Typer KLD 2018/2019 - kolejka 11 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 15, 2019 8:23 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 11
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Sty 15, 2019 10:56 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 2:8
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 3:7
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2:8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 5:5
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 1:9
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7:3 |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Wto Sty 15, 2019 6:06 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 4:6
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4:6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2:8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 4:6
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 3:7
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7:3 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Sty 22, 2019 7:18 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 4:6
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 6:4
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2:8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 4:6
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 6:4
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 3:7
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7:3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Sty 22, 2019 11:01 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 1:9
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 6:4
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 3:7
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 3:7
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7:3 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pią Sty 25, 2019 8:29 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 2:8
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4:6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2:8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 4:6
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 3:7
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7:3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 28, 2019 9:55 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 3-7
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 5-5
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2-8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 4-6
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4-6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 2-8
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 6-4 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Pią Lut 01, 2019 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 28, 2019 11:00 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 3 : 7
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4 : 6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 3 : 7
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 4 : 6
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4 : 6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 3 : 7
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7 : 3 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 30, 2019 1:24 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 3 : 7
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 7 : 3
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4:6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4 : 6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 3 : 7
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 4 : 6
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4 : 6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 2 : 8
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7 : 3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sty 31, 2019 8:51 am
|
|
|
Tiger9999 brak typu FY-WRP ! (?) dodaj tylko ten typ przed niedzielą |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 8:06 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 3-7
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4-6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 1-9
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 5-5
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4-6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 1-9
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 8-2 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 10:24 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 4-6
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 4-6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 5-5
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 5-5
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2-8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 5-5
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 5-5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 3-7
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 6-4 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 1:10 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 2 : 8
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 4 : 6
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4 : 6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 3 : 7
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 5 : 5
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4 : 6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 0 : 10
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 4 : 6 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 3:25 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 1:9
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 3:7
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4:6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2:8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 6:4
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 5:5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 2:8
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 6:4 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 5:53 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 KLIMACIKI VS V ELEMENT 3-7
01 ( piątek ) lutego 2019 20:00 SPORTBAR VS NOWOHUCIANIE NH2010 5-5
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS WRP BOCHNIA 5_5
03 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS FAK DART TEAM 4-6
II liga
01 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS MISZ MASZ 2-8
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 NTD VS BANDA JANOSIKA 6-4
02 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS SMAKOSZE 4-6
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS KĄSAJ 3-7
03 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS ANGRY DARTS 7-3 |
|
|
|
|
|