Typer KLD 2018/2019 - kolejka 8 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Gru 10, 2018 8:05 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 8
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Pon Gru 10, 2018 8:16 pm
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 4-6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 4-6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6-4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 4-6
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 6-4
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 6-4 |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Gru 10, 2018 9:57 pm
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 3:7
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7:3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6:4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 6:4 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Pon Gru 10, 2018 10:32 pm
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 4:6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7:3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6:4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 5:5
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 6:4 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 8:13 am
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 4:6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7:3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 5:5
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 5:5
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 9:1
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3:7 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 9:59 am
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 3:7
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 6:4
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 5:5
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 4:6
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3:7
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 10:57 am
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 6:4
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 5:5
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6:4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 4:6
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 2:8 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 2:49 pm
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 3-7
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7-3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6-4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 6-4
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 9-1
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 5-5 |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 12:48 pm
|
|
|
liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 4:6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7:3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 5:5
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 5:5
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 9:1
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 4:6 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 8:46 am
|
|
|
liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 3:7
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7:3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 4:6
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 6:4
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 10:0
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 4:6 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 11:45 am
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 4:6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7:3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6:4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 5:5
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 9:1
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 9:1
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 3:7 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 1:15 pm
|
|
|
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 2-8
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 8-2
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6-4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 4-6
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 8-2
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 4-6 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 1:36 pm
|
|
|
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 2-8
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 7-3
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 6-4
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 6-4
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 6-4
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 9-1
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 7-3
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 4-6 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 7:44 pm
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 5:5
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 6:4
16 ( niedziela ) grudnia 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS FOREVER YOUNG 5:5
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 7:3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 10:0
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 8:2
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 4:6 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Gru 14, 2018 12:38 am
|
|
|
I liga
14 ( piątek ) grudnia 2018 19:30 FAK DART TEAM VS NOWOHUCIANIE NH2010 4: 6
14 ( piątek ) grudnia 2018 20:00 KLIMACIKI VS SPORTBAR 4 : 6
16 ( niedziela ) grudnia 2018 17:00 V ELEMENT VS WRP BOCHNIA 8 : 2
II liga
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 ANGRY DARTS VS NTD 7 :3
15 ( sobota ) grudnia 2018 18:00 SB MAXX VS MISZ MASZ 7 : 3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NOWICJUSZE 7 : 3
15 ( sobota ) grudnia 2018 19:00 SMAKOSZE VS DRUŻYNA A 8 : 2
15 ( sobota ) grudnia 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS KĄSAJ 6: 4 |
|
|
|
|
|