DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Lut 13, 2019 3:12 pm   

PSC 23, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Szymon Moch
3. Daniel Bagrowicz
4. Tomasz Janos
5. Stanisław Nowak
5. Jakub Walczak
7. Artur Ciechoński
7. Andrzej Fabiszewski
9. Aleksandra Gramala
9. Mateusz Sas
9. Adam Gruszka
9. Bartek Sefaniak
13. Iwona Jezierska
13. Tomasz Hałajda

174 - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
PSC 24 - czwartek - 21 luty g: 20:00 10 lat Dart Pleszew !
PSC 25 - wtorek - 26 luty
PSC 26 - wtorek - 5 marzec
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 2:46 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 24 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 310
2. Jakub Madaliński 290
3. Daniel Bagrowicz 204
4. Stanisław Nowak 198
5. Adam Gruszka 194
6. Andrzej Fabiszewski 188
7. Mateusz Sas 176
8. Jakub Walczak 130
9. Aleksandra Gramala 126
10. Iwona Jezierska 122
11. Artur Ciechoński 90
12. Alan Kordala 88
13. Piotr Jańczak 78
14. Tomasz Janos 36
15. Szymon Moch 32
16. Krzysztof Staszak 28
17. Szymon Madaliński 16
18. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
20. Bartek Stefaniak 12
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 2:47 pm   

PSC 24, klasyfikacja:

1. Krzysztof Staszak
2. Daniel Bagrowicz
3. Adam Gruszka
4. Tomasz Hałajda
5. Bartek Stefaniak
5. Jakub Walczak
7. Tomasz Janos
7. Stanisław Nowak
9. Jacek Przybylski
9. Artur Ciechoński
9. Piotr Grzeszczak
9. Szymon Moch
13. Piotr Ziemkiewicz
13. Aleksandra Gramala
13. Andrzej Fabiszewski
13. Mateusz Sas

Zapowiedź:
PSC 25 - wtorek - 26 luty g: 20:00
PSC 26 - wtorek - 5 marzec
PSC 27 - wtorek - 12 marzec
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 16 marzec g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 5:43 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 25 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 318
2. Jakub Madaliński 306
3. Daniel Bagrowicz 224
4. Adam Gruszka 202
5. Stanisław Nowak 198
6. Andrzej Fabiszewski 192
7. Mateusz Sas 182
8. Jakub Walczak 142
9. Aleksandra Gramala 130
10. Iwona Jezierska 126
11. Artur Ciechoński 90
12. Alan Kordala 88
13. Piotr Jańczak 78
14. Tomasz Janos 46
15. Szymon Moch 38
16. Krzysztof Staszak 28
17. Szymon Madaliński 16
18. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
20. Bartek Stefaniak 12
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 5:43 pm   

PSC 25, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Jakub Madaliński
3. Jakub Walczak
4. Tomasz Janos
5. Adam Gruszka
5. Tomasz Hałajda
7. Szymon Moch
7. Mateusz Sas
9. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala
9. Andrzej Fabiszewski

180 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 26 - wtorek - 5 marzec g: 20:00
PSC 27 - wtorek - 12 marzec
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 16 marzec g: 18:00
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 10, 2019 10:12 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 26 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 334
2. Jakub Madaliński 314
3. Daniel Bagrowicz 230
4. Adam Gruszka 222
5. Andrzej Fabiszewski 202
6. Stanisław Nowak 198
7. Mateusz Sas 194
8. Jakub Walczak 142
9. Aleksandra Gramala 138
10. Iwona Jezierska 130
11. Artur Ciechoński 90
12. Alan Kordala 88
13. Piotr Jańczak 78
14. Tomasz Janos 50
15. Szymon Moch 44
16. Krzysztof Staszak 28
17. Szymon Madaliński 16
Bartek Stefaniak 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 10, 2019 10:13 pm   

PSC 26, klasyfikacja:

1. Adam Gruszka
2. Tomasz Hałajda
3. Mateusz Sas
4. Andrzej Fabiszewski
5. Aleksandra Gramala
5. Jakub Madaliński
7. Szymon Moch
7. Daniel Bagrowicz
9. Bartek Stefaniak
9. Iwona Jezierska
9. Tomasz Janos

hf 104 - Adam Gruszka

Zapowiedź:
PSC 27 - wtorek - 12 marzec g: 20:00
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota g: 18:00
PSC 28 - wtorek - 19 marzec
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 7:14 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 27 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 354
2. Jakub Madaliński 314
3. Daniel Bagrowicz 242
4. Adam Gruszka 230
5. Mateusz Sas 210
6. Andrzej Fabiszewski 206
7. Stanisław Nowak 198
8. Jakub Walczak 152
9. Aleksandra Gramala 146
10. Iwona Jezierska 130
11. Artur Ciechoński 96
12. Alan Kordala 88
13. Piotr Jańczak 78
14. Tomasz Janos 56
15. Szymon Moch 44
16. Krzysztof Staszak 28
17. Szymon Madaliński 16
Bartek Stefaniak 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 7:15 pm   

PSC 27, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Mateusz Sas
3. Daniel Bagrowicz
4. Jakub Walczak
5. Adam Gruszka
5. Aleksandra Gramala
7. Tomasz Janos
7. Artur Ciechoński
9. Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 16 marzec zapisy do 18:00
PSC 28 - wtorek - 19 marzec
PSC 29 - wtorek - 26 marzec
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 17, 2019 4:53 pm   

XI PUCHAR DELTY 2019, panie:
Pleszew, Pub Piwnica, 16.03.2019:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Danuta Pawlicka Krotoszyn
5. Marta Pawlicka Krotoszyn
5. Iwona Jezierska Pleszew

171 – Anna Kowalczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 17, 2019 4:54 pm   

Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 4 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 225 Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak 141 Poznań/Pleszew
3. Aleksandra Gramala 135 Pleszew
4. Iwona Jezierska 93 Pleszew
5. Marta Pawlicka 68 Krotoszyn
6. Danuta Pawlicka 39 Krotoszyn
7. Ilona Kuznowicz 23 Krotoszyn
8. Joanna Ryńska 20 Poznań
9. Anita Krysicka 17 Krotoszyn



Pierwsza szóstka awans XI MASTERS 2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 17, 2019 4:55 pm   

Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 4 z 5 turniejów

Panowie
lp. Zawodnik punkty miejscowość

1. Norbert Pecyna 147 Jarocin
2. Jakub Koralewski 145 Kotowiecko/Pleszew
3. Przemysław Misiak 102 Ostrów W.
4. Marcin Kowalczyk 99 Ostrów W.
5. Jakub Walczak 84 Kalisz
6. Jakub Madaliński 81 Pleszew
7. Paweł Osiełkowski 77 Jarocin
8. Tomasz Hałajda 75 Pleszew
9. Daniel Bagrowicz 73 Pleszew
10. Bartosz Derwich 71 Jarocin
11. Krzysztof Staszak 60 Pleszew
12. Artur Ciechoński 57 Pleszew
13. Andrzej Fabiszewski 51 Pleszew
14. Piotr Jańczak 50 Pleszew
15. Ryszard Bugajny 49 Pleszew
16. Jacek Cieślak 30 Krotoszyn
Franciszek Stanisławski 30 Pleszew
18. Stanisław Nowak 28 Pleszew
19. Adam Gruszka 26 Kalisz
Damian Kluba 26 Krotoszyn
21. Tomasz Janos 23 Pleszew
Mateusz Sas 23 Kalisz/Pleszew
23. Grzegorz Mizera 21 Krotoszyn
Szymon Moch 21 Jarocin
Alan Kordala 21 Pleszew




Pierwsza ósemka awans XI MASTERS 2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 17, 2019 4:56 pm   

XI PUCHAR DELTY 2019, panowie
Plesze, Pub Piwnica, 16.03.2019

1. Bartosz Derwich Jarocin
2. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
3. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
3. Paweł Osiełkowski Jarocin
5. Piotr Jańczak Pleszew
5. Franciszek Stanisławski Pleszew
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Jacek Cieślak Krotoszyn
9. Tomasz Hałajda Pleszew
9. Daniel Bagrowicz Pleszew
9. Jakub Madaliński Pleszew
9. Grzegorz Mizera Krotoszyn
9. Alan Kordala Pleszew
9. Szymon Moch Jarocin
9. Norbert Pecyna Jarocin
9. Artur Ciechoński Pleszew
17. Adam Gruszka Kalisz
17. Mateusz Sas Grodzisko
17. Jakub Walczak Kalisz
17. Andrzej Fabiszewski Pleszew
17. Damian Kluba Krotoszyn
17. Ryszard Bugajny Pleszew
17. Krzysztof Staszak Pleszew
17. Tomasz Janos Pleszew

180, 18, 17 lotka – Bartosz Derwich
171 – Marcin Kowalczyk
Hf 118 – Przemysław Misiak
180 – Jacek Cieślak
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Mar 17, 2019 4:56 pm   

XI Puchar DELTY 2019 przeszedł do historii. W turnieju pań zwyciężyła Anna Kowalczyk, po raz drugi zdobyła jedno z najcenniejszych trofeów darterskich w Pleszewie, tym samym powtórzyła sukces Marty Nowak która zwyciężała w latach 2015 - 2016. Dla Ani jest to 18 zwycięstwo rankingowe w karierze (podium 18-3-0). Drugie miejsce zajęła Aleksandra Gramala (0-5-8). Na trzecich miejscach uplasowały się Marta Nowak (2-4-9) i Danuta Pawlicka debiutująca na pleszewskim podium T. Rankingowych. Kowalczyk, Nowak, Gramala, Jezierska zakwalifikowały się już do finału sezonu XI MASTERS 2019, tylko niezwykłe zrządzenie mogłoby pozbawić kwalifikacji Marty Pawlickiej. Praktycznie w ostatnim turnieju majowym pozostanie walka już tylko o jedno miejsce gwarantujące grę w finale sezonu pań.

U Panów w 11 letniej historii zawodów nikomu nie udało się powtórzyć zwycięstwa. W sobotę najlepszy okazał się nasz obecnie panujący mistrz Bartosz Derwich (3-4-3) który stał się 11 kolejnym zdobywcą Pucharu DELTY. W finale pokonał tryumfatora z 2012 roku, Jakuba Koralewskiego (18-13-10). Na trzecich miejscach znaleźli się Paweł Osiełkowski (1-3-5) i Marcin Kowalczyk (0-0-2). Pecyna i Koralewski są już pewni gry w XI MASTERS 2019. Misiak i Kowalczyk, tylko matematyczne szanse aby nie zagwarantowali sobie gry w finale sezonu.

Kolejny, ostatni w sezonie 2018/2019 V TURNIEJ RANKINGOWY odbędzie się 18 maja 2019.

Zapowiedź:
PSC 28 - wtorek - 19 marzec g: 20:00
PSC 29 - wtorek - 26 marzec
PSC 30 - wtorek - 2 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maj
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 604
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 1:11 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 28 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 362
2. Jakub Madaliński 330
3. Daniel Bagrowicz 262
4. Adam Gruszka 242
5. Mateusz Sas 216
6. Andrzej Fabiszewski 210
7. Stanisław Nowak 202
8. Aleksandra Gramala 152
Jakub Walczak 152
10. Iwona Jezierska 134
11. Artur Ciechoński 100
12. Alan Kordala 88
13. Piotr Jańczak 88
14. Tomasz Janos 64
15. Szymon Moch 44
16. Krzysztof Staszak 28
17. Szymon Madaliński 16
Bartek Stefaniak 16
19. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
21. Marcin Mądrzak 10
22. Franciszek Stanisławski 8
23. Joanna Ryńska 6
24. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
27. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group