DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 18
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:09 pm   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 18

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:11 pm   

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 5-5

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6-4

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 8-2

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7-3

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ 7-3

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 6-4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 4-6

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 7-3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 7-3
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 1:30 pm   

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6:4

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ 8:2

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 7:3

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 5:5

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 6:4

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 8:2
 
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 7:36 pm   

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 3:7

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ 5:5

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 6:4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 6:4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 10:0

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 8:2
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 230
Skąd: bochnia
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 10:30 pm   

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6:4

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ 6:4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 6:4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 4:6

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 9:1

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 8:2
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 05, 2019 12:24 am   

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4 : 6

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6: 4

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7 : 3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ 6 : 4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 6 : 4

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 3 : 7

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 7 : 3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 7 : 3
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 898
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Sob Kwi 06, 2019 9:06 am   

I liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 5:5

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 5:5

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 3:7

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 8:2

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 9:1
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 25
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Sob Kwi 06, 2019 10:19 am   

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4-6

05 ( piątek ) kwietnia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7-3

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7-3

II liga
05 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS KĄSAJ

06 ( sobota ) kwietnia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS DRUŻYNA A 8-2

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 SMAKOSZE VS SB MAXX 3-7

06 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 EDEN STOKI VS NOWICJUSZE 8-2

07 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS NTD 8-2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group