DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 10
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 7:51 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 10

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A

PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA


NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 8:20 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3-7

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4-6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4-6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Śro Sty 09, 2019 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek73 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 425
Skąd: bochnia
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 12:24 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3:7

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 5:5

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 31
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 82
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 11:17 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6:4

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6:4
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 12:46 pm   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2:8

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2
 
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 5:57 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 5:5

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 4:6

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 6:55 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 4 : 6

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7 : 3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 4 : 6

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 3 : 7

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3: 7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4 : 6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3: 7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7 : 3
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 33
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 125
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 8:08 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2:8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3
 
 
topik 



Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 9:23 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 5:5

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2:8

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3
 
 
Godzio 


Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 5:31 pm   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7-3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2-8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4-6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4-6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6-4
 
 
Bartoszek 



Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 9:58 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 5:5

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 898
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 2:23 pm   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 5:5

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 5:5

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6:4
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 25
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 2:28 pm   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7-3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6-4

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5-5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8-2
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 230
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 6:48 pm   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6-4

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5-5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1860
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 11, 2019 8:05 am   

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3-7

II liga


11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group