DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ahhhh..... te Kasiarki
Autor Wiadomość
G_Junior 



Drużyna: Rose & Crown
Wiek: 42
Dołączył: 21 Sty 2004
Posty: 738
Skąd: UK
Wysłany: Nie Lis 14, 2004 10:14 pm   ahhhh..... te Kasiarki

Drużyna "Kasiarki" postawiła w niemiłej sytuacji drużynę "Shaftester Utd." informując na 2,5 godziny przed meczem, iż nie przyjadą na spotkanie, gdyz nie zbiorą składu. Wcześniej termin był ustalany (a konkretnie godzina - 17:00) na prośbę "Kasiarek". Termin został zaakceptowany i potwierdzony.

Oczywiście nie chodzi o to żeby wygrywać walkowerem, lecz o to by grać - więc oczywiście zgodziliśmy się na rozegranie spotkania w innym terminie (jeszcze nie ustalonym).

drużyna "Shaftester Utd." jednogłośnie stwierdziła, iż "Kasiarki" muszą ponieść "karę".

Pojawiały się różne sugestie np:
1. Występ Pań na meczu w strojach kąpielowych
2. Szczekanie po każdym rzucie

itp. itd.

Szukamy pomocy w wymyśleniu stosownej kary.... i oczywiście jak przystało na dżentyl-panów... pozostawiamy wybór kary drużynie "Kasiarek". :)
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 14, 2004 11:00 pm   

he he... no to wymyślajcie drużyno Shaftester UTD. te kary i pierunem robić na forum ankiete...
w klubie pomysły padały niezłe... ale dla dobra ogółu nie będę przytaczał... może lepiej niech autorzy niektórych z tych pomysłów sami je przytoczą :lol:
a już wogóle podobało mi się wejście jednego z zawodników, kiedy ten przyszedł kilka minut po 17-tej i zanim zauważył, że nie ma dziewczyn, to zdążył pół drużyny przeprosić za spóźnienie... 8)

Ostatecznie został rozegrany luźny turniej o symboliczne kilka złotych urozmaicany wieloma pomysłami, co tu zrobić z Ksiarkami 8)
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 14, 2004 11:22 pm   

Żeby się nie rozpędzać, może parę pierwszych pomysłów zaproponują same Panie podpadnięte?
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 2:06 am   

Ja to bym tak delikatnie zrobił... np. po każdej potrójnej Kasiarka zdejmuje coś z ubrania... jednemu z Was... zębami :lol: .
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 9:00 am   

Dartles napisał/a:
np. po każdej potrójnej Kasiarka zdejmuje coś z ubrania... jednemu z Was... zębami .

no i pierwszy pomysł już mamy :) zapraszamy dalej, podejrzewam, że panowie nie będą próżnować :) .
Moja propozycja - Po całusku dla każdego z grających na wejście...ale takim jaki zażyczy sobie całowany :PPP

Wysłany Pon Lis 15, 2004 9:07 am:

Jeszcze raz proszę o propozycje, gdyż stosowna ankieta w której znajdą się propozycje dla Pań musi ukazać się jeszcze przed meczem, którego termin nie jest jeszcze ustalony, ale ktoś przebąkiwał o piątku... Zapraszamy zapraszamy!!
Ostatnio zmieniony przez jaskier Pon Lis 15, 2004 2:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 10:04 am   

jaskier napisał/a:
Po całusku dla każdego z grających na wejście...ale takim jaki zażyczy sobie całowany

eee... widzę, że już obniżacie pułap kar... te pierwsze, które padały wczoraj w klubie były naprawde niektóre takie, że pod dziewczynami by się nogi ugięły 8)
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 11:04 am   

Bo widzisz Łojtku...przemyślawszy sprawę pasowało by też wygrać, a i tak przy propozycji dartlesa mogą sie zacząć problemy z koncentracją :)
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 11:23 am   

Każdy kij ma dwa końce. trzeba się liczyć z utratą koncentracji - zwłaszcza u Jaskra :-) .
Ja popieram opcję ze strojami kąpielowymi - dwuczęściowymi. Właściciel Shafta obiecał , że zadba o odpowiednią temperaturę. Zresztą atmosfera na pewno będzie gorąca.
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 1:59 pm   

Kolejne olśnienie mnie zaczepiło !! zanim się zagalopujemy, dalej nie znam powodu odwołania tego meczu, może ktoś go zna, albo zna kogoś kto zna? Może była ważna przyczyna takiej decyzji zawodniczek z Tarnowa?
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 15, 2004 6:08 pm   

Rylec napisał/a:
Ja popieram opcję ze strojami kąpielowymi - dwuczęściowymi.

Mnie się ten pomysł podoba, zwłaszcza, że można tak temperaturkę podkręcić, że być może trzeba będzie dziewczęta chłodzić symbolicznym wiadrem wody :D i wtedy się mis mokrego ... jakąś wyłowi 8)
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 11:16 pm   

kochane panie nie raczyly nawet jednego pościka wysłać :( nie dobrze.... ale w niedzielę pasowało by zagRAĆ :0 NO I WYGRAĆ. NA TAK ZWANY POCHYBEL, TUDZIEŻ WŁASNEJ PRÓŻNOŚCCI :) kara musi być !!
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 12:06 am   

jaskier napisał/a:
ale w niedzielę pasowało by zagRAĆ

hmm Kasar 07 też zaproponował mi niedzielę na termin rozgrywek, ale niestety ja składu mieć nie będę, ponieważ w niedzielę jestem tylko ja dostępny na takie rozrywki, reszta ma plany, z których się nie da rady wycofać, i poza tym nie chcą, a poza tym ja się zastanawiam, czy jeśli obie drużyny są z tego samego klubu, to czy nie wiedzą, że my też jesteśmy w tym samym klubie i po prostu nie dałoby się tego technicznie u nas zorganizować, chyba, bo dwa mecze na raz nie powinny być rozgrywane, jeśli maszyny stoją obok siebie
 
 
 
gajowy 



Drużyna: JACKI Kotłownia
Pomógł: 1 raz
Wiek: 61
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 288
Skąd: kraków
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 1:18 am   

no nie...............Łojtek traktuję to jako "kiepski dowcip"
Macie 3 automaty oddzielną salę i..............problem z rozegraniem 2 meczy w jednym terminie?
w Kotłowni bywało , że grabne były 3 mecze i................dało się !! !
Maszyn było 5 ale miejsca tyle samo co i teraz przy 3!!!!, i jestem przekonany , że nie było by problemu z rozegraniem 3 pojedynków w tym samym czasie !! !
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 1:43 am   

ok, dałoby się rozegrać dwa mecze na raz, trzech już nie, zbyt ciasno by było, a poza tym trzecia maszyna coś szwankuje i to dosyć ostro czasami, więc lepiej na niej nie grać meczy, ale to i tak nie zmienia faktu, że w niedzielę na razie to mogę być tylko ja... a sam nie zagram... no ewentualnie jeszce byłaby Ela no i tyle, więc niestety jak widac na dzień dzisiejszy muszę się od moich ludzi dowiedzieć, kiedy oni mogą zagrać (zazwyczaj omawiamy dwa terminy), potem zaproponuję te terminy Kasarowi... i coś uzgodnimy, sory, ale inaczej tego na razie nie widzę, zwłaszcza, że jest to termin ustalany ponownie i to na dodatek nie z mojej winy
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 19, 2004 8:30 am   

Krzysiu, fakt, sala jest osobna i są dwa sprawne automaty, ale wchodzi w grę jeszcze pomieszczenie na tej salce 4 drużyn i ich rozkrzyczanych kibiców :-) średnio to widzę. Nie o to wszak chodzi, żeby zawodnicy nie grający w danym momencie siedzieli w innej sali nie widząc meczu.
Nawet właściciele Shafta stwierdzili, że to nie ma sensu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group