DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostre wtorki w 9-tce - III Edycja
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1036
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 2:27 pm   Ostre wtorki w 9-tce - III Edycja

Ostre wtorki w 9-tce

Zapraszamy na Ostre Wtorki w Pubie 9-tka (ul. Wileńska 38).
Jest to już III Cykl 10 cotygodniowych turniejów Steel Darta 501 d.o.
Startujemy we wtorek - 19. marca o godzinie 19:00 i w każdy pozostały wtorek o tej samej godzinie.
Wpisowe to 10 PLN.
Klasyfikacja to 7 obecności.
Zwycięzca każdego turnieju otrzyma 30% wpisowego za ten turniej.
Pozostała część wpisowego zostanie przeznaczona na nagrody dla 5 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.

Już czas sprawdzić swoje umiejętności w ostrej odmianie darta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1036
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 11:28 pm   

Wyniki I turnieju (19.III.2019 r.):

1 Sebastian Białecki 16L., 17L., 180x2
2 Jarosław Tomczak 17L.
3-4 Piotr Białecki 171
3-4 Sebastian Dębicki
5-8 Dariusz Cieplucha 171
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Sławomir Konczak
5-8 August Żeromiński
9-12 Piotr Cecuła
9-12 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Tomasz Łukasik
9-12 Tomasz Stępniak
13-14 Marcin Jezionek 171x2
13-14 Jarosław Pietrzak
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 11:55 am   

Wyniki II turnieju (26.III.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180 15L 17L 18Lx2
2 Piotr Białecki 15L
3-4 Jacek Szelest 180
3-4 Jarosław Tomczak
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Piotr Cecuła
5-8 Adam Kuljon
5-8 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 August Żeromiński
9-12 Henryk Ryczek
13 Marcin Jezionek
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 11:46 am   

Wyniki III turnieju (02.04.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180x4 14L 15L 17L 18Lx2 130
2 Sebastian Dębicki
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Sławomir Konczak
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 August Żeromiński
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Piotr Białecki 180 18L
9-12 Adam Kuljon
9-12 Jacek Szelest
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Piotr Cecułą
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2019 4:30 pm   

Wyniki IV turnieju (09.04.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180x2 18x3 160
2 Piotr Białecki 17L 18L
3-4 Sławomir Konczak
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
5-8 August Żeromiński
5-8 Sebastian Dębicki
5-8 Henryk Ryczek
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Dariusz Cieplucha 171
9-12 Tomasz Stępniak
9-12 Jarosław Pietrzak
13-14 Jacek Szelest
13-14 Zbigniew Jastrżębski
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 18, 2019 11:09 am   

Wyniki V turnieju (16.04.2019r.):

1 Piotr Białecki 17L
2 Sebastian Białecki 180x3 15L 18L
3-4 Marcin Jezionek 180 18L
3-4 August Żeromiński
5-8 Adam Kuljon
5-8 Jarosław Tomczak
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Sebastian Dębicki
9 Jarosław Pietrzak 180
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 25, 2019 2:59 pm   

Wyniki VI turnieju (23.04.2019r.):

1 Sebastian Białecki 180x4 12L 16L 17L 18L
2 August Żeromiński 15L 16L 17L 18L
3-4 Piotr Białecki
3-4 Jarosław Tomczak
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Jacek Szelest
5-8 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Sebastian Dębicki
9-12 Adam Kuljon 180
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Tomasz Stępniak
13 Mirosław Drążek
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2019 3:23 pm   

Wyniki VII turnieju (30.04.2019r.) :

1 Piotr Białecki 171 17L
2 Sebastian Białecki 180 17L 18L 150
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Sebastian Dębicki
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Jarosław Tomczak 180
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Jacek Szelest
9 Aleksandra Białecka
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 10, 2019 11:51 am   

Wyniki VIII turnieju (7.05.2019r.) :

1 Piotr Białecki 180
2 August Żeromiński
3-4 Sebastian Dębicki
3-4 Mirosław Drążek 180
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
5-8 Michał Sosnowski
5-8 Zbigniew Jastrzębski 15L
9-12 Sebastian Białecki 18L
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Jarosław Tomczak
13 Sławomir Konczak
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 12:15 pm   

Wyniki ostatniego turnieju

1 Piotr Białecki 180 12L 130
2 Sebastian Białecki 180x3 13L 17L
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 August Żeromiński 171x2
5-8 Jarosław Tomczak :shock:
5-8 Marcin Jezionek 152
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Jarosław Pietrzak
9-11 Mirosław Drążek 180
9-11 Sebastian Dębicki
9-11 Adam Kuljon
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group