DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 5
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 8:48 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 5

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI


PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA

NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 8:56 am   

Wysłany: Dzisiaj 8:48 Typer KLD 2018/2019 - kolejka 5
I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6-4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5-5

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7-3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6-4

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6-4

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3-7

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3-7
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Lis 15, 2018 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Oldboy 


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 12:54 pm   

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 5:5

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 7:3

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 1:9
 
 
jacek73 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 425
Skąd: bochnia
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 1:17 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5:5

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4:6

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 4:6
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 230
Skąd: bochnia
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 8:59 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5:5

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 4:6
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 31
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 82
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 3:19 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4:6

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 4:6
 
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 401
Skąd: krakow
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 3:48 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 7-3

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7-3

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4-6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7-3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 3-7

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 2-8

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3-7
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 11:37 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 5:5

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4:6

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 2:8

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7
 
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1860
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 9:13 am   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 2:8

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 2:8
 
 
 
topik 



Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 11:52 am   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 2:8

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 5:5

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7
 
 
calfik 


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 27
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 2:06 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 4:6

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 3:7

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 2:26 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 3:7

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 5:5

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 2:8
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 11:06 pm   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6 : 4

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6 : 4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4 : 6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 6 : 4

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4 : 6

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6 : 4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3 : 7
 
 
Bartoszek 



Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 11:03 am   

I liga

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3:7

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 25
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 12:21 pm   

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5-5

16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6 : 4

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6

18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7

II liga

15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7-3

17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6

17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 3-7

17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 4-6

18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 2-8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group