Typer KLD 2018/2019 - kolejka 12 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 04, 2019 7:45 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 12
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Wto Lut 05, 2019 9:24 am
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4-6
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 5-5
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 5-5
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 5-5
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 7-3
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2-8 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Lut 05, 2019 12:24 pm
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 1:9
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4:6
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 7:3
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7:3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 4:6
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3:7
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 2:8
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 8:2
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 1:9 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 8:14 am
|
|
|
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 5-5
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6-4
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 2-8
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3-7
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 6-4
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3-7 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 4:15 pm
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4 ; 6
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6 : 4
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7 : 3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 4 : 6
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 4: 6
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3 : 7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 6: 4
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3: 7 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 5:23 pm
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 6:4
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6:4
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 6:4
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3:7
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 4:6
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 4:6
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 7:3
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2:8 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 9:03 pm
|
|
|
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4-6
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6-4
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3-7
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3-7
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 6-4
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3-7 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 1:27 pm
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 3:7
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6:4
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7:3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3:7
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3:7
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3:7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 8:2
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2:8 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 3:22 pm
|
|
|
I liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4:6
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 4:6
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7:3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3:7
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3:7
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3:7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 8:2
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3:7 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 5:59 pm
|
|
|
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4-6
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6-4
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 6-4
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA 3-7 JANOSIKA
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3-7
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 4-6
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 7-3
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2-8 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 6:02 pm
|
|
|
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4-6
08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 5-5
10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 5-5
10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3
II liga
08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 2-8
09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 5-5
09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 9-1
10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3-7 |
|
|
|
|
|