DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 4
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 11:22 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 4

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ

PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA

NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !
!
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 11:34 am   

Typer KLD 2018/2019 - kolejka 4
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 5-5

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6-4

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7-3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7-3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7-3

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4-6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7-3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4-6
 
 
jacek73 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 425
Skąd: bochnia
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 7:59 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6:4

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6:4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 6:4
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Paź 23, 2018 3:26 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 5:5

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 5:5

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 3:7
 
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 31
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 82
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Paź 23, 2018 8:40 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4-6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6-4

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7-3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6-4

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7-3

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4-6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6-4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4-6
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1860
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 10:02 am   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6:4

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 5:5

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 3:7
 
 
 
Harry 


Drużyna: SMAKOSZE
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 10:17 am   

Wysłany: Dzisiaj 10:02
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6:4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7:3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 4:18 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4 : 6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4 : 6

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7 : 3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 4 : 6

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6 : 4

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6 : 4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4 : 6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6 : 4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 6 : 4
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 4:19 pm   

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6 : 4
 
 
Serwer 


Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 28
Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 4
Skąd: Przyjaciel
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 5:19 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 7:3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 7:3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 230
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 8:13 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6:4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 9:57 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 3:7

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 8:2

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 9:1

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 5:5

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4:6
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 33
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 125
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 10:03 pm   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 4:6

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 7:3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7:3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4:6
 
 
topik 



Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Czw Paź 25, 2018 8:08 am   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 5:5

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 8:2

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6:4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7:3

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5
 
 
Oldboy 


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 25, 2018 11:18 am   

I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5

28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 8:2

28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga

26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4

27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6

27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7

27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6:4

27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 3:7
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group