DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR POLSKI GDYNIA 5-6.04.2019 r.
Autor Wiadomość
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Mar 28, 2019 8:34 am   PUCHAR POLSKI GDYNIA 5-6.04.2019 r.

Zapraszamy na Puchar Polski w Gdyni!

Zabawę rozpoczniemy rozgrzewkowym turniejem par (mogą być to jak najbardziej pary mieszane) 05.04.2019 (piątek) o godzinie 19:00 - zapisy od godziny 17:30. Wpisowe wynosi 20 zł od pary

06.04.2019 (sobota) rozegramy Puchar Polski zaliczany do rankingu krajowego Pucharu Polski POD.
Rozpoczęcie o godzinie 12:00 - zapisy od godziny 11:00, wpisowe 30 zł (osobne kategorie dla kobiet i mężczyzn)
Zagramy na 8 tarczach.
Najlepsi zdobędą puchary, nagrody finansowe (po odliczeniu kosztów organizacyjnych) oraz nagrody rzeczowe.
Na sobotnim turnieju przewidziana dodatkowa nagroda niespodzianka ;)

Zapraszam do tworzenia prowizorycznych list startowych, co znacznie ułatwi nam organizację.

DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ!

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Mateusz Piwnicki
5.
Ostatnio zmieniony przez paolka Czw Mar 28, 2019 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hilek 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 9:26 am   Re: PUCHAR POLSKI GDYNIA 5-6.04.2019 r.

[quote="paolka"]Zapraszamy na Puchar Polski w Gdyni!

Zabawę rozpoczniemy rozgrzewkowym turniejem par (mogą być to jak najbardziej pary mieszane) 05.04.2019 (piątek) o godzinie 19:00 - zapisy od godziny 17:30. Wpisowe wynosi 20 zł od pary

06.04.2019 (sobota) rozegramy Puchar Polski zaliczany do rankingu krajowego Pucharu Polski POD.
Rozpoczęcie o godzinie 12:00 - zapisy od godziny 11:00, wpisowe 30 zł (osobne kategorie dla kobiet i mężczyzn)
Zagramy na 8 tarczach.
Najlepsi zdobędą puchary, nagrody finansowe (po odliczeniu kosztów organizacyjnych) oraz nagrody rzeczowe.
Na sobotnim turnieju przewidziana dodatkowa nagroda niespodzianka ;)

Zapraszam do tworzenia prowizorycznych list startowych, co znacznie ułatwi nam organizację.

DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ!

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 9:39 am   Re: PUCHAR POLSKI GDYNIA 5-6.04.2019 r.

Zapraszamy na Puchar Polski w Gdyni!

Zabawę rozpoczniemy rozgrzewkowym turniejem par (mogą być to jak najbardziej pary mieszane) 05.04.2019 (piątek) o godzinie 19:00 - zapisy od godziny 17:30. Wpisowe wynosi 20 zł od pary

06.04.2019 (sobota) rozegramy Puchar Polski zaliczany do rankingu krajowego Pucharu Polski POD.
Rozpoczęcie o godzinie 12:00 - zapisy od godziny 11:00, wpisowe 30 zł (osobne kategorie dla kobiet i mężczyzn)
Zagramy na 8 tarczach.
Najlepsi zdobędą puchary, nagrody finansowe (po odliczeniu kosztów organizacyjnych) oraz nagrody rzeczowe.
Na sobotnim turnieju przewidziana dodatkowa nagroda niespodzianka ;)

Zapraszam do tworzenia prowizorycznych list startowych, co znacznie ułatwi nam organizację.

DO ZOBACZENIA ZA TYDZIEŃ!

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki[/quote]
5. Mateusz Piwnicki
 
 
 
slay 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: 26g
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 17
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 9:53 am   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7.
 
 
Dzbar 


Drużyna: TORNADO - GDAŃSK
Tarcza: BLADE 4
Lotki: Sky Pro Talzano 22 gr
Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 70
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 10:27 pm   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8.
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Mar 31, 2019 8:15 pm   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9.
 
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 31
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 8:27 am   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9.
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 8:56 am   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Mateusz Piwnicki
10. Tomasz Piotrowicz
11. Krzysztof Piotrowicz
12. Edward Pukin
13. Robert Rodkiewicz
14. Dawid Skerka
15. Mateusz Piwoński
16. Adam Zieleń
17. Przemek Nylec
18.
 
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 31
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 11:11 am   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8. Małgorzata Markowska
9. Diana Smolińska
10.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Mateusz Piwnicki
10. Tomasz Piotrowicz
11. Krzysztof Piotrowicz
12. Edward Pukin
13. Robert Rodkiewicz
14. Dawid Skerka
15. Mateusz Piwoński
16. Adam Zieleń
17. Przemek Nylec
18. Tomasz Dzikołowski
19.
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 11:24 am   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8. Małgorzata Markowska
9. Diana Smolińska
10. Karolina Borska - Dawidowska


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Mateusz Piwnicki
10. Tomasz Piotrowicz
11. Krzysztof Piotrowicz
12. Edward Pukin
13. Robert Rodkiewicz
14. Dawid Skerka
15. Mateusz Piwoński
16. Adam Zieleń
17. Przemek Nylec
18. Tomasz Dzikołowski
19. Tomasz Dawidowski
 
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 5:52 pm   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13. Agnieszka Mazur/Mariusz Olejniczak
14.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8. Małgorzata Markowska
9. Diana Smolińska
10. Karolina Borska - Dawidowska
11.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Mateusz Piwnicki
10. Tomasz Piotrowicz
11. Krzysztof Piotrowicz
12. Edward Pukin
13. Robert Rodkiewicz
14. Dawid Skerka
15. Mateusz Piwoński
16. Adam Zieleń
17. Przemek Nylec
18. Tomasz Dzikołowski
19. Tomasz Dawidowski
20.
 
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Kwi 02, 2019 3:36 pm   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13. Agnieszka Mazur/Mariusz Olejniczak
14.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8. Małgorzata Markowska
9. Diana Smolińska
10. Karolina Borska - Dawidowska
11.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Tomasz Piotrowicz
10. Krzysztof Piotrowicz
11. Edward Pukin
12. Robert Rodkiewicz
13. Dawid Skerka
14. Mateusz Piwoński
15. Adam Zieleń
16. Przemek Nylec
17. Tomasz Dzikołowski
18. Tomasz Dawidowski
19. Arek Podlewski
20. Andrzej Dębkowski
21.
 
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 2:49 pm   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13. Agnieszka Mazur/Mariusz Olejniczak
14. Dawid Skerka/Krzysiek Makowski
15.

SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8. Małgorzata Markowska
9. Diana Smolińska
10. Karolina Borska - Dawidowska
11.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Tomasz Piotrowicz
10. Krzysztof Piotrowicz
11. Edward Pukin
12. Robert Rodkiewicz
13. Dawid Skerka
14. Mateusz Piwoński
15. Adam Zieleń
16. Przemek Nylec
17. Tomasz Dzikołowski
18. Tomasz Dawidowski
19. Arek Podlewski
20. Andrzej Dębkowski
21.
 
 
 
paolka 


Wiek: 33
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 10:03 am   

PIĄTEK 05.04.
TURNIEJ ROZGRZEWKOWY PAR:
1. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
2. Michał Krajewski/Robert Jeziuk
3. Piotr Sawicki/Paweł Wołynka
4. Maciej Lidzbarski/Bartosz Wysocki
5. Marcin Pawłowski/Magdalena Pawłowska
6. Grzegorz Buszko/Paweł Siemaszko
7. Sebastian Tomporowski/Bartek Legan
8. Tomasz Piotrowicz/Krzysztof Piotrowicz
9. Adam Zieleń/Przemek Nylec
10. Natalia Kosakowska/Mateusz Piwnicki
11. Sebastian Kotłowski/Marcin Bodzon
12. Wojtek Zawistowski/Dominik Obierzyński
13. Agnieszka Mazur/Mariusz Olejniczak
14. Dawid Skerka/Krzysiek Makowski
15. Iwona Seklecka/Mateusz Piwoński
16. Kazik Pawłowski/Darek Pawłowski
17. Paweł Drozd/Artur Jaa
18. Piotr Wojdakowski/Maciej Lisowski
19.


SOBOTA 06.04

KAT. KOBIET:
1. Karina Misztal
2. Paulina Siemaszko
3. Hania Jaworska
4. Natalia Kosakowska
5. Agnieszka Mazur
6. Magdalena Pawłowska
7. Żaneta Zientara
8. Małgorzata Markowska
9. Diana Smolińska
10. Karolina Borska - Dawidowska
11. Iwona Seklecka
12. Małgorzata Stachowicz
13. Iwona Dehamchi
14.


KAT. MĘŻCZYZN:
1. Michał Krajewski
2. Paweł Siemaszko
3. Piotr Sawicki
4. Bartosz Wysocki
5. Mateusz Piwnicki
6. Marcin Pawłowski
7. Maciej Lidzbarski
8. Grzegorz Buszko
9. Tomasz Piotrowicz
10. Krzysztof Piotrowicz
11. Edward Pukin
12. Robert Rodkiewicz
13. Dawid Skerka
14. Mateusz Piwoński
15. Adam Zieleń
16. Przemek Nylec
17. Tomasz Dzikołowski
18. Tomasz Dawidowski
19. Arek Podlewski
20. Andrzej Dębkowski
21. Andrzej Jakubowski
22. Krzysztof Borzęcki
23. Tomasz Dolny
24. Sebastian Tomporowski
25. Marcin Bodzon
26. Jacek Soszyński
27. Mariusz Datta
28. Darek Jasek
29.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group