Ostre wtorki w 9-tce - III Edycja |
Autor |
Wiadomość |
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 2:27 pm Ostre wtorki w 9-tce - III Edycja
|
|
|
Ostre wtorki w 9-tce
Zapraszamy na Ostre Wtorki w Pubie 9-tka (ul. Wileńska 38).
Jest to już III Cykl 10 cotygodniowych turniejów Steel Darta 501 d.o.
Startujemy we wtorek - 19. marca o godzinie 19:00 i w każdy pozostały wtorek o tej samej godzinie.
Wpisowe to 10 PLN.
Klasyfikacja to 7 obecności.
Zwycięzca każdego turnieju otrzyma 30% wpisowego za ten turniej.
Pozostała część wpisowego zostanie przeznaczona na nagrody dla 5 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.
Już czas sprawdzić swoje umiejętności w ostrej odmianie darta.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 11:28 pm
|
|
|
Wyniki I turnieju (19.III.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 16L., 17L., 180x2
2 Jarosław Tomczak 17L.
3-4 Piotr Białecki 171
3-4 Sebastian Dębicki
5-8 Dariusz Cieplucha 171
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Sławomir Konczak
5-8 August Żeromiński
9-12 Piotr Cecuła
9-12 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Tomasz Łukasik
9-12 Tomasz Stępniak
13-14 Marcin Jezionek 171x2
13-14 Jarosław Pietrzak |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 11:55 am
|
|
|
Wyniki II turnieju (26.III.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180 15L 17L 18Lx2
2 Piotr Białecki 15L
3-4 Jacek Szelest 180
3-4 Jarosław Tomczak
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Piotr Cecuła
5-8 Adam Kuljon
5-8 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 August Żeromiński
9-12 Henryk Ryczek
13 Marcin Jezionek |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 12:46 pm
|
|
|
Wyniki III turnieju (02.04.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180x4 14L 15L 17L 18Lx2 130
2 Sebastian Dębicki
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Sławomir Konczak
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 August Żeromiński
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Piotr Białecki 180 18L
9-12 Adam Kuljon
9-12 Jacek Szelest
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Piotr Cecułą |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Kwi 11, 2019 5:30 pm
|
|
|
Wyniki IV turnieju (09.04.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180x2 18x3 160
2 Piotr Białecki 17L 18L
3-4 Sławomir Konczak
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
5-8 August Żeromiński
5-8 Sebastian Dębicki
5-8 Henryk Ryczek
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Dariusz Cieplucha 171
9-12 Tomasz Stępniak
9-12 Jarosław Pietrzak
13-14 Jacek Szelest
13-14 Zbigniew Jastrżębski |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Kwi 18, 2019 12:09 pm
|
|
|
Wyniki V turnieju (16.04.2019r.):
1 Piotr Białecki 17L
2 Sebastian Białecki 180x3 15L 18L
3-4 Marcin Jezionek 180 18L
3-4 August Żeromiński
5-8 Adam Kuljon
5-8 Jarosław Tomczak
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Sebastian Dębicki
9 Jarosław Pietrzak 180 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Kwi 25, 2019 3:59 pm
|
|
|
Wyniki VI turnieju (23.04.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180x4 12L 16L 17L 18L
2 August Żeromiński 15L 16L 17L 18L
3-4 Piotr Białecki
3-4 Jarosław Tomczak
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Jacek Szelest
5-8 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Sebastian Dębicki
9-12 Adam Kuljon 180
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Tomasz Stępniak
13 Mirosław Drążek |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2019 4:23 pm
|
|
|
Wyniki VII turnieju (30.04.2019r.) :
1 Piotr Białecki 171 17L
2 Sebastian Białecki 180 17L 18L 150
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Sebastian Dębicki
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Jarosław Tomczak 180
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Jacek Szelest
9 Aleksandra Białecka |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Maj 10, 2019 12:51 pm
|
|
|
Wyniki VIII turnieju (7.05.2019r.) :
1 Piotr Białecki 180
2 August Żeromiński
3-4 Sebastian Dębicki
3-4 Mirosław Drążek 180
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
5-8 Michał Sosnowski
5-8 Zbigniew Jastrzębski 15L
9-12 Sebastian Białecki 18L
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Jarosław Tomczak
13 Sławomir Konczak |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 1:15 pm
|
|
|
Wyniki ostatniego turnieju
1 Piotr Białecki 180 12L 130
2 Sebastian Białecki 180x3 13L 17L
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 August Żeromiński 171x2
5-8 Jarosław Tomczak
5-8 Marcin Jezionek 152
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Jarosław Pietrzak
9-11 Mirosław Drążek 180
9-11 Sebastian Dębicki
9-11 Adam Kuljon |
|
|
|
|
|