2.Ogólnopolskiego Turnieju Deblowego MMZ Dart prosimy kierować drogą mailową na adres mmz.dart@gmail.com lub bezpośrednio na fb mmzdart

--------

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Widzimy się przy tarczy!
GAME ON!
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Śro Sie 15, 2018 10:50 am   

Ruszamy z zapisami !

Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są meilowo na adres mmz.dart@gmail.com

Limit drużyn biorących udział w turnieju to 32 ekipy


W tytule maila wpiszcie TURNIEJ DEBLOWY, natomiast w treści maila podajcie:

1) IMIONA i NAZWISKA darterów z zaznaczeniem, kto jest KAPITANEM
2) MIASTO, skąd jesteście
3) NAZWĘ DRUŻYNY
4) NUMER KONTAKTOWY

W mailu zwrotnym otrzymacie numer konta bankowego, pod którym przyjmujemy zaliczkę wpisowego w wysokości 35 pln .

Do 22.09 (piątek) zgłoszone drużyny będą mogły uzyskać zwrot zaliczki, jeśli nie będą mogły wziąć udziału w turnieju.

Zapisy przyjmujemy do 30.09 (niedziela) lub do momentu, gdy limit drużyn zostanie wykorzystany.

7.10 (niedziela) przeprowadzimy losowanie online, po czym na stronie wydarzenia pojawi się pełna rozpiska grup oraz spotkań wraz z numerem tarczy.
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Pon Sie 20, 2018 12:54 pm   

Mamy już 6 zgłoszonych drużyn .
Przypominamy że limit wynosi 32 ekipy .
Wśród nich zwycięzcy pierwszej edycji , czyli drużyna Ty i Ja - czy uda im się obronić tytuł ?


Zgłoszone drużyny

1 . Ty i Ja - Podgórska , Ratajski - Warszawa

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość


Pozostało 26 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Pią Sie 24, 2018 10:07 pm   

Mamy już 12 zgłoszonych drużyn .
Przypominamy , że dla drużyn , którym nie uda się wyjść z grup zorganizujemy Turniej Deblowy Double In Double Out .
Podobnie jak rok temu nagrodami w tym turnieju będą pamiątkowe trunki o różnej objętości , oraz oczywiście pucharki i medale


Zgłoszone drużyny

1 . Ty i Ja - Podgórska , Ratajski - Warszawa

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość

7 . TBA - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin

8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok

9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy

10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź

11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok

12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa


Pozostało 20 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 10:09 pm   


Krzysztof Ratajski zakwalifikował się do kolejnego turnieju serii European Tour .

PDC Europe East Europe Qualifier
ET#13 European Darts Trophy - Göttingen - 13 października

Oznacza to iż niestety , nie będzie mógł on wystąpić w naszym turnieju razem z Karoliną Podgórską . Mamy nadzieję iż Karolina znajdzie godnego zastępcę i wystąpi w naszym turnieju .

Będziemy kibicować Krzyśkowi na miejscu .

Nie mniej , oznacza to , iż wypada poważny kandydat do zgarnięcia głównej nagrody 1400 zł wypada , i szanse dla innych drużyn szybują w górę !

Mamy nadal 12 zgłoszonych drużyn .



Zgłoszone drużyny

1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość

7 . TBA - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin

8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok

9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy

10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź

11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok

12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa


Pozostało 20 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Śro Sie 29, 2018 3:45 pm   


Dziś mijają 2 tygodnie zapisów i mamy już połowę uczestników .

Zgłoszenia przyjmujemy do końca września , lub kiedy limit 32 drużyn zostanie osiągnięty .

Przypominamy , iż markerowanie na naszym turnieju odbywa się na komputerach .

Przy każdej tarczy będzie komputer z programem do markerowania .

W tym roku posłuchaliśmy waszych uwag sprzed roku , do markerowania będzie z góry wyznaczona osoba , co powinno usprawnić rozgrywkę i uciąć wszelkie niesnaski wśród zawodników .

Mamy 16 zgłoszonych drużyn .



Zgłoszone drużyny

1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , TBA - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość

7 . TBA - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin

8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok

9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy

10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź

11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok

12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa

13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki

14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa

15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość

16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa


Pozostało 16 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 8:24 pm   


Wiemy , iż niektórzy z uczestników jak i kibice którzy zostaną w domach lubią na bierząco podglądać wyniki .

Dlatego też , testujemy system który na bierząco , będzie wam pokazywał stan rywalizacji online , zarówno turnieju głównego , jak i Turnieju " pocieszenia " .

Mamy nadzieję , że wszystko zadziała i żaden chochlik nam tego nie popsuje .

Mamy 20 zgłoszonych drużyn .



Zgłoszone drużyny

1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość

7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki/Wołomin

8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok

9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy

10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź

11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok

12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa

13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki

14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa

15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość

16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa

17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki

18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość

19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom

20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa



Pozostało 12 miejsc
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 6:36 pm   


Powiedzieć , że jesteśmy mocno zaskoczeni to mało . Pozostało nam już tylko1 wolne miejsce !!


Dzisiejsze zainteresowanie turniejem , było tak duże , że powiększyliśmy limit miejsc do 40 .

Nie zamierzamy już powiększać turnieju .

O zapisaniu ostatniej drużyny decydować będzie kolejność zgłoszeń .

Kto pierwszy ten lepszy !

Kto nie zdąży się załapać na to ostatnie miejsce i wyrazi chęć , zostanie wpisany na listę rezerwową .

Jeżeli jakaś drużyna wycofa się z turnieju , wtedy kolejna rezerwowa ekipa , będzie mogła wziąć udział w turnieju .

Na dzień dzisiejszy pozostaje ostanie wolne miejsce !!

Dla nie wtajemniczonych , napis TBA oznacza , że dane zostaną uzupełnione w najbliższych dniach .



Zgłoszone drużyny

1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość

7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki / Wołomin

8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok

9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy

10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź

11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok

12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa

13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki

14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa

15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość

16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa

17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki

18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość

19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom

20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa

21 . TBA - Barwiński , Kołodziejczyk - Radom

22 . TBA - Drążek , TBA - Radom

23 . Puławska Grupa Darta 3 - Sokołowski , TBA - Puławy

24 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz , Błażejewski - Warszawa

25 . Warszawskie Rekiny 2 - TBA - Warszawa

26 . Warszawskie Rekiny 3 - TBA - Warszawa

27 . Warszawskie Rekiny 4 - TBA - Warszawa

28 . Suchy Grabarz - Suszek , Grabarczuk - Zamość

29 . Czakalaki - Białecki , Białecki - Łódź

30 . James Z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz , Drozd - Gdynia / Gdańsk

31 . WWL Team - Gontarczyk , Chrostowski - Wołomin

32 . D.O.G . - Podlewski , Pawelczyk - Olsztyn

33 . Kalafiory - Herberg , Żeromiński - Łódź

34 . TBA - Różycki , TBA - Warszawa

35 . Somgorsi - Sędziak , TBA - Warszawa / Ełk

36 . Nygusy - Kondracki , Giero - Wysokie Mazowieckie

37 . Bandziorki - Sawicki , Wołynka - Działdowo / Gdynia

38 . Dębowe podwójnie Chmielone - Dębkowski , Chmielewski - Olsztyn

39 . X - TBA , TBA - TBA


Pozostało OSTATNIE miejsce
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Sob Wrz 08, 2018 5:56 pm   


Uwaga
Zapisy Zakończone[/b]

Mamy już 40 ekip !

Jednakże tworzymy listę rezerwową !

Kilka ekip ma się określić w przeciągu najbliższych dni .

Do turnieju został ponad miesiąc , i mając doświadczenie sprzed roku , kiedy to kilka ekip z przyczyn losowych musiało zrezygnować , wolimy mieć kogoś w zanadrzu .

Także jak ktoś chętny na bycię naszą opcją rezerwową , to zapraszamy do zapisów !

Oprócz 40 ekip turniejowych mamy już 4 ekipy rezerwowe .

Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie turniejem

Dla nie wtajemniczonych , napis TBA oznacza , że dane zostaną uzupełnione w najbliższych dniach .



Zgłoszone drużyny

1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock

2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz

3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź

4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy

5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy

6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość

7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki / Wołomin

8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok

9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy

10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź

11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok

12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa

13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki

14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa

15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość

16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa

17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki

18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość

19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom

20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa

21 . TBA - Barwiński , Kołodziejczyk - Radom

22 . TBA - Drążek , TBA - Radom

23 . Puławska Grupa Darta 3 - Sokołowski , TBA - Puławy

24 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz , Błażejewski - Warszawa

25 . Warszawskie Rekiny 2 - TBA - Warszawa

26 . Warszawskie Rekiny 3 - TBA - Warszawa

27 . Warszawskie Rekiny 4 - TBA - Warszawa

28 . Suchy Grabarz - Suszek , Grabarczuk - Zamość

29 . Czakalaki - Białecki , Białecki - Łódź

30 . James Z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz , Drozd - Gdynia / Gdańsk

31 . WWL Team - Gontarczyk , Chrostowski - Wołomin

32 . D.O.G . - Podlewski , Pawelczyk - Olsztyn

33 . Kalafiory - Herberg , Żeromiński - Łódź

34 . TBA - Różycki , TBA - Warszawa

35 . Somgorsi - Sędziak , TBA - Warszawa / Ełk

36 . Nygusy - Kondracki , Giero - Wysokie Mazowieckie

37 . Bandziorki - Sawicki , Wołynka - Działdowo / Gdynia

38 . Dębowe podwójnie Chmielone - Dębkowski , Chmielewski - Olsztyn

39 . X - TBA , TBA - TBA

40 . Takie Tam - Pasiński , Winiarski - Toruń


Drużyny rezerwowe

1 . TAXI - Jaruszewski , Oskwarek - Toruń

2 . Dart Team Gdynia - Piotrowicz , Kotołowski - Gdynia

3 . ArMar Pionki - Rogalski , Brzozowski - Pionki

4 . Świerzy z Grzybem - Saładajczyk , Grzyb - Łódź
 
 
Janek Pożycz 


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 45
Skąd: MMZ
Wysłany: Dzisiaj 10:38   

Turniej Deblowy - Info # 9
Znamy już składy wszystkich drużyn .
W następną niedzielę 07.10.2019 o godzinie 12.00 na naszym facebooku rozlosujemy grupy .
Zgodnie z waszymi sugestiami sprzed roku , nie będzie podziałów na koszyki zgodnie z regionami Polski .
Wszystkie drużyny będą losowane z jednego koszyka , także jak to w życiu bywa mogą się zdarzyć GRUPY ŚMIERCI
Po rozegraniu grup , Ci co odpadli będą mogli się zapisać do turnieju dodatkowego DOUBLE TROUBLE
W tym turnieju gramy już bez grup , systemem pucharowym BO3 Double In Double Out .
Oczywiście także jest to turniej Deblowy .
Nagrodami w tym turnieju , podobnie jak przed rokiem będą szkockie napoje wysokoporcentowe , pucharki oraz medale dla najlepszej 8 turnieju .
LISTA ZAPISANYCH DRUŻYN
1 . Wyklęci - Krupka , Michałowski - Warszawa / Otwock
2 . Bad Legion - Jagieniak , Bączkowski - Bydgoszcz
3 . Limited Edition - Maj , Rosiak - Łódź
4 . Puławska Grupa Darta 1 - Broda , Popławski - Puławy
5 . Puławska Grupa Darta 2 - Jemielniak , Saran - Puławy
6 . Zamojskie Leszcze - Kowalczuk , Ciurysek - Zamość
7 . Gang WołoMiński - Bąkała , Dąbrowski - Mińsk Mazowiecki / Wołomin
8 . Śledzie Na Ostro - Jurasz , Mydlarz - Białystok
9 . Puławskie Leszcze - Szymon , GRB - Puławy
10 . YAN&CO - Janek , Konczak - Łódź
11 . Fani Węgierskiego Darta - Zdański , Jurczuk - Białystok
12 . Gocławy - Krasuski , Sosiński - Warszawa
13 . Top Meble Team - Gawin , Zgutka - Mińsk Mazowiecki
14 . Podróżnicy W Czasie - Szczepaniak , Rudnik - Warszawa
15 . "KAMAANN!!" - Grula , Sokołowski - Zamość
16 . No Name Team - Podgórski , Jakubowski - Warszawa
17 . The Triple One - Chyliński , Łoniewski - Marki
18 . Ryczące Muchy - Ryczek , Mucha - Zamość
19 . Rollercoaster - Warwas , Jakubczyk - Radom
20 . Dream Team - Wojda , Groszek - Warszawa
21 . Radomski Dart - Barwiński , Kołodziejczyk - Radom
22 . Brygada RR - Drążek , Krupa - Radom
23 . Puławska Grupa Darta 3 - Sokołowski , Trojak - Puławy
24 . Warszawskie Rekiny - Kubowicz , Błażejewski - Warszawa
25 . Game Twist – Kowalczyk , Szarański - Warszawa
26 . Sprośni i Nieznośni – Kubiak , Żochowski - Warszawa
27 . Warszawskie Rekiny 4 – Sobociński , Wiśniewski - Warszawa
28 . Suchy Grabarz - Suszek , Grabarczuk - Zamość
29 . Czakalaki - Białecki , Białecki - Łódź
30 . James Z Wielkim Ptakiem - Piotrowicz , Drozd - Gdynia / Gdańsk
31 . WWL Team - Gontarczyk , Chrostowski - Wołomin
32 . D.O.G . - Podlewski , Pawelczyk - Olsztyn
33 . Kalafiory - Herberg , Żeromiński - Łódź
34 . Praska Bandera - Kamiński , Różycki - Warszawa
35 . Somgorsi - Sędziak , TBA - Warszawa / Ełk
36 . Nygusy - Kondracki , Giero - Wysokie Mazowieckie
37 . Bandziorki - Sawicki , Wołynka - Działdowo / Gdynia
38 . Dębowe podwójnie Chmielone - Dębkowski , Chmielewski - Olsztyn
39 . TAXI - Jaruszewski , Oskwarek - Toruń
40 . Takie Tam - Pasiński , Winiarski - Toruń
Drużyny rezerwowe
1 . Dart Team Gdynia - Piotrowicz , Kotołowski - Gdynia
2 . ArMar Pionki - Rogalski , Brzozowski - Pionki
3 . Świerzy z Grzybem - Saładajczyk , Grzyb - Łódź
4 . Steel Wolves - Chechliński , Sujkowski - Warszawa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group